Увійти


За меблями - до сільської ради

  • Автор: Олександр Жуков
За меблями до сільської ради22 позачергова сесія п’ятого демократичного скликання Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області рішенням № 8 від 24.09.2008 року «Про надання земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі (зерноскладу) в селі Старий Яричів» вирішила:
 
- « погодити надання земельної ділянки на оренду орієнтовною площею 0,45 га Андрущенку Володимиру Олександровичу із земель запасу сільської ради, яка розміщена в урочищі «господарський двір» за межами населеного пункту села Старий Яричів по вул.8-го Березня, 35 для обслуговування придбаної у власність нежитлової будівлі (зерноскладу) згідно свідоцтва про реєстрацію права власності на нерухоме майно серії САВ № 508444, з метою укладення договору оренди»;
 
- «гр. Андрущенку Володимиру Олександровичу звернутися до Кам’янка-Бузької райдержадміністрації для отримання дозволу на виготовлення технічної документації по наданню земельної ділянки в оренду для обслуговування викупленої нежитлової будівлі».
 
- «контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста по землевпорядкуванню Старояричівської сільської ради п.Н.Т. Гарасюк».
Копія цього рішення, яка підписана сільським головою Андрущенко А.О., зберігається у архіві Кам’янка-Бузької райдержадміністрації. Хочу зауважити, що відповідну заяву Андрущенко В.О. подав до сільської ради 23.09.2008 року, а сесія з порушенням вимог, встановлених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянула її та надала згадане рішення.
 
Чому це рішення було прийнято з порушенням вимог Закону? На мою думку відповідь проста і очевидна, адже питання торкалось надання в оренду земельної ділянки братові сільського голови. Тому, Законом можна і знехтувати? Менше з тим, як кажуть люди. Ну, чого не зробиш заради своєї родини? Мабуть, далі все було зроблено по Закону? Я теж так подумав і, як виявилося потім, помилився .
 
Для того, щоб перевірити, чи оформлені документи на земельну ділянку у відповідності до рішення сільської ради звернувся із запитом до Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Львівської області.

05.06.2019 року за підписом голови Кирилича І.В. отримав відповідь наступного змісту:
 
«Повідомляємо, що у райдержадміністрації відсутня інформація, яка б підтверджувала звернення Андрущенка В.О. з приводу отримання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для подальшого орендування земельної ділянки».
Щоб встановити, чи сплачується орендна плата за використання згаданої земельної ділянки «молодшим» Адрущенко скерував відповідний запит до сільської ради.
 
Отож надаю текст відповіді сільської ради:
 
«Земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту, тому договір між сільською радою та Андрущенко В.О. не укладався, оскільки це не належить до повноважень сільської ради».
Разом з тим сільська рада повідомила, що Андрущенком В.О сплачено земельний податок під будівлею, сума сплачених коштів з 2014 по 2018 рік включно становить 511,94 грн.(???).
 
Що ж вимальовується з викладеної інформації? Мабуть, перш за все потрібно вказати на те, що орендна плата за земельну ділянку впродовж 2008 року по даний час не сплачується. Чому? Тому, що так хочеться їм (сімейству Андрущенків)?! Вони вирішили не платити! І хто, їм щось зробить? Не хочемо платити!!! Це наше!!! Це моє!!! Брат прикриє!!!
 
Навіть незаконне рішення сільської ради стосовно отримання дозволу на виготовлення технічної документації по наданню земельної ділянки в оренду- не виконане до цього часу. Спеціаліст по землевпорядкуванню Гарасюк Н.Т., на яку покладено обов’язок контролю за виконанням даного рішення - усунулась і не виконує, покладених на неї обов’язків. Чому? Мабуть, знов таки, тому, що питання торкається сімейства Андрущенків. Як би це виглядало, щоб землевпорядник нагадувала голові про необхідність сплати оренди за земельну ділянку його братом? Сільський голова, мабуть, не зрозумів би поведінку Гарасюк Н.?
 
Яку суму коштів бюджет недоотримав від згаданих незаконних дій? Хто, які заходи буде вживати для стягнення недоотриманих коштів? Кого мають притягнути до відповідальності за вчинені протиправні дії? Ці та інші питання встають на підставі викладеної інформації.
 
Хочу привернути увагу читачів, на ще одну «дрібничку». З відповіді, наданої сільською радою за підписом Андрущенка А.О. вбачається, що:
 
«земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту, тому договір оренди не укладався».
Дозволю собі вказати на «лукавство» сільського голови, адже у рішенні сільської ради вказана поштова адреса нерухомості та земельної ділянки Андрущенка В.О., а саме- вул.8-го Березня, 35 в с. Старий Яричів. Невже вулиця 8-го Березня знаходиться за межами населеного пункту- села Старий Яричів? Може, сільський голова, щось починає «блудити»? Як, можна надавати поштову адресу за межами населеного пункту? Ось, викладене і свідчить про корупційну складову в діях сільського голови, адже у одному із згаданих документів міститься інформація, що не відповідає дійсності.
 
Нагадаю читачам, що ще літом 2018 року побував у цьому «зерноскладі», побачене якраз і дає підстави стверджувати про те, що згадана нерухомість та земельна ділянка з порушенням Закону використовується сімейством сільського голови. В згаданому приміщення обладнаний цех по виробництву (порізки) меблевих плит. Світло (електрика) до згаданої нерухомості заведена від опор вуличного освітлення, яке в свою чергу незаконно використовувалось для паливної заправки (згадувалось у попередніх публікаціях). А скільки у згаданому приміщенні незаконно вироблено дротяної сітки? Для її виробництва теж потрібна електрика? Кому ріжеться плита? Хто мотає сітку? Невже сільський голова продає меблі у розібраному вигляді?
 
За меблями до сільської ради 1
 
Тож, підсумовуючи можна стверджувати про те, що зловживаючи своїм службовим становищем сільський голова сприяє своєму братові без сплати орендної плати використовувати земельну ділянку під нерухомістю (використання, якої теж є сумнівним) - численні металеві двері та відсутність будь-яких вивісок про наявність підприємств та виробництв свідчать про незаконність їх функціонування.
 
Хочу також відмітити, що саме після моїх відвідин згаданого «зерноскладу» по виробництву меблів сільський голова Андрущенко А.О. налетів посеред вулиці на мене з претензіями, образами та погрозами фізичної розправи. Дуже йому несподобались ці відвідини та відеозйомка приміщення цеху, що мною розцінюється, як перешкоджання законній професійній діяльності журналіста.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555842

Лічильник