Увійти


Де Бе (розслідувань), чи Де Бе (приховувань)?

  • Автор: Олександр Жуков
 
ДБРЗ часу створення Державного бюро розслідувань вже минуло трохи часу, а гучних (та й не зовсім) справ в активі цього новоствореного правоохоронного органу немає. Більше того, від колег та й простих громадян все частішають нарікання на цю структуру, яка «відфутболює» заяви про вчинені кримінальні правопорушення з боку чиновників державних органів, як тенісний шарик. В цьому переконався вже і сам не один раз. Створюється враження, що ця установа створена не для того щоб карати порушників закону, а захищати їх.
 
Ось лист начальника першого слідчого відділу слідчого управління ТУ ДБР у м. Львові Ніколайчука Г. від 28.05.2019 року , що скерований на мою адресу і просякнутий уривками КПК України, ніби конспект з цього предмету. Після прочитаного, складається враження, що заступник начальника слідчого управління ГУ НП у Львівській області Ткачик А. не зловживав службовим становищем, не чинив фальсифікації документів- мабуть, його портрет має бути в кабінеті кожного слідчого, якого він приховав від притягнення до відповідальності за порушення закону, сам вчинивши при цьому протиправні дії. Ось такий лист написаний згаданим чиновником, не дивлячись на рішення суду, що зобов’язав слідчого поліції внести відповідні відомості про протиправні дії одного з керівників слідчого управління до ЄРДР ( ???).
 
На черзі чергова заява до Львівського Територіального управління ДБР про вчинення злочину слідчим Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області, яку підготував директор ПП «Постінтур» Солян М.І. Не розкриваючи прізвищ та подробиць обставин вчинення протиправних дій з боку службової особи слідчого відділу хочу зауважити, що мова може вестись про кримінальне провадження, досудове розслідування у якому триває вже три роки (відкрите за ознаками злочину , передбаченого ст.382 КК України). Три роки слідчому відоме прізвище посадової особи, що вчинила кримінальне правопорушення і три роки ця особа не притягається до кримінальної відповідальності.Чому? Можливо, є особисті види на цю справу у слідчого? Можливо, він вже отримав неправомірну вигоду і тепер відробляє?
 
Як вбачається із цієї заяви Соляна М.І. слідчий півтора року не проводив жодних слідчих дій по кримінальному провадженню і не дивлячись на офіційне звернення про визнання скаржника потерпілим без повідомлення останнього ухвалив Постанову про відмову у визнанні потерпілим, що спричинило порушення строків, створило багато незручностей для особи, що потерпіла від незаконних дій одного з чиновників районної ради(повторні скарги до поліції, суду і т.п.). Невже заступник начальника СУ Ткачик А. не знає про згадані незаконні дії цього слідчого?
Продовжуючи приховування від розслідування кримінальні правопорушення чиновника Дрогобицької районної ради згаданий слідчий відверто заявляє скаржнику, що рішення Господарського суду Львівської області (за 2013-2017 роки) на суму майже 800 000.00 грн. не буде виконуватись і згадані кошти скаржнику не будуть повернуті. Чому слідчий так зухвало і незаконно себе поводить? Невже він вже домовився по цій справі з іншими посадовцями? Хто його купив?
 
Ось така заява днями подається до ДБР. Заявник стверджує, що відомості, викладені у заяві до ЄРДР не будуть внесені, мовляв така практика у цьому органі (приховування) злочинів.
 
Про наслідки розгляду цього звернення ми обов’язково повідомимо, оприлюднимо прізвища фігурантів заяви і переконаємось, чи підтвердився прогноз заявника.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник