Увійти


До кого звернутись, щоб пожалітись?

  • Автор: Олександр Жуков
відсторонення суддіПісля оприлюднення публікації «Скільки коштує сумління, чесність і неупередженість члена ВРП» мною на адресу слідчого Залізничного ВП скеровано заяву про вчинення членом ВРП Шапраном В.В. кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 366 та 364 КК України. Звичайно, як і, очікувалось згадана заява була «відфутболена» керівництвом слідчого відділу Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області вже по накатаній схемі (компетентний у кримінальних правопорушеннях та класний слідчий, т.в.о. начальника слідчого відділу Боровець Б. переписав до тексту листа, скерованого на мою адресу за наслідком розгляду заяви про вчинене кримінальне правопорушення Шапраном В.В., текст статей 364 та 366 з Кримінального Кодексу України та текст ст.214 КПК України- початок досудового розслідування), сподіваючись , мабуть, що я не вмію читати або не обізнаний із цими положеннями КПК та КК України. Насправді, це виглядає, як звичайна відписка, щоб «затуманити» мене своїми пізнаннями у галузі права.
 
Закон надає мені право оскаржити незаконні дії слідчого щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення члена ВРП до ЄРДР? Чи може, слідчий (Боровець Б.) вважає, що пан Шапран В.В. « святий» і не може вчиняти незаконних дій? Чи, може він небожитель і щодня літає над нами, спостерігаючи за нашими гріхами (не бачучи своїх гріхопадінь)? Отож, скарга на бездіяльність слідчого, щодо невнесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення членом ВРП Шапраном В.В. була скерована до Залізничного районного суду м. Львова. Що ж сталось із цією скаргою у суді, розгляд якої був доручений слідчому судді Боровкову Д.О.? Приємний на вигляд мужчина, цікавий співрозмовник, хороший фахівець своєї справи- так можна сказати про цього суддю. Хоч і він не без гріха у питанні судочинства, теж порушує закон, про що мною недавно згадувалось на сторінках Інтернету.
 
Як, Ви шановні читачі здогадались, моя скарга була успішно «похована» у судових тенетах, адже «ворон воронові ока не добуде» і слідчий суддя Боровков Д.О. відмовив у задоволенні скарги(невже за власним переконанням та у відповідності до вимог Закону?), якою я просив зобов’язати службових осіб слідчого відділу Залізничного ВП внести відомості, викладені у згаданій заяві на Шапрана В.В. до ЄРДР. З часу ухвалення згаданого судового рішення вже минуло «трохи» часу, а мені так і не відомі мотиви, якими керувався слідчий суддя Боровков Д.О. при постановленні згаданої ухвали, проголосивши вступну та резолютивну частину.
 
Забігаючи наперед хочу спрогнозувати , як себе будуть поводити члени Вищої ради правосуддя, які будуть розглядати мою скаргу на протиправну поведінку слідчого судді Боровкова Д.О. при ухваленні судового рішення щодо відмови у задоволенні моєї скарги по Шапрану В.В.? Можливо скарга буде розподілена самому члену ВРП Шапрану В.В.? Що тоді? Згодом дізнаємось.
 
Не чекаючи, поки суддя Боровков Д.О. розгляне мою скаргу у судовому засіданні мною на адресу Президента України Зеленського В.О. скеровано скаргу на злочинну бездіяльність члена Вищої ради правосуддя Шапрана В.В. Чому я звернувся до Президента України? Зважаючи на чималий досвід пошуку справедливості та оскарження незаконних дій службових осіб правоохоронних органів та суддів, прогнозував, що скарга до суду закінчиться «пшиком». Остання інстанція на цьому шляху- Президент України, як гарант додержання вимог Конституції України(судді так себе убезпечили від притягнення до відповідальності за порушення вимог закону, що дійсно виглядають на фоні інших громадян України- «небожителями»). Ні поліція, ні прокуратура, ні СБУ, ні Рада суддів України, ні ДСА України, ні ВККСУ, ні Верховна Рада України, ні Вища рада правосуддя не може вжити заходів для притягнення алкозалежного судді до відповідальності. Чому? Що, всіх таке влаштовує?
 
Враховуючи можливості гаранта Конституції України, у скарзі звернувся до нього з проханням вжити заходів для поновлення моїх порушених прав і свобод (внести подання до Вищої ради правосуддя про звільнення Шапрана В.В. з займаної посади члена ВРП за систематичне нехтування своїми обов’язками, що є несумісним зі статусом члена ВРП та допущення іншої поведінки, що підриває авторитет та суспільну довіру до судової влади).

Що з цього вийшло вирішуйте самі, шановні читачі. Для цього пропоную ознайомитись із текстом відповіді завідувача відділу Адміністрації Президента України Остафійчука С., який є у додатку до цієї публікації. Що далі робити? До кого звертатись? Можливо потрібно запровадити практику звернень до поліції сусідніх держав- Польщі, Словені, Угорщини, Румунії, тощо (може Росії та США)? Можливо слідчі поліції згаданих країн будуть відкривати кримінальні провадження на наших чиновників і притягати їх до кримінальної відповідальності, екстрадуючи до своїх тюрем, адже я показав шлях, реально пройдений мною в Україні для притягнення до відповідальності високо посадовця судової гілки влади, який жодних результатів не дав. Навіть Президент України( його оточення) не в силі вирішити питання про притягнення до відповідальності чиновника Вищої ради правосуддя? То , що мені чекати від цієї влади? Виборів до Верховної ради України? А далі що?
 
 До кого звернутись щоб пожалітись відповідь адміністрації президента України 1
 
Закінчуючи ці рядки хочу нагадати всім чиновникам (поліції, прокуратури, Вищої ради правосуддя, Адміністрації президента України), які причетні до розгляду моїх скарг- чому ніхто не вникне в корінь справи? Невже всіх влаштовуєте, що одна «паршива вівця» з цілого стада псує всім картину . Невже цього не помічає (знає прекрасно) Вища рада правосуддя, захищаючи одного суддю, який стільки «залив сала за шкіру» такій великій кількості людей, що навіть після того, як його «підуть», роками будуть розгрібати «купи сміття», що залишаться після нього. До кого ще звернутись, щоб пожалітись на несправедливість?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708066

Лічильник