Увійти


Передвиборна програма сільського голови- кандидата у народні депутати?

 • Автор: Олександр Жуков
Передвиборна програма сільського голови кандидата у народні депутати 1Ознайомившись із «Передвиборною програмою Андрущенка Андрія Олександровича, кандидата від політичної партії «Громадянська позиція» в народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі № 119 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року» в мене склалась позитивна думка, щодо державницьких намірів цієї особи, втілювати в життя ті проблеми, які заважають демократичному та економічному розвитку нашої держави, які означені у цьому документі.
 
Не порівнював цю програму з іншими програмами кандидатів у депутати по цьому виборчому округу, лише хочу нагадати, що за наслідками голосувань по цьому виборчому округу кандидат у народні депутати України Андрущенко А.О. з поміж 14 кандидатів посів останнє місце у списку і набрав 1,60% або 443 голосів, в той час, як переможець виборчого процесу Бондар М.Л.- 16,00 % або 4 429 голосів. Різниця у цифрах вражаюча.
 
Що ж мені імпонує у цій програмі? Наведу окремі тези цієї програми :
 • Вживати невідкладних заходів до органів влади та чиновників, котрі перешкоджають селянину стати власником землі й отримати своє законне майно;
 • Підвищувати ефективність роботи правоохоронних органів поліції,особливо з профілактики злочинності серед неповнолітніх та боротьби з корупцією у чиновницькому середовищі;
 • Першочергове викорінення корупції в Адміністрації президента, Кабінеті міністрів, Верховній Раді, СБУ, ГПУ і МВС. Відсторонення від влади олігархів. Підтримка роботи антикорупційних органів. Нульова толерантність до корупції;
 • Ініціювати притягнення до кримінальної відповідальності чиновників різних рівнів за невиконання та порушення Законів України;
 • Запровадити сувору персональну відповідальність державних службовців за нецільове використання бюджетних коштів;
 • Налагодити механізм жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням і використанням державного та місцевого бюджетів.
 
Двома руками підтримую ці напрямки діяльності бажань згаданої службової особи і хотілось би, щоб ці наміри були не тільки на папері, але й у повсякденній праці очільника сільської ради.

Навмисно оприлюднив ці, на мою думку, найбільш актуальні у боротьбі з корупцією питання.
 
Хочеться переконатись, що і на своїй посаді після виборів сільський голова буде втілювати у життя згадані напрямки роботи, особливо тих, з якими він щодня стикається - «вживати невідкладних заходів до органів влади та чиновників, котрі перешкоджають селянину стати власником землі і отримати своє законне майно».
 
Саме сільська рада є тим органом влади на селі, про який у програмі згадує сільський голова, саме він є головним чиновником у цьому органі місцевої влади. Які невідкладні заходи буде вживати сільський голова до чиновників сільської ради, які перешкоджають селянину стати власником землі і отримати своє законне майно?
 
Наприклад, до цього часу сільський голова не може навести порядок у земельних питаннях в сільській раді. Про це свідчить наявність різних рішень сільської ради з одного і того питання - одній і тій самій фізичній особі сільська рада в різні роки надає у землекористування різні площі земельних ділянок для ведення ОСГ. Як може таке бути? Спочатку, скажімо, виділяється земельна ділянка площею 20 соток, а через два роки вже - 44 сотки?
То ж, чому сільський голова впродовж більше 10 років не вживає заходів для чиновників, які порушують права людей? Чому, сільський голова не вживає заходів до себе, як до посадової особи, що впродовж кількох років незаконно надавав в оренду земельний пай Маціни С.Г.(власниця Біла Г.С.)? Чому, він сам впродовж кількох років перешкоджав власниці цього земельного паю Білій Г.С. отримати своє законне майно? Чи, такий випадок є виключенням? Чи, такі випадки не повторюються у цій сільській раді?
 
Мною згадано тільки про один пункт передвиборної програми сільського голови, який на мою думку, є з області фантастичних уяв цього чиновника.
 
А, які кроки для подолання безробіття на селі вживав сільський голова впродовж останніх років роботи? Нагадаю, що у 2017 році на сторінках Інтернету оприлюднена наступна інформація:


Будівництво індустріального парку Sigma Park Yarychiv почнеться у квітні

19 квітня, 2017 14:18
 
У квітні розпочнеться підготовка до будівництва одного з найбільших логістичних парків в Західній Україні Sigma Park Yarychiv площею 25 гектарів.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
 
За його словами, вже за 2 роки у селі Старий Яричів (за 20 кілометрів від Львова) діятимуть кілька великих та десятки дрібних іноземних підприємств, які створять близько 8 тисяч робочих місць.
 
«Бюджет сільської ради поповнюватиметься суттєво — приблизно на 40-50 мільйонів гривень щороку. Впевнений, що створення таких індустріальних парків дасть нам можливість здійснити економічний прорив», — наголосив Гройсман.

(Читачі можуть переконатись, якими «швидкими» темпами «збудували індустріальний парк», скільки людей «працевлаштовано» на його підприємствах, що «сталось» із селом Старий Яричів після «щорічного поступлення в сільський бюджет 50 млн. грн.»?- примітка автора).
 
Тож сільський голова після таких гучних заяв мав би щомісяця «грюкати» у двері Кабміну з приводу відсутності робочих місць, адже саме Старояричівська сільська рада надала кілька десятків гектарів землі для їх створення (Чи законно- питання до правоохоронних органів?). Чи хтось з місцевих жителів знає, що зробив сільський голова для цього, як він домагався перетворення обіцянки Гройсмана В.Б. у реальність? Чи сільський голова до цього часу вірить у фейкові заяви Гройсмана В.? Яких заходів вживав голова сільської ради на виконання пункту своєї передвиборної програми з викорінення корупції у Кабінеті міністрів України? Чи, цей пункт програми теж фантастика?
 
Життя після виборів продовжується і ми будемо свідками виконання передвиборних обіцянок сільського голови або залишення їх на папері.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684635

Лічильник