Увійти


Я тебе знайду. вб’ю і закопаю… Хто, і за, що погрожує журналісту розправою

  • Автор: Олександр Жуков
Я тебе знайду. вбю і закопаю Хто і за що погрожує журналісту розправоюЗа останній рік мною чимало зроблено дописів про порушення чинного законодавства Старояричівською сільською радою, особливо у сфері доступу до публічної інформації. Шляхом звернення до суду із адміністративними позовами вдалось це питання врегулювати і Старояричівська сільська рада вже знає, як потрібно надавати відповіді на запити, щоб не «нарватись» на черговий позов до суду.
 
Після того, як був відкритий (ще до цього часу сільська рада не виконала у повному обсязі рішення суду, щодо надання для ознайомлення документів протоколів сесій за 2015-1017 роки) доступ до публічних документів сільської ради мною виявлено цілу низку порушень чинного законодавства з боку її працівників, в тому числі службові підроблення. Нагадаю, що всі ці дії мною вчинялись , не, як колишнім працівником СБУ, а, як журналістом Інформаційної Агенції «Журналісти проти корупції» та активістом ГО «Коло НЕдовіри».
 
Внаслідок виявлення таких порушень Закону мною у правоохоронні органи направлено ряд заяв про вчинення конкретними особами кримінальних правопорушень, в тому числі з числа депутатів сільської ради та членів родини сільського голови, за якими відкриті кримінальні провадження. Всі згадані порушення торкаються, як правило, земельних питань, незаконного використання бюджетних коштів, тощо.
 
Звичайно, що така антикорупційна позиція особи, що в минулому працювала в підрозділах Управління Служби безпеки України у Львівській області, а у теперішній час активно висвітлювала згадані порушення на сторінках Інтернет-сайтів не могла подобатись тим, кого торкались ці порушення.
 
Сільський голова організовував збори працівників сільської ради, на яких мене «ганьбили» за замовний характер та «незаконність» моїх дій, намагаючись у такий спосіб вплинути для припинення журналістського розслідування. Під час таких зборів один із працівників сільської ради (Кисіль) прямо заявив про «кулю в лоб» для мене. Організований виклик працівників поліції, дача їм пояснення з цього приводу так не відомо чим закінчилось, чи притягнули цього «розбишаку» до відповідальності? Мене ніхто не повідомляв. Щоб залякати та припинити мої фільмування незаконного використання приміщень ферми для виробництв меблів в с.Старий Яричів (приміщення використовується братом сільського голови, за земельну ділянку оренда не сплачується), створення та використання незаконної паливної заправки на території колишнього колгоспу у селі Старий Яричів, сільський голова вдався до відвертих погроз і намагався застосувати до мене фізичну силу просто на вулиці села.
 
Остання спроба цього чиновника примусити мене зупинити свою діяльність полягала у «таємній» зустрічі в приміщенні «Скрині» в м.Львові, під час якої останній пропонував мені всякі «сприяння» за припинення журналістського розслідування:
вдаримо по руках і розійдемось
так він говорив.
 
07.08.2019 року на мій мобільний телефон зателефонував невідомий мужчина з с. Старий Яричів, який у грубій формі почав погрожувати мені розправою:
– ти, що на мене понаписував; чому поліція приходить до мене за земельні ділянки; я тебе знайду; я тебе вб’ю і закопаю…
Мої намагання взнати його ім’я та прізвище не мали успіху, на запитання він не відповів і невдовзі припинив розмову. Звичайно, що телефон цього невідомого залишився у мене.

Які дії, мав би я вчинити після цього? Подав заяву про погрози фізичної розправи журналісту за його професійну діяльність до відділу поліції. Після реєстрації заяви черговий відділу поліції кілька разів телефонував до мене з уточнюючими питаннями (раніше такого не було), що мною сприйнято позитивно, адже дає сподівання, що зловмисника буде знайдено та покарано, тим більше, що цей злочин перебуває на контролі у столиці.
Аналізуючи ці події дійшов висновку, що Кам’янка-Бузька поліція теж допустила витік інформації про мене, адже невідомий обрав саме мене, як джерело своєї небезпеки.
 
Хто б це міг бути? Приходжу до висновку, що коло осіб, які вчинили ці погрози невелике- депутати сільської ради або родичі сільського голови?
Тож поліція швидко встановить злочинця і притягне до відповідальності? Сподіваюсь!

Новини будуть оприлюднюватись, тим більше, що працівники поліції активізувались у цьому напрямку.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684253

Лічильник