Увійти


Чи є таємниця слідства у Кам’янка-Бузькій поліції?

  • Автор: Олександр Жуков
Чи є таємниця слідства у Камянка Бузькій поліціїМаю на руках копії двох рішень Старояричвівської сільської ради.
Одне рішення тридцять четвертої сесії шостого демократичного скликання № 20 від 23.05.2014 року «Про виготовлення проекту землеустрою відведення земельної ділянки у власність», яким розглянуто заяву Білого Т.С. від 23.05.2014 року за № 112 та надано дозвіл на виготовлення технічної документації щодо відведення у власність земельної ділянки площею о,35 га по вул. Шевченка в с.Кукезів Кам’янка-Бузького району для ведення особистого селянського господарства.
 
Друге рішення дев’ятої сесії сьомого демократичного скликання № 12 від 08.07.2016 року «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки власність», яким розглянуто заяву Білого Т.С. від 04.07.2016 року за № 205 та надано дозвіл на виготовлення технічної документації щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,44 га по вул. Шевченка в с.Кукезів Кам’янка-Бузького району для ведення особистого селянського господарства.
 
Різниця між цими рішеннями суттєва- 9 сотих землі. Чи, має ця різниця для Білого Т.С. значення? На мою думку, так? Так само, як і для кожного іншого жителя Старояричівської сільської ради, у такій самій ситуації. Чому, ж виникли два різних рішення сільської ради з одного питання?
Справа в тому, що заяву про виготовлення проекту землеустрою відведення земельної ділянки у власність від 23.05.2014 року Білий Т.С. не писав. Ця заява написана іншою особою і з цього приводу Кам’янка-Бузьким відділом поліції проводиться досудове розслідування?
 
Як воно проводиться? Чи об’єктивно? Чи повно і всебічно розглядаються отримані під час слідства відомості? Чи дотримується таємниця слідства під час досудового розслідування?
 
Наприклад, мені відомо, що по цій справі вже допитані сільський голова Андрущенко А.О. та секретар сільської ради Голушкова М.Я., навіть відомо, які покази вони дали - всю вину поклали на депутата сільської ради « Л», мовляв це він написав заяви до сільської ради на виготовлення технічної документації на прохання Білого Т.С. Це він у всьому винен, а ми «білі та пухнасті» нічого не знали, нам ніхто не говорив про це і ми нічого не знаємо. Іншими словами, виглядає так, що дві посадові особи сільської ради, які причетні до прийняття згаданих незаконних рішень, попередньо домовившись, вирішили всю вину перекласти на «Л».
 
В мене виникло зразу кілька риторичних питань. Вони мали би з’явитись і у слідчого, який здійснює досудове розслідування. Я теоретично припускаю, що Білий Т.С. міг просити «Л», щоб той під час перебування його у зоні проведення антитерористичної операції та бойових дій, звернувся до голови сільської ради з проханням допомогти Білому Т.С. у вирішенні згаданих питань. Але Білий Т.С. не знав розмірів площ земельних ділянок, які йому мали би надаватись для виготовлення документів рішеннями сільської ради. Хтось, би мав йому повідомити про ці цифри для написання заяв? Звідки з’явились у заявах площі ділянок під будівництво житлового будинку (площею 0.13 га) та під особисте селянське господарство (площею 0,35 га)? Хто озвучив, для внесення у заяви ці цифри? Мені відомо, що ці заяви були написані у присутності секретаря сільської ради в день проведення сесії - 23.05.2014 року, а що вказано у матеріалах слідства? Сільський голова Андрущенко А.О. мені заявив, що в день проведення сесії він нічого не знав про ці заяви і вони розглядались на сесії спонтанно. Але ж, це порушення Закону? Невже про це невідомо слідчому? Нехай почитає вимоги Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», там чітко вказано у які строки формується порядок денний сесії, прописані вимоги, щодо розгляду земельних питань на відповідній комісії, тощо. Якщо б слідчий знав ці вимоги Закону, в нього не виникало би запитань, щодо шкоди, завданої Білому Т.С. згаданими рішеннями.
 
Враховуючи викладене, хочу повідомити про цю шкоду. Станом на дату написання цієї публікації встановлено, що після смерті Маціни С.Г. (матері Білої Г.С.) останньою була успадкована земельна ділянка площею 0,54 га (так вказано у відповіді сільської ради на запит). То, чому ж при вирішенні земельних питань за участі «Л» Білому Т.С. надали дозвіл на виготовлення технічної документації тільки на 0.48 га (0.13+0.35)? Чому у 2016 році вже надано дозвіл на виготовлення технічної документації на 0.57 га (0.13+0.44, але в по господарській книзі існує запис про те, що присадибна земельна ділянка становить 0,61га)? Цікаво, як би себе поводив слідчий поліції, якому надали б такі самі документи? Теж цікавився – яка шкода Вам завдана згаданими заявами? Щоб підвести риску під питанням завданої шкоди Білому Т.С. потрібно відмітити, що «зайвої» площі землі для останнього немає. Фактично встановлено, що оформити документи на ділянку площею 0.44 га він не зможе - сусіди розібрали. Як таке може бути? Хто винен? Чому видали таке рішення? Невже в цьому винен «Л»? Чи, така шкода завдана незаконними діями посадових осіб Старояричівської сільської ради? Чому слідчий « жвачку жує» і не розслідує злочин?
 
Як заявник по цьому кримінальному провадженню звертаю увагу слідства на вказані порушення. Ця критична публікація є наслідком незадовільного, на мою думку, досудового розслідування згаданого кримінального провадження і оприлюднена для вжиття відповідних заходів щодо його покращення, виправлення недоліків слідчим, а не для переслідування за критику і пошуку «чорної кішки» у темній кімнаті.
 
Чому відомості, щодо досудового розслідування витікають за межі слідчих? Для чого слідчі розповідають іншим особам про хід розслідування справи? Невже так прийнято? Чи, може це така тактика слідства? Щоб всі боялись?
 
Матеріали цієї справи мали би бути вже давно у Суді! З обвинувальним висновком мали би вже бути ознайомлені підозрювані у вчинені злочину. Документи , які підтверджують злочин є?

Що потрібно ще для цього?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
638
Перегляди статей
653730

Лічильник