Увійти


Сільська рада чи злочинне угрупування?

  • Автор: Олександр Жуков
Старий яричів фермерське господарство озеро
 
Житель м.Львова Дмитренко І.В. розповів про події, які відбувались кілька днів назад у с.Старий Яричів Кам’янка-Бузького району за участі місцевих жителів та сільського голови Андрущенка А.О. Я, спочатку навіть засумнівався, що такі дії може чинити керівник місцевої громади. Але розповідь адміністратора  переконала мене у правдивості викладених фактів та злочинній діяльності сільського голови.
 
Спочатку, мабуть, потрібно пояснити читачам, що на окраїні с. Старий Яричів знаходиться велике озеро, яким впродовж тривалого часу опікується власник ФГ «Озеро» Лисик Т.Б. В минулому році я був на цьому озері, якраз під час підготовки до проведення робіт, щодо очистки його від забруднення нафтопродуктами (після ДТП в районі с. Гамаліївка- перекинулась автоцистерна, в грунтові води та меліоративні канали попала велика кількість дизельного палива). Враховуючи забрудненість водойми власник спустив воду з озера , почистив його за власні кошти, купив та запустив у озеро мальок товарної риби (короп, білий амур, товстолоб). Мені здається, що сільська рада участі у очистці озера та його зарибленні не приймала. Чи, може сільська рада допомагала фермеру коштами, технікою, тощо? Впевнений, що така робота вимагала певних затрат, в тому числі і немалих коштів, які були витрачені власником.

І ось, після проведення такої роботи сільський голова говорить місцевим мешканцям, що ставок є власністю громади, Ви маєте право ловити рибу в ньому безкоштовно і т.п. Це приблизно те саме, якби я сказав на зборах села, що в Руданцях ферма належить не родині Андрущенка А.О., а мешканцям села і кожен має право забрати з ферми по кілька сот. цегли, пару крокв з даху та по кілька пластикових вікон. Або заявити, що на території колгоспу є приміщення по розкрою меблевої плити (належить родині Андрущенка А.О.) і станки, які в ньому знаходяться та саме приміщення належить всім мешканцям села, тому кожен має право забрати свою частку(розібрати на цеглу, шифер, крокви, вікна і поділити на всіх). Як би сприйняв таке сільський голова або хтось інший, якщо він вклав вже певні кошти в цю нерухомість чи бізнес? Так само, мабуть, потрібно підходити і до приватної власності, якою є ФГ «Озеро». Якщо власник закупив для вирощування мальок риби, а прийде, якесь «чмо» і захоче безкоштовно забрати те, за що сплачені кошти, посилаючись при цьому на дозвіл сільського голови- то це просто беззаконня.
 
Дмитренко І. розповів, що в неділю 22.09.2019 року в черговий раз затримав місцевого жителя Копильчака Михайла за незаконний вилов риби на згаданому озері, вимагав сплати коштів у відповідності до встановлених тарифів. Не дивлячись н те, що такі незаконні дії (вилов риби) з боку Копильчака М. були вже неодноразовими він і в черговий раз відмовився платити, а при спробі його затримання вчинив опір та наніс Дмитренку І., кілька ударів по голові та у грудну клітку, чим завдав фізичного болю та страждань. При вчиненні спротиву працівнику ФГ «Озеро» Копильчак М., посилаючись на сільського голову, почав висловлювати погрози фізичної розправи Дмитренку І., дослівно заявив , що
«здохнеш і будеш плавати» у ставку.
Викликаний наряд патрульної поліції задокументував незаконні дії та погрози Копильчака М.
 
В понеділок, 23 09.2019 року на території ФГ «Озеро» з’явився сам сільський голова Андрущенко А.О. у супроводі секретаря сільської ради і теж почав висловлювати претензії до Дмитренка І., щодо господарської діяльності цього приватного підприємства, почав знімати вивіски, щодо платних послуг в’їзду на територію господарства для вилову риби, намагався вдарити його, у грубій формі нецензурною лексикою висловлював погрози на його адресу , вимагав зняти в'їздні ворота та чинив інші незаконні дії на території фермерського господарства.
 
В це же день, невідомий молодик спортивної статури незаконно проник на приватну територію помешкання власника ФГ і при появі Дмитренка І. заявив, що він прийшов від сільського голови Андрія попередити, що голова сільради йому не подарує такої поведінки, пригрозив вбивством («будеш мертвим плавати у ставку»), кулаками наніс йому кілька ударів по обличчю і втік. Зателефонувавши за № 102 Дмитренко І. заявив про розправу та побиття, вчинене невідомим по вказівці сільського голови Андрущенка А.О. та викликав автомобіль швидкої медичної допомоги, якою з врахуванням нанесених травм, був доставлений на лікування у лікарню м. Львова на вул. Топольній.
 
Все викладене мною у публікації читачі можуть почути зі слів Дмитренка І. , розповідь якого записана на відео.
 
 
 
Враховуючи, мої попередні публікації щодо діяльності системного правопорушника Андрущенка А.О. мабуть буде доцільним продовжити активне журналістське розслідування згаданих обставин. Від порушника адміністративного законодавства і приховування від оприлюднення публічної інформації згаданий сільський голова вже вчиняє фізичне насильство на громадянами, які йому не подобаються, які на його думку неправильно з ним розмовляють або поводять. Це ж треба додуматись – організувати побиття працівника фермерського господарства!!! Впевнений, що під час слідства Андрущенко А.О. буде заперечувати свою причетність до цього злочину, як він не раз вже звик це робити в інших ситуаціях.
 
Хочу заявити, що це не перший випадок таких незаконних дій сільського голови. Він мабуть забув, як намагався застосувати до мене силу (потім вибачався) в с. Старий Яричів після фіксації на відео згаданого цеху розкрою меблевої плити у приміщенні ферми, власником якої є його брат. Як би я не почав знімати на планшет його намагання фізичної розправи зі мною та образливі висловлювання, невідомо, чим би то все закінчилось. Але продовження погроз фізичної розправи на мою адресу вже лунали на зборах працівників сільської ради(Кисіль Р. заявив про «кулю в лоб»), потім невідомий зателефонував, і заявив що заб’є і закопає мене за мої публікації та заяви, з якими я звертаюсь до поліції.
 
Таким чином, можна констатувати, що в сільській раді Андрущенко А.О. створив “бойову» групу «титушків», які вже виконують його вказівки, щодо погроз та фізичної розправи з неугодними йому фізичними особами та журналістом. Та й сам він, мабуть, колись «зірветься» до самостійного рукоприкладства, мало що бракує.
 
В мене напрошується запитання до місцевої поліції. Чому, не розслідуються належним чином моїх заяви про вчинені кримінальні правопорушення? Чому не притягнутий до відповідальності за погрози фізичної розправи Кисіль Р.? Невже поліція чекає крові? Вона вже пролилась, зважаючи на побиття Дмитренка І. Потрібно ще крові?
 
Враховуючи те, що Дмитренко І. це мій товариш та колишній співробітник Управління СБУ у Львівській області хочу добавити, що цей злочин не буде прихований або не розслідуваний. І ми зробимо все, щоб пан Андрущенко А.О. був притягнутий до відповідальності за вчинене кримінальне правопорушення.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642544

Лічильник