Увійти


Сільський голова за справедливість?

  • Автор: Олександр Жуков
Старий яричів фермерське господарство озеро 1Вчора, 27.08.2019 року в приміщенні Старояричівської сільської ради Дмитренко І.В., його родина намагались вияснити у сільського голови Андрущенка А.О., чи відомі йому причини побиття та висловлення погроз вбивством, які лунали на його адресу від Копильчака Михайла та невідомого (поки що) молодика, який теж «козиряв» прізвищем сільського голови при побитті та погрозах вбивством.
 
При цій розмові активну участь приймав власник ФГ «Озеро» Лисик Т., за відомостями якого, конфлікт з сільською радою тягнеться впродовж тривалого часу, і весь час ініціатором скарг, позовів до суду звернень є сільська рада. Керівник ФГ Лисик Т. теж хотів вияснити, чи не пов’язаний згаданий затяжний конфлікт з побиттям Дмитренка І.В., чому при виконанні службових обов’язків Дмитренко І. В. були завдані побої та погрози фізичною розправою, чому штучно створюються конфліктні ситуації між власником ФГ та місцевими жителями, чому сільський голова вчинив самоправство на території приватного господарства і т.п.
 
Мабуть ці питання логічно вписуються у службові обов’язки п.Андрущенка А.О., адже він є «господарем» на території ради, хто ще краще та ґрунтовніше може дати відповідь на поставлені питання?
 
Виявляється пояснення дуже просте. Голові скаржаться місцеві люди на табличку про вартість в’їзду на територію господарства у розмірі 100 грн. Йому несподобалась ця табличка, він не вникав у обставини появи цієї таблички, не вияснивши що вона означає зірвав її, та викинув.
 
Мабуть, власник та сільський голова дійшли до порозуміння в цьому питанні і більше конфліктних ситуацій не буде, як і не буде заяв, щодо незаконності заняття приватним підприємництвом з боку Лисика Т. Сподіваємось, що сільський голова у змозі вжити всіх заходів для припинення конфлікту між ФГ «Озеро» та місцевими жителями, пояснивши їм, що ніхто і ніколи не забороняє і не забороняв проїзду дорогою, яка знаходиться на території господарства, що власником ФГ є не сільська рада, а Лисик Т., який здійснює підприємницьку діяльність так, як він вбачає за доцільне і сільська рада не може втручатись у цей процес.
 
Під час розмови про побиття працівника ФГ «Озеро» Дмитренка І. сільський голова однозначно заявив, що він до цього жодного відношення не має і це тішить, адже він теж хоче дізнатись прізвище нападника, що вчинив розправу з Ігорем Васильовичем, тим більше, що згаданий злочинець використав прізвище сільського голови та від його імені вчинив розправу (побиття) і заявив про погрози вбивством. Чому злочинець посилався на сільського голову? Невже сільський голова заподіяв йому якусь шкоду і останній вирішив у такий спосіб помститись? Кого образив, обділив, кому завдав шкоду сільський голова?
 
Стосовно злочинних дій з боку жителя с.Старий Яричів Копильчака Михайла очільник сільської ради теж не міг пояснити, чому він посилався на сільського голову при нанесенні тілесних ушкоджень Дмитренку І. та погрозах вчинити вбивство. Зі слів сільського голови, він не знає , чому Копильчак М. вчинив такі дії, адже не давав йому жодних вказівок або доручень з цього приводу.

Тому теж, потрібно встановити, що злого зробив голова ради Копильчаку, якої шкоди йому завдав, щоб той при погрозах та побоях Дмитренка І.В. згадував Андрущенка А.?
 
Таким чином, обов’язок щодо встановлення істини у обставинах вчинення насильства по відношенню до Дмитренка І.В. лежить на слідчих органах поліції. Такої самої думки і сільський голова Андрущенко А.О. та потерпілий. Однозначно, що поліція повинна встановити злочинця та мотиви використання (посилання) прізвища сільського голови при завданні побоїв Дмитренку І. та погрозах вбивством, які лунали з боку згаданих осіб.
Хочу нагадати читачам, що мною оприлюднені відомості, про які розповів потерпілий, які підтверджуються записами відеокамер, медичними документами, показами самого Копильчака, письмовими свідченнями учасників подій, тощо.
 
Направду, не можу спрогнозувати подальші дії згаданих осіб та об’єктивності і оперативності проведення розшукових заходів та досудового розслідування, але журналістське розслідування буде тривати. Тому я буду цікавитись обставинами його проведення та оприлюдненням, виявлених нових цікавих фактів.
 
Зважаючи на заяви сільського голови про бажання знати причини та винуватців нападу на Дмитренка І. мені видається, що логічним було би з боку сільського голови заявити про те, що від його імені Копильчак М. та невідомий злочинець вчинили злочинні побиття Дмитренка І.В. та погрози вбивством. Якщо б, невідомі особи від мого імені влаштували таке саме, я однозначно звернувся б до правоохоронних органів з такою заявою, а не поясненням працівникам поліції , щодо згаданого інциденту, описаного мною у публікації під назвою «Сільська рада, чи злочинне угрупування?».
 
Згадана заява однозначно буде сприяти розкриттю злочину та встановленню обставин його вчинення та притягнення до відповідальності винних осіб.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 498 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642516

Лічильник