Увійти


Незаконна діяльність Старояричівського пісчаного кар’єру припинена, що далі

  • Автор: Олександр Жуков
У чиїх кишенях осіли мільйони за пісок 1Внаслідок побиття невідомим працівника ФГ «Озеро» Дмитренка І.В. село та округа залишились без «халявного» піску. Впродовж тривалого часу всі знали, що в лісі є кар’єр, де можна задарма набрати піску. Брали, возили , кому скільки треба. Все ж дармове! Платити не потрібно! Як, за колишніх часів. Невже було погано людям в цьому питанні? Ні, потрібно було збудоражити всіх і вся! Побили працівника ставку. Хто це зробив? Сільський голова Андрущенко А.О. хоче знати, хто це від його імені вчинив таку розправу над Дмитренком? Про це заявив в розмові з потерпілим у моїй присутності. Але в поліцію заяву про це не подає. Чому? А, якщо завтра, знову хтось вчинить таке саме фізичне насильство над Дмитренком І.В. і буде знову козиряти прізвищем сільського голови? Що тоді робити дітям, дружині, батькові Дмитренка І.? Знову їхати дивитись в очі сільському голові? Знову сільський голова буде скликати позачергову сесію і скаржитись на «ті тушок», завезених журналістом Жуковим О.С., що паралізували роботу сільської ради? Питання відкрите і не прогнозоване.
 
Як бачимо, сільський голова не проявляє зацікавленості у встановленні справедливості та виявленні злочинця, який вчинив побиття Дмитренка І.В. і при цьому заявляв, що це робить за завданням сільського голови і від його ж імені, погрожував вбивством. Немає очевидних справедливих кроків, які голова ради мав би чинити від імені громади, щоб захистити її чесне ім’я. Так, мені здається.
 

Натомість сільський голова все зводить до конфлікту між фГ «Озеро» та сільською радою!

Якщо, справа у цьому конфлікті (більше десяти років) - причім тут Дмитренко І.В., який працює кілька місяців? Яке відношення він має до цього конфлікту? Чи він укладав (підписував) договір оренди? Чи він порушує природно-екологічне законодавство? Чим він «насолив» сільському голові? Що такого поганого він зробив місцевим мешканцям? Що він вчинив на шкоду інтересам громади, що його потрібно бити і погрожувати? Невже за 100 грн. проїзду до ставку організували побиття? Хто стоїть за цим злочином?
 
Вчора відбулась позачергова сесія сільської ради, на якій випадково опинився Дмитренко І.В. Сільський голова не запросив ні його (об’єкт побиття та погроз вбивством), ні власника ФГ «Озеро», щоб розповісти всім про конфлікт, про паралізацію роботи сільської ради «тітушками» на чолі з колишнім співробітником СБУ Жуковим О.С. (мовляв, з певним підтекстом, ми разом працювали з Дмитренком І. у одному спецпідрозділі), що відповідає дійсності і нічого незаконного в цьому немає. Під час виступу, сільський голова згадав про крадіжки піска з лісу, у яких ніби-то його звинуватив журналіст (невідомо для чого він згадав, що пісок возили на церкву та повторив інформацію про завіз піска до пісочниць дітям). Ну для чого це потрібно говорити на сесії? Ну возили, то й возили!!! Може й ще десь возили? Ніхто ж не питає в нього? Як будуть питати - тоді й потрібно розповідати? Це моя особиста думка.

В розмові зі мною Дмитренко І.В. згадав, що за відверту та емоційну розмову з депутатами сільської ради на сільській сесії, під час якої голова поставив на голосування питання про видалення його із приміщення сільської ради. За що? За те, що він відверто розповідав про своє побиття, про ті переживання дружини, батька, дітей та їх друзів за нього (внаслідок яких вони приїхали до села), відверто вказав, що організатором цього побиття є сільський голова. Цікавим є те, що депутати сільського голову не підтримали і не проголосували за видалення Дмитренка І.В. з засідання сесії сільської ради. Це цікавий момент! Але, яка ж це демократія у сільській раді, якщо сільський голова, готовий видалити з засідання ради людину, яка йому не подобається, через те, що говорить неприємні йому правдиві факти?

Останньою краплиною перебування Дмитренка І.В. на сесії стала заява сільського голови про те, що сам власник ФГ «Озеро» о 4-ій годині ночі краде пісок з кар’єру. Обурений такими неправдивими і вигаданими відомостями сільського голови Дмитренко І.В. вийшов із приміщення сільської ради.
Чим же закінчилась сесія сільської ради? На даний час нам невідомо. Вже, майже рік назад сільський голова заявив у судовому засіданні Львівського окружного адміністративного суду про вжиття всіх заходів для відкриття Інтернет сайту сільської ради. І це підтвердила виконавча служба Кам’янка-Бузького району. Де цей сайт, на якому можна ознайомитись із публічною інформацією ради? Його немає до цього часу! Як називається особа, яка обіцяє і не виконує своїх обіцянок? Мабуть всі правильно зрозуміли? Так само і Дмитренко І.В. , виходячи із залу сесії висловив на адресу сільського голови згадану назву.
 
Яку користь отримали місцеві мешканці від цієї сесії? На мою думку ніякої ! Сьогодні за вказівкою певних чиновників державних органів лісову дорогу на пісчаний кар’єр перекопала тракторна техніка. Все! Приїхали! Про незаконний видобуток піску у згаданому лісі місцевим жителям і всім , хто раніше мав з цього зиск- потрібно забути. Дякуйте за це , знаєте кому??? Не було би побиття Дмитренка І.В. – не було би і цього журналістського розслідування, мабуть, ніхто і не знав би про цей кар’єр. Дякуйте!!! Особисто я - теж дякую!!!
 
Припинення незаконного видобування піску, не означає, що на цьому все закінчиться. Все тільки починається.
 
Пропоную подивитись розповідь Дмитренка І., після його відвідин сесії сільської ради.
 
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684608

Лічильник