Увійти


Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі?

  • Автор: Олександр Жуков
Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі29 жовтня 2019 року, в робочий час, для подачі наручно журналістського запиту, звернувся на прохідну кондитерскої фабрики «Ярич» у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області. Пояснив працівникам охорони мету свого візиту та надав на їх вимогу своє журналістське посвідчення.
 
Після з’ясування з керівництвом фабрики обстави моєї появи охорона відмовилась мене пропустити у офісне приміщення фабрики, заявивши про відсутність керівництва та осіб, що можуть прийняти моє звернення. На відеокамеру я зафіксував момент, вияснення з працівником охорони причин відмови у прийомі мого запиту, після чого він ще раз звернувся до невідомої посадової особи і повідомив мене, що начальник служби безпеки цього підприємства передав мені вказівку, щоб я направив своє звернення письмово (поштою) (???).
 
Поясню читачам, що запит торкається питань екологічної безпеки навколишнього середовища, в тому числі питання вивозу за межі території підприємства відходів виробництва, наявність місць утилізації відходів, їх кількість, характеристика, об’єми, тощо. З викладеної мною інформації не вбачається, що запитувані відомості є службовими або таємними.
 
Хочу пояснити, що моє звернення до ТОВ «КФ «Ярич» підготовлено на підставі вимог Закону України «Про інформацію», у відповідності до якого держава забезпечує доступ кожного до інформації. Кожна особа має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод та законних інтересів. Цим же Законом встановлена вимога, у відповідності до якої ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм і джерел отримання інформації.
 
Службова особа кондитерської фабрики «Ярич» явно порушила вимоги цього Закону, заявивши, щоб я направив поштою свій запит, відмовивши мені у його прийомі при особистому зверненні до цього підприємства.
 
Потрібно зауважити, що при вході на фабрику відсутні будь-які інформаційні матеріали про це підприємство (ні прізвища директора, ні графіку прийому громадян, тощо), що засвідчує повне ігнорування посадовими особами Законодавством України «Про звернення громадян». На сайті підприємства теж відсутня ця інформація
 
Поцікавившись у Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців України отримав інформацію про кінцевого бенефіціара-власника підприємства, яким є
 
Гнатюк Володимир Олексійович, зареєстрований в м. Луцьку, вул. Кравчука,44/31. Найменування юридичної особи засновника: ЯРИЧ ХОЛДІНГС. ЛІМІТЕД, КІПР, 1075, м.НІКОСІЯ, ВУЛ. ЛАМПОУСАС, 1.
 
Директор фабрики - Шермолович Тетяна Валеріївна.
 
Отже, маємо у с. Старий Яричів ще одного порушника Закону України – Кондитерську фабрику «Ярич», посадові особи якої ігнорують вимогами чинного законодавства і не приймають звернення громадян, в тому числі журналістів. Що це може означати? Мабуть , є причини для цього? Мабуть, є що приховувати від громадськості, від оприлюднення ЗМІ?

Завжди, коли від людини (журналіста) приховують інформацію про підприємство, не дають можливості спілкування з посадовими особами, цілком логічно виникає бажання дізнатись більше про те, в чому відмовляють. Таке бажання виникло і в мене. Тож будемо цікавитись «тіньовою» стороною діяльності підприємства, яке зареєстровано у офшорі і не дотримується вимог чинного законодавства України, на території якої здійснює діяльність. Для чого , чому підприємство зареєстровано у Кіпрі? Що ховається за цим? Мабуть, і жителям с. Старий Яричів цікаво про це знати?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684645

Лічильник