Увійти


Чому не виконується судове рішення , чому сміття продовжують викидати в урочищі «Гайки»?

  • Автор: Олександр Жуков
Чому не виконується судове рішення чому сміття продовжують викидати в урочищі Гайки
 
25.07.2017 року Львівський окружний адміністративний суд за наслідком розгляду позову керівника Радехівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Львівській області до Виконкому Новояричівської селищної ради, Селищного голови смт Новий Яричів Кулик Романа Дмитровича про визнання протиправною бездіяльність, зобов’язання вчинення дій постановив судове рішення, яким адміністративний позов задовольнив повністю.
 
У тексті ПОСТАНОВИ згаданого суду вказано наступне:
 
«Визнати протиправною бездіяльність виконавчого комітету Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області та селищного голови Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області Кулика Романа Дмитровича щодо незабезпечення припинення експлуатації несанкціонованого сміттєзвалища твердих побутових відходів, яке знаходиться в урочищі «Гайки» поблизу смт.Новий Яричів, Кам'янка-Бузького району, Львівської області.
 
Зобов'язати виконавчий комітет Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області та селищного голову Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області Кулика Романа Дмитровича невідкладно вжити заходів, спрямованих на виконання припису від 25.02.2013 року №193-06 та рішення Державної екологічної інспекції у Львівській області від 18.03.2013 року №10, зокрема, припинити вивезення механізованим загоном по санітарній очистці виконавчого комітету Новояричівської селищної ради твердих побутових відходів на сміттєзвалище в урочищі «Гайки» та його подальшу експлуатацію».
 
Про незаконний вивіз сміття в урочище «Гайки» на сторінках Інтернету повідомляли Варіанти та Leopolis News.
 
Здавалось би, що на цьому можна поставити крапку, Суд заборонив вивіз сміття, а селищна рада вжила заходів для виконання судового рішення. Але, як виявилось, папір все витримає і рішення суду і заборону вивозу сміття, а насправді все, як було, так і залишилось. Особистим оглядом цього смітника виявив, що територія засмічених земель значно збільшилась і становить вже більше двох гектарів. Тобто, процес забруднення земель, незаконного вивезення твердих побутових відходів продовжується і жодних заходів для припинення експлуатації несанкціонованого сміттєзвалища не вжито. Не віриться, що місцева влада не знає про ці порушення.
 
Чому не виконується судове рішення чому сміття продовжують викидати в урочищі Гайки 1
 
На адресу Новояричівської селищної ради скеровано журналістський запит з приводу виявлених фактів продовження незаконного вивозу сміття до підконтрольного раді урочища «Гайки». Відповідь на запит ще не отримана, але буде оприлюднена після надходження. Одночасно такий самий запит був скерований до Старояричівської сільської ради, яка використовувала згадане сміттєзвалище у минулі роки для вивозу побутових відходів з території населених пунктів ради.
 
Днями сільський голова Андрущенко А.О. повідомив журналіста, що Старояричівська сільська рада у 2019 році не здійснює діяльність пов’язану із вилученням, накопиченням і розміщенням, зберіганням твердих побутових відходів. На території Старояричівської сільської ради відсутні спеціально відведені місця для вивезення та зберігання відходів, Несанкціоновані або непідконтрольні місця звалищ відходів на території сільської ради Старояричівській сільській раді не відомі.
 
Одночсно сільськимй голова повідомив, що Старояричівська сільська рада провела конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Старояричівської сільської ради Кам'янка-Бузького району Львівської області, за результатами конкурсу переможцем визначено ТОВ «АВЕ Львів». Даним підприємством укладені індивідуальні угоди з жителями сільської ради.
 
Отже, Старояричівська сільська рада вже припинила незаконний вивіз сміття в урочище «Гайки»?
 
Хто ж тоді незаконно вивозить сміття з села Старий Яричів до згаданого сміттєзвалища? Під час перебування на цьому смітнику мною виявлено цілу купу документів, речей і т.п., які засвідчують їх приналежність до жителів села Старий Яричів та його території. Невже ТОВ «АВЕ Львів» незаконно вивозить сміття до урочища «Гайки»? Мабуть всі місцеві жителі знають? яким чином відходи попадають на згадане сміттєзвалище?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 338 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693305

Лічильник