Увійти


Чому Старояричівці «гадять» селищному голові Кулику Р.Д.?

  • Автор: Олександр Жуков
Чому Старояричівці гадять селищному голові Кулику Р.Д. 1
 
Львівськимй окружний адміністративний суд своїм судовим рішенням від 25.07.2017 року:

П О С Т А Н О В И В :
 
Адміністративний позов задовольнити повністю.
 
Визнати протиправною бездіяльність виконавчого комітету Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області та селищного голови Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області Кулика Романа Дмитровича щодо незабезпечення припинення експлуатації несанкціонованого сміттєзвалища твердих побутових відходів, яке знаходиться в урочищі «Гайки» поблизу смт.Новий Яричів, Кам'янка-Бузького району, Львівської області.
 
Зобов'язати виконавчий комітет Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області та селищного голову Новояричівської селищної ради Кам'янка-Бузького району Львівської області Кулика Романа Дмитровича невідкладно вжити заходів, спрямованих на виконання припису від 25.02.2013 року №193-06 та рішення Державної екологічної інспекції у Львівській області від 18.03.2013 року №10, зокрема, припинити вивезення механізованим загоном по санітарній очистці виконавчого комітету Новояричівської селищної ради твердих побутових відходів на сміттєзвалище в урочищі «Гайки» та його подальшу експлуатацію.
Отже, минуло два роки з часу ухвалення згаданого судового рішення і Новояричівська селищна рада повинна була вжити заходів для припинення функціонування незаконного сміттєзвалища у згаданих «Гайках». Чи, щось змінилось з того часу? Ні !
 
Пропоную подивитсь відео від 28.10.2019 року, за наслідком мого перебування на сміттєзвалищі у т.з урочищі «Гайки». У об’єктив камери попали купи побутового сміття та відходів місцевого виробництва, вивіз якого незаконно продовжується у це смердюче місце, не дивлячись на заборону суду.
 
 
Знайдені документи та речі на цьому сміттєзвалищі засвідчують, що до цього можуть бути причетні Кондитерська фабрика «Ярич» з с.Старий Яричів, жителька цього ж села Гладюк В. Яким чином документи фабрики та щоденник і зошити згаданої школярки попали на смітник невідомо, можна лише припустити, що працівники фабрики та учениця школи не ходили на смітник, щоб викинути на сміття документи та зошити. Вивіз сміття здійснюється централізовано, транспортними засобами,з відома керівників і власників цих тракторів. Напрошується висновок про те, що всім тим, хто це робить наплювати на екологію, на шкоду, яка завдається навколишньому середовищу цими незаконними діями. Саме головне, полягає у тому, що ніхто не може передбачити можливі негативні наслідки цих дій і, коли вони настануть (не хочеться про таке навіть думати) тоді всі почнуть розводити руками, виправдовуватись і говорити нісенітниці.

Тож, щоб отримати інформацію про заходи, які вживались Новояричівською селищною радою для припинення функціонування незаконного сміттєзвалища звернувся із запитом до селищного голови Кулика Р.Д. Надаю для ознайомлення лист за підписом селищного голови, з якого вбачається, що жодних заходів для припинення експлуатації незаконного сміттєзвалища не вживалось. Про яке підгортання(обвалування) пише Кулик Р.Д? Ним і не пахне на цьому сміттєзвалищі, там стоїть інший запах…. Просто, на мою думку, селищному голові незручно пояснювати, що цим сміттєзвалищем користується Старояричівська сільська рада, вивіз сміття з території якої продовжується до цього часу. Виглядає досить неприваблива картина: сміттєзвалище Новояричівської селищної ради, а сміття вивозять з території Старояричівської сільської ради? А, хто за це буде нести відповідальність? Звичайно, що селищний голова, сміттєзвалище знаходиться на території селищної ради, а не сільської. Чи це порядно, так підставляти та гадити селищному голові? Чи , може це АВЕ-Львів, незаконно вивозить Старояричівське сміття на сміттєзвалище до Новояричівського урочища «Гайки»? Цього теж не можна виключати.

Звичайно, що ніхто не знімає вини з селищного голови Кулика Р.Д. Він зобов’язаний слідкувати за тим, що робиться на його території і відповідним чином реагувати. Він знає про все що робиться, але не реагує? Але, як би то виглядало, що він звернувся із скаргами у відповідні інстанції про незаконний вивіз побутових відходів з території Старояричівської сільської ради?
 
Чому Старояричівці гадять селищному голові Кулику Р
 

Невідомо, хто це робить, але такі дії явно на шкоду селищному голові та всім місцевим жителям, адже це кримінальні правопорушення і за ці порушення Закону має хтось відповідати.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684608

Лічильник