Увійти


Закони України у КФ «ЯРИЧ» не діють?

Відповідь УКРпошти
 
30.10.2019 року мною оприлюднено публікацію під назвою «Для чого порушники закону реєструються у Кіпрі?», а 07.12.2019 року- «Знову про КФ «Ярич?». У згаданих дописах я згадав про те, що кондитерська фабрика «Ярич», яка знаходиться у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району незаконно вивозить відходи виробництва на сміттєзвалище біля смт.Новий Яричів, а при спробі журналіста поспілкуватись з керівництвом цього підприємства та надати журналістський запит- відмовлено у спілкуванні та прийнятті запиту.
 
Щоб керівництво фабрик все таки отримало запит звернувся до послуг Укрпошти і рекомендованим поштовим відправленням направив запит у КФ «Ярич».
 
Ознайомившись із моїми публікаціями керівництво підприємства, мабуть, вирішило взагалі не спілкуватись зі мною, в тому числі шляхом листування. Мій запит пролежав на пошті у смт. Новий Яричів 30 днів і був повернутий мені за збігом терміну зберігання.
 
На запит Львівська дирекція Укрпошти повідомила, що уповноважена особа КФ «Ярич» Шермолович Т.В. скерувала до ВПЗ Новий Яричів «Укрпошта» заяву про доставку поштових відправлень, які надходять на адресу підприємства до ВПЗ з тим, щоб отримувати поштові відправлення у приміщенні пошти.
 
З пояснення заступника начальника ВПЗ Новий Яричів Стець О.В. одержувач- КФ «Ярич» відмовився отримувати моє поштове відправлення.
Отже, мабуть керівництво КФ «Ярич» отримало вказівку у Кіпрі, щоб не отримувати для виконання журналістські запити, або інші звернення громадян з України??? Так, виглядає ситуація з огляду на отриману інформацію!!!
 
06.12.2019 року знову особисто звернувся до КФ «Ярич» з журналістським запитом, намагався наручно подати його уповноваженій особі підприємства, у якому були поставлені наступні питання:
 
 1. Прошу надати інформацію про наявність укладеного Договору на вивіз побутових відходів та відходів виробництва з території підприємства;
 2. Прошу надати копію Договору поро вивіз з території підприємства відходів виробництва;
 3. Прошу надати відомості про наявність належними чином оформлених місць утилізації відходів виробництва КФ «Ярич»;
 4. Прошу надати інформацію про об’єми, назви, склад відходів виробництва, які щомісяця утворюються та утилізуються Вашим підприємством.
 5. Прошу надати інформацію про причини відмови у отриманні рекомендованого поштового відправлення № 7902501723249, адресованого мною на вашу поштову адресу 30.10.2019 року та, повернутого оператором поштового зв’язку смт. Новий Яричів 30.11.2019 року.
 
Знову відбулась та сама процедура: охорона зателефонувала до відповідної службової особи, яким виявився Юрій Валерійович, начальник служби безпеки фабрики, повідомивши по те, що журналіст звертається із запитом до підприємства. У телефонній розмові останній повідомив мене, що на підприємстві немає іншої особи, крім генерального директора (на той час відсутньої), яка особисто приймає звернення громадян. Безпечник рекомендував мені знову звертатись із зверненням через пошту. Він мабуть не знав, що мені вже відмовили у прийнятті звернень через пошту.
 
У який спосіб тепер мені лишається доставити запит до керівництва фабрики? Хто знає? Через Суд? Шляхом відкриття кримінального провадження? Писати у Кіпр?
 
Нижче надаю відео, на якому я зафіксував вдруге своє намагання подати до КФ «Ярич» журналістський запит. І знову облом, Закони України на цьому підприємстві не працюють.
 
Насмітити, нагадити, забруднити навколишнє середовище- це фабрика зробить запросто, а організувати прийом громадян- пішли на ….
 
Щоб не бути голослівним надаю для ознайомлення копію листа Укрпошти, у якому зафіксовано факт відмови одержувача отримати моє звернення.
 
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670955

Лічильник