Увійти


УВАГА, УВАГА, УВАГА!!! БУДБТЕ ПИЛЬНИМИ!!! НЕ ПІДДАВАЙТЕСЬ НА ПРОВОКАЦІЇ!!! На Львівщині діє організоване прокурорсько-поліцейське злочинне угруповання?

  • Автор: Олександр Жуков
На Львівщині діє організоване прокурорсько поліцейське злочинне угруповання 01В розмові з одним із суддів Львівщини мені стало відомо, що працівники поліції «махлюють» з номерами кримінальних проваджень, незаконно закриваючи одні і безпідставно відкриваючі на їх місце інші. Я не повірив, що до таких відвертих злочинних дій можуть вдаватись слідчі поліції- але даремно.
 
 
Для того, щоб переконати читачів у правдивості викладеної інформації надаю (оприлюднюю два витяги з ЄРДР з приводу одного і того самого кримінального правопорушення, вчиненого відносно Дмитренка І.В. Я вже згадував у попередніх численних публікаціях про побиття та погрози вбивством, які лунали на його адресу в кінці вересня 2019 року з боку жителя с. Старий Яричів Копильчака М.В. та невідомого злочинця, що спричинив аналогічні злочинні дії в інший день та у іншому місці, ніби-то на замовлення сільського голови Андрущенка А.О. Маємо два різних злочини, вчинені у різний час різними особами.
 
По Копильчаку М.В. 29.09.2019 року Кам’янка-Бузьким ВП ГУ НП у Львівській області на підставі заяви Дмитренка І.В. зареєстроване кримінальне провадження № 12019140220000421 за ознаками ч.1ст.125 КК України.
 
За другим фактом (побиття невідомим)- ухвалою Залізничного районного суду м. Львова від 04.10.2019 року зобов’язано слідчих Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області внести відомості, викладені у заяві про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР.
 
Потім слідчі поліції разом з прокурорами шляхом маніпуляції наявними даними внесли до ЄРДР відомості, які не відповідають дійсності (об’єднали в одне провадження згадані два злочини, щоб приховати один із них).
 
Скарги до прокуратури та поліції не дають жодного ефекту. Складається враження, що керівники прокуратури та поліції області умисно приховують ці правопорушення підлеглих та очолюють організоване злочинне угруповання з числа прокурорів та слідчих, що чинять такі фальсифікації, які і не могли прийти у мізки сталінських сатрапів.
 
До чого «докумекались» правоохоронці Кам’янеччини? Вони, на початку 2020 року (27.01.2020 року) зареєстрували кримінальне провадження № 12020140220000043 за ознаками ч.1 ст.126 КК України на підставі неіснуючої заяви Дмитренка І.В. від 22.10.2019 року на Копильчака М.В. У фабулу витягу з ЄРДР вписано вже зовсім інше кримінальне правопорушення, вчинене згаданою особою, ніж у витягу з кримінального провадження № 12019140220000421 від 29.09.2019 року. Так просто!!!
 
В сталінські часи на підставі доносів фабрикувались справи і людей саджали в тюрми, розстрілювали і т.п. А в наш «демократичний» час навіть не потрібно жодного доносу або заяви про злочин. НОУХАУ!!! Слідчі Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Вихопень Р.С., ПарійА.В. та Гладиш Р.В. на чолі з процесуальним прокурором Прокопович М.Ю. відкрили кримінальне провадження за формулою «стелі», адже у вказану у фабулі витягу дату- 22.10.2019 року від Дмитренка І.В. на адресу поліції чи прокуратури жодних заяв не надходило. Тож виникає запитання : для чого фальшувати документи? Для «палки-показника»?
 
Невже Генеральний прокурор України та очільник Національної поліції України керують згаданим процесом фальшування документів та незаконного відкриття кримінальних проваджень? Чи може цей процес очолюється на обласному рівні Віконським В. та Діденко І.?
Уявіть до чого це може привести? Скільки «липових» справ вже з’явилось і з’явиться ще у ЄРДР, якщо цьому не буде покладено край? За кожною справою є люди! Це може торкнутись кожного з нас! Не сподобався слідчому або прокурору – справа готова!!!
 
Навіть за часів влади «попередників» нинішнього Президента України, такого не було. Невже за цим підуть «концтабори» з газовими камерами, розстріли невинних і т.п.?
 
Додаток: копії витягів з ЄРДР № 12019140220000421 ьа № 12020140220000043
 
На Львівщині діє організоване прокурорсько поліцейське злочинне угруповання
 
На Львівщині діє організоване прокурорсько поліцейське злочинне угруповання 1
 
На Львівщині діє організоване прокурорсько поліцейське злочинне угруповання 2
 
На Львівщині діє організоване прокурорсько поліцейське злочинне угруповання 3
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670939

Лічильник