Увійти


Бермудський трикутник у сільській раді - чому трійця чиновників намагається закрити кримінальну справу?

  • Автор: Олександр Жуков
Бермудський трикутник у сільській раді чому трійця чиновників намагається закрити кримінальну справуЗаново відкриті обставини змушують мене знову повернутись до кримінального провадження, відкритого за моєю заявою, щодо підроблення документів у Старояричівській сільській раді. Хочу одразу попередити слідчих, які мають відношення до досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні - припинити розголошення даних оперативно-розшукової діяльності та досудового розслідування у цій справі (вся сільська рада знає про обставини справи).
 
Отже, у 2019 році мною було встановлено, що рішення тридцять четвертої сесії шостого демократичного скликання Старояричівської сільської ради № 19 від 23.05.2014 року «Про затвердження проекту землеустрою відведення земельної ділянки у власність» було прийнято на підставі заяви жителя с. Кукезів Камянка-Бузького району Білого Т.С., який на той час перебував у зоні АТО. На сьогодні вже всім відомо, що цю заяву написав депутат сільської ради Лисяк Я. від імені Білого Т.С. Як бачимо, наявність кримінального правопорушення очевидна, вже більше десяти років після отримання першого рішення сільської ради Білий Т.С. не може оформити належними чином документи на надану йому земельну ділянку. Чому? Які підводні камені на цьому шляху з’являються? Мабуть цьому є якесь пояснення? Чому, сільський голова так предвзято відноситься до цієї сім’ї? Ці питання потребують дослідження, адже не може бути безпричинних дій .

Таким чином після відкриття кримінального провадження я був допитаний в якості свідка, був допитаний Білий Т.С. та сільський голова Андрущенко А.О. Подальший хід досудового розслідування у руках слідчого поліції Парія А.В.
 
Недавно до мене у розпачі зателефонував Лисяк Я., пояснив, що слідчий призначив почеркознавчу експертизу, що він може бути притягнутий до кримінальної відповідальності, просив в мене підтримки та дій, щодо закриття кримінального провадження, з аналогічним проханням він звертався і до Білого Т.С. Майже рік слідство «товкло воду у ступі» і тепер така «гарячка».
 
Перевірка показала, що у Єдиному державному реєстрі судових рішень немає жодних судових рішень, щодо призначення почеркознавчої експертизи у згаданому кримінальному провадженні. Значить депутат Лисяк Я. надав мені неправдиву інформацію, значить це свідомий тиск на мене, щоб я забрав свою заяву. Хто б це міг організувати , хто у цьому зацікавлений?
 
04.04.2020 року на мій мобільний зателефонував ще один депутат сільської ради Венгерак О., який теж на прохання Лисяка Я. звернувся до мене. В розмові (мною був зроблений запит телефонної розмови з Венгераком О.) Венгерак О. просив вирішити питання щодо закриття кримінальної справи. Зі слів Венгерака О. він звертався до слідчого поліції з питанням про умови закриття провадження, який вказав, що я мав би написати заяву про спростування фактів, викладених у ній (помилкові твердження про обставини правопорушення) і на цій підставі справа була б закрита.
Одночасно Вергерак О. вказав, що всім відомо що Лисяк написав згадану заяву від імені Білого Т.С., що йому відомі обставини проведення досудового розслідування, згідно яких вся вина ляже на Лисяка я., а посадовці сільської ради не понесуть жодного покарання, тому що Андрущенка А.О. ніхто не рухає і слідство до нього жодних питань не має.
 
Одночасно Вергерак О. пояснив мені, що впродовж 10 років існує конфлікт між сільським головою та Білим Т.С.. Він звертався до Андрущенка А.О. з питанням про погодження документів відведення земельних ділянок у власність, наданих Білим Т.С. до сільської ради 10.02.2020 року. У відповідь Андрущенко А.О. пояснив Венгераку О., що не може цього зробити, адже проводиться слідство .
 
В розмові Венгерак О. погодився зі мною, що небажання підписувати (погоджувати) документи Білому Т.С. з боку сільського голови є незаконним, адже жодних перешкод для цього немає (не зайвим буде нагадати сільському голові Андрущенку А.О. його обіцянка, надана листом Білому Т.С. про погодження документів на сесії сільської ради, яка не виконується).
 
Таким чином можу провести певний аналіз викладеної інформації.
 
Перше. Слідчий поліції, що проводить досудове розслідування у згаданій справі систематично розголошує відомості досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні. Та, не тільки цього. Якщо Андрущенко А.О. запросто телефонує слідчому Парію А.В. , щоб той дав вказівки Білому Т.С. щодо необхідності вчинення дій для закриття цього кримінального провадження - про що ще можна говорити по цьому питанню Вся сільська рада знає про хід досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні (читай, що знає все село). Таким чином все досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні побудовано на т.з. «договорняку», тобто слідчий спонукає зацікавлених у закритті справи до вчинення певних дій- впливу на осіб, які мають відношення до цієї кримінальної справи.
 
Друге. Сам факт написання заяви до сільської ради Лисяком Я. від імені Білого Т.С. ще нічого не означає. Те, що Андрущенко А.О. відхрещується тим, що сільській раді надали заяву, яка була розглянута на сесії, теж нічого не означає.
 
Виникає багато інших запитань, які , на мою думку, мали би бути досліджені на досудовому розслідуванні і, які, мабуть, не досліджуються.
Наприклад, обставини написання заяви коли і де вона писалась, у чиїй присутності, хто подав Лисяку Я. відомості, внесені до заяви-площу ділянки, адресу, ціль забудови, тощо).
 
Обставини подання заяви Лисяком Я. до сільської ради (коли, кому він подавав заяву, хто в нього приймав заяву, хто її реєстрував в журналі, коли і кому ця заява була передана для накладення резолюції).
 
Чому, ця заява не розглядалась на засіданні земельної комісії? Звідки були відомі дані про розмір та адресу земельної ділянки? Тобто, викладені питання викликають сумнів у тому, що сільська рада не має жодного відношення до фальсифікації згаданого рішення.
 
В мене виникає підозра про навмисну організацію слідчим поліції за участі сільського голови такої примітивної комбінації, щодо спонукання мене до вчинення незаконних дій (спростування викладених даних про кримінальне правопорушення) для того, щоб зробити мене «стрілочником», за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.
 
Прошу прослухати запис телефонної розмови між мною та депутатом сільської ради Венгераком О., щоб зрозуміти, хто зацікавлений у незаконному закритті кримінального провадження та вчиненні інших незаконних дій.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693174

Лічильник