Увійти


ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ТА ОФІС ПРЕЗИДЕНТА?

  • Автор: Олександр Жуков
ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ТА ОФІС ПРЕЗИДЕНТАКолись у радянські часи на шпальтах газет можна було прочитати такий лозунг: «Ми говоримо партія- розуміємо, що це- Ленін, ми говоримо Ленін- розуміємо , що це партія».


Мені спало на думку, а як зараз? Що ми розуміємо під словами Офіс Президента України?Чи, ми ототожнюємо Офіс Президента з самим Президентом України? Мабуть, що так, адже у Офісі працює команда Президента України!
 
А, як працює ця команда? Як злагоджений механізм? Чи, як лебідь, рак і щука?

Наведу один приклад, який засвідчує негатив в діях чиновників Офісу.

07.04.2020 року на підставі вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» електронною поштою звернувся із журналістським запитом до Офісу Президента України з проханням надати мені інформацію (копії документів), на підставі яких 15.08.2007 року був підписаний Указ Президента України № 713/2007 про призначення Самсіна Маркіяна Леоновича суддею Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області. Відповідь на запит просив надати у встановлений Законом строк.
 
На мою думку, у Офісі Президента України мають працювати фахівці своєї справи, грамотні та добросовісні працівники, які знають вимоги чинного законодавства та суворо дотримуються їх. Минули п’ять робочих днів , встановлених Законом для надання відповіді на запит, але очікуваної відповіді на запит я не отримав. Майнула думка, що чиновники Офісу Президента готуються до Великодніх свят і мій запит їм десь далеко. На сьомий день (15.04.2020 року) на адресу Офіса Президента України скерував повторний журналістський запит з проханням невідкладно розглянути мій запит та надати запитувану інформацію.
 
І що з цього вийшло? Пшик! У Офісі Президента України ніхто не реагує на звернення громадян ? Вже паску з’їли, а потяг стоїть нга місці? То ж, для чого він створений? Для обслуговування самого Президента? А для чого тоді громадяни України? Для картинки, для загалу?
 
На сьогодні вже минуло 13 робочих днів, а мій запит лежить там, де кінь не валявся. Мабуть потрібно пояснити і Президенту України і очільнику Офісу, що у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» порушеня строків розгляду запиту, або несвоєчасне надання відповіді на запит є підставою для звернення до Суду для оскарження незаконних дій чиновників Офісу Президента України.
Цікаво, як буде виглядати Суд (судді), якщо мені доведеться звернутись до СУДУ на Президента України за неналежне виконання офісом Президента України вимог чинного законодавства?
 
Чому Володимир Олександрович, не може навести елементарний порядок у своєму Офісі?

Що для цього потрібно? Невже бракує грошей з МВФ, чи кадри не ті? Наведіть порядок в підпорядкованій Вам установі, пане Президенте!
Скільки часу я повинен чекати на розгляд мого запиту? Це вже не перший випадок порушення вимог чинного законодавства з боку працівників Офісу Президента при розгляді звернень громадян. Вже такий випадок мав у 2019 році.
 
Викладена інформація так і проситься до аналогії з минулими лозунгами. Якщо в Офісі Президента України не виконуються Закони, то що можна говорити про інші державні установи, відомства чи органи? Вони ж беруть приклад з Президента України.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
686
Перегляди статей
746299

Лічильник