Увійти


Він не тільки порушник природоохоронного законодавства, він ще й лукава людина?

  • Автор: Олександр Жуков
IMG 20200801 174416
 
21.06.2020 року мною оприлюднена публікація під назвою «Порушник природоохоронного законодавства у кріслі голови сільської ради?», у якій я розповів про факти порушення чинного законодавства та надання неправдивої інформації сільським головою Андрущенко А.О. щодо виконання припису Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Враховуючи неправдиву інформацію про ніби-то ліквідацію незаконних сміттєзвалищ у селах Кукезів та Цеперів звернувся із запитом до Державної екологічної інспекції у Львівській області, яка переклала відповідальність за це порушення на Кам’янка-Бузьку райдержадміністрацію, скерувавши відповідне звернення. Чому Інспекція посилалась у листі на мій запит, невідомо. Справа у тому, що цю інформацію (про несанкціоновані сміттєзвалища) я отримав з припису саме екологічної Інспекції, яка мала би проконтролювати виконання припису, але чомусь цього не зробила.

Отже після того, як мною було виявлено, що Інспекція «обдурила» мене, надавши недостовірну інформацію про ніби-то ліквідовані сміттєзвалища (Інспекція отримала цю інформацію від сільського голови Андрущенка А.О.) я перевірив і вияснив «брехню», що і стало підставою для скерування запиту до Інспекції.

Т.В.О. начальника Інспекції Стрищак В. направив листа до Кам’янка-Бузької РДА про виявлення мною (не Інспекцією , а журналістом) в с.Кукезів та Цеперів незаконних сміттєзвалищ, з проханням вжити невідкладних заходів щодо вирішення питання про подальше поводження з відходами відповідно до наданих повноважень та повідомленням про результати розгляду заявника та Інспекцію.

Як же розвивались подальші події? Які заходи були вжиті держадміністрацією на виконання вимог природоохоронного законодавства?
Голова РДА електронною поштою скерувала на адресу Старояричівської сільської ради листа щодо вжиття заходів по ліквідації виявленого сміття (тобто перекинула виконання вказівки Інспекції на сільського голову). Сільський голова Андрущенко А.О. листом від 10.07.2020 року повідомив Голову райдержадміністрації Замулу Х., мене та Державну екологічну інспекцію про наступне:
«На лист від 01.07.2020 року № 694 повідомляємо, що на даний час проводиться ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища в урочищі «Конюхи», а також при можливості у період з 20 липня по 01 серпня 2020 року буде ліквідовано сміттєзвалище в с. Кукезів в урочищі «Парцеляція».
Відповідь називається «казала-мазала»- проводиться ліквідація сміттєзвалища, коли і ким буде ліквідовано не відомо, можливо до 01.08.2020 року.

А що ж зробила Кам’янка-Бузька райдержадміністрація на виконання листа Інспекції? Розглянула заяву про факти виявлення відходів на черговому (поза черговому) засіданні відповідної комісії?; склали акт для вирішення питання про подальше поводження з відходами?; встановили і притягнули до відповідальності винних у порушенні законодавства про відходи осіб; відшкодували заподіяну шкоду?

Нічого подібного не зроблено. Голова РДА Замула Х. «повішала локшину» журналісту про ніби-то вжиті заходи і на тому заспокоїлась. Ніяких дій щодо ліквідації сміттєзвалищ не вжила. Як назвати такі дії голови районної державної адміністрації? Надання недостовірної інформації, невиконання вказівок екологічної інспекції?
 
IMG 20200801 172419

Мною повторно перевірено «правдивість» відомостей наданих, як сільським головою Андрущенко А.О., так і головою РДА Замулою Х. і встановлено, що неправдива інформація надана сільським головою та продубльована головою РДА.

Що ж це за держава, у якій всі чиновники, з якими мені доводиться спілкуватись є брехунами? Як же вони можуть навчитись заробляти гроші, коли їх оберуть керівниками ОТГ або інших поважних державних органів, якщо вони обдурюють простих людей? Вони будуть і далі дурити, заробляючи на цьому гроші?

Для підтвердження викладеної інформації про продовження функціонування несанкціонованих сміттєзвалищ у селах Кукезів та Цеперів Кам’янка-Бузького району надаю фото(світлини) цих звалищ.

Звертаюсь до Державної екологічної інспекції у Львівській області вжити невідкладних заходів для припинення порушення природоохоронного законодавства та притягнення до відповідальності голови Кам’янка-Бузької РДА Замули Х. та сільського голови Андрущенка А.О. за порушення Закону та надання недостовірної інформації.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
764016

Лічильник