Увійти


Голові колишньої сільської ради все «по цимбалах», а новообраним депутатам?

  • Автор: Олександр Жуков

2020 09 14 13.40.59          У попередніх публікаціях мною вже згадувалось про комісійне обстеження 14.09.2020 року  міжгосподарських меліоративних каналів Яричівської  осушної системи К-1 на території  Дублянської міської ради Жовківського району та МК -22 на теритиорії Запитівської та Старояричівської сільських рад Кам’янка-Бузького району Львівської області, у якому я приймав участь,  як журналіст ІА «Журналісти проти корупції».

За наслідком цього обстеження був складений АКТ, що був скерований для  виконання, викладених у ньому рекомендацій   у органи місцевого самоврядування, на території яких протікають згадані канали, в тому числі до Старояричівської сільської ради.

Як один з ініціаторів цього обстеження хотів дізнатись, яка реакція  керівництва Старояричівської сільської ради на виявлені порушення природоохоронного законодавства на території ради.

Я не очікував значних суттєвих рухів сільської ради, але елементарних  рішень для наведення порядку у цьому питанні не було вжито жодних. Складається таке враження, що Андрущенку А.О. на всі ці проблеми наплювати з великого свого кабінету? Як інакше пояснити  бездіяльність сільської ради і не реагування впродовж кількох років на одні і ті самі правопорушення природоохоронного законодавства, що вчиняються невідомими особами  на території сільської ради?

Ось,  наведу тільки уривки з відповіді  сільської ради на журналістський Запит:

«Заходи щодо встановлення винних осіб у порушенні чинного законодавства, щодо самовільного влаштування трубчастого переїзду через МК-22  до котеджного містечка «Сонячна поляна» та притягнення  їх до відповідальності, а також заходи для ліквідації самовільно влаштованого трубчастого переїзду Старояричівською сільською радою не проводились.

Заходи, щодо встановлення винних осіб у порушенні природоохоронного законодавства, щодо самовільного влаштування двох перемичок з грунту на ПК-41+20 та ПК-42+90 та притягнення їх до відповідальності Старояричівською сільською радою не проводилися.

Заходи для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності, щодо самовільного влаштування на проміжку ПК-37-ПК-41 містка Старояричівською сільською радою не проводилися.

Заходи для ліквідації замулення меліоративного каналу на проміжку ПК-35-ПК-43, Старояричівською сільською радою не проводилися.

В сільській раді відсутня інформація щодо осіб, винних у порушенні природоохоронного законодавства України».

Як цукерка для дурника-  приписка в кінці відповіді на запит: «…Старояричівською сільською радою рекомендації комісії взяті до уваги, та стануть можливими для виконання після закінчення карантинного періоду». Це проста відписка. Правопорушники не звертають на карантин і  вчиняють незаконні дії, а сільська рада не може навіть розглянути ці питання на сесії ??? Або, не хоче? Таке враження, що сільська рада розцінює  висновки комісії, як побажання, як  якусь приватну  захцянку? Ніби-то це питання не торкається безпосередньо  ні сільського голови, ні виконкому, ні депутатів сільської ради, ні громадян, що проживають на цій території?  Невже,  воно мені потрібно більше від людей, які проживають на території сільської ради? Невже воно не торкається їх дітей, батьків та онуків? Все, що сьогодні робиться  для знищення природи-обов’язково відгукнеться,  відіб’ється на прийдешніх поколіннях! Невже, це не зрозуміло очільникам і депутатам сільської ради?

Це виглядає приблизно так-« Я нічого не знаю і моя хата з краю».  Тобто? жодних рухів з боку сільської ради не вживалось. І сільському голові байдуже, що  через його бездіяльність , байдужість,   порушується природоохоронне законодавство, не встановлюються правопорушники, що перекривають вільний протік води по каналу, не притягуються до відповідальності ті особи, що вчиняють  самовільні переїзди, містки , тощо на меліоративних каналах. Це ж, нищення природи! Невже карантин забороняє сільському голові звернутись у правоохоронні органи  з питанням про встановлення винних у правопорушеннях осіб? Він просто вмиває руки у цій ситуації, коли його не обрали головою ОТГ, не хоче  конфліктувати з місцевими жителями. А хто буде пильнувати дотримання Закону? Інопланетяни чи влада?

Переглядаючи сайт ГО «Яричів» звернув увагу на оприлюднені  Оксаною  Лемішка фото світлин , щодо «свинського» поводження з побутовими  відходами окремих громадян села Руданці. Так роблять тільки свині-  гадять просто в корито,  з якого їдять. Теж ходять  до церкви, на людях позиціонують себе патріотами України, а самі вночі, таємно вивозять із свого подвір’я сміття за село на поле? Щоб в себе було чисто, а там – то не моє!  Може, це  навмисно зроблено, щоб «свиню» підсунути сільському голові? Він або новий голова ОТГ  тепер має ліквідовувати це незаконне сміттєзвалище?  Вони повинні бути дуже «вдячні» цим «свинським добродіям»?

Ну,  а що робити з мішками грунту, якими влаштовані переізди через канал до новобудов? Що, сільський голова не знає   «винуватців»?  Що, сільський голова не бачив, коли самовільно влаштовували трубчастий переїзд  до «Сонячної поляни»?   Чи, на той час, йому це теж не було цікаво? А, що йому цікаво? Продати землю? Де ж, обіцяні людям 2000 робочих місць на проданих земельних ділянках за селом ? Де, цей «Сігма-парк», що мав запрацювати ще у 2019 році? Чи, навішувати «лапшу» на вуха людей- професія сільського голови? А, де, дитячий садок «Ярчик»? Вже продали?  Невже люди змирились із цією брехнею?

Невже в сільській раді, все залишилося, як при комуністах-  один говорить, а решта(депутати), як мавпи- схвалюють? І це дійсно правдоподібно , адже був на нарадах, коли  годинний монолог  очільника сільської ради навіть муха не могла перервати. Для чого,  тоді вони пхались у депутати? Щоб отримати  зайвий пай землі? А, де своя думка, де своя позиція? Де нарешті ,  інтереси громади? Половина депутатів сільської ради навіть впродовж всієї каденції жодного року не декларували свої доходи! Скільки разів можна було їх штрафувати? Вони навіть не знають про це? Вони, що місцеві «олігархи»? Чи просто підлабузники(одна команда), за допомогою яких сільський голова вирішував свої особисті проблеми?  Що, депутати зробили із землею у сільській раді? Мені відома тільки маленька частина зловживань, яка вражає своєю нахабністю та безпринципністю посадовців. А люди, що ? Невже  вважають себе за «бидло»?

На сайті ГО «Ярич» ознайомився із списком депутатів, що пройшли в Новояричівську сільську раду, не буду вказувати на прізвища тих, що знову опинились у цих лавах, хоч крім вирішення особистих питань  у Старояричівській сільській раді вони не «засвітились».

В мене є велика надія, що новообраний голова ОТГ зможе  з допомогою депутатського корпусу  налагодити справжню роботу  на об’єднаній території на користь громади, не буде тягнути на себе ковдру невирішених проблем та зловживань попередників.  А,  що з цього приводу можуть сказати новобрані  депутати і,  як вони поведуть себе у роботі,  невдовзі побачимо? Чи, по зубам їм корупція у органах місцевого самоврядування? Чи, далі будуть продовжуватись комуністичні  традиції колективної безвідповідальності  в стилі  сліпого «одобрямс»?  Чи,  знову прийшли за паями? Землі,  вже не має!!! Все,  продали попередники!!!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
764022

Лічильник