Увійти


Бомба для прокурора? Як організоване злочинне угруповання сільської ради вирішувало земельні питання?

 • Автор: Олександр Жуков
Бомба для прокурораПерш за все хочу попередити читачів, що ця публікація- ексклюзив, такої інформації ніхто не має крім мене. Справа в тому, що внаслідок двохрічного журналістського розслідування, не дивлячись на приховування нижчевикладених відомостей лідером Старояричівської сільської ради Андрущенком А.О., через судові рішення мені вдалось отримати інформацію, якою я хочу поділитись з читачами.
 
 
Отже, історія вирішення земельних питань у Старояричівській сільській раді- наскрізь криміналізована. У цих оборудках замішані «герої»- сільський голова, секретар сільської ради, землевпорядник і сільські депутати (це злочинне організоване угруповання).
 
Завдяки рішенню Львівського окружного адміністративного суду (за моє скаргою щодо ненадання для ознайомлення публічних документів) у 2019 році мені вдалось ознайомитись з усіма рішеннями сільської ради за 2017 рік, а у 2020 році – з журналами реєстрації документів ради. Інформація достовірна, офіційна і повна(в межах наданих для ознайомлення документів).
 
Для початку розглянемо рішення 14 сесії сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 03 лютого 2017 року. З протоколу сесії вбачається, що з 14 обраних депутатів ради були присутні 10:
 
 1. Кучерепа О.А.
 2. Волянський В.Г.
 3. Гарасюк Н.Т.
 4. Тис М.Й.
 5. Назаренко Ю.В.
 6. Лисяк Я.Д.
 7. Кук Б.В.
 8. Смага М.С.
 9. Андрущенко В.О.
 10. Максимишин О.А.
Головуючим на сесії був сільський голова Андрущенко А.О. при секретарі Тис М.Й., члени лічильної комісії: Кук Б.В., Лисяк Я.Д., Назаренко Ю.В.
 

Пунктом 10 порядку денного сесії був розгляд заяв громадян.

 1. Внаслідок розгляду заяви, вхідний № 5 від 13.01.2017 року жителя с.Руданці Зайонц Петра Францевича було прийнято рішення № 10, яким відмінено рішення 16 сесії 5 демократичного скликання від 25.01.2008 року № 14 «Про надання дозволу на будівництво літньої кухні та господарських споруд і будівель по вул. В.Великого, 15 в с. Руданці». Перевіркою через журнал реєстрації вхідних документів сільської ради за 2018 рік встановлено, що заява Зайонц П.Ф. у сільській раді не реєструвалась, за № 5 від 03.01.2017 року зареєстровано лист Мінюсту, щодо переліку та розмірів адміністративних послуг за вчинення реєстраційних дій.
 2. Внаслідок розгляду заяви, вхідний № 15 від 25.01.2017 року Белянкіна Олега Вікторовича. було прийнято рішення № 12 «Про виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі» (вул.Механізаторів, 5 с. Старий Яричів). Перевіркою через журнал вхідних документів встановлено, що заява Белянкіна О.В. у сільській раді не реєструвалась, за № 15 від 12.01.2017 року зареєстровано лист Кам’янка-Бузької райдержадміністрації щодо графіку виїздів голови РДА.
 3. Внаслідок розгляду заяви, вхідний № 20 від 01.02.2017 року Коваль Ольги Омелянівни було прийнято рішення № 13 «Про затвердження технічної документації» із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (площею 0,25 га, вул. Галицька, 17 в с. Цеперів). Перевіркою через журнал вхідних документів встановлено, що заява Коваль О.О. у сільській раді не реєструвалася, за № 20 від 16.01.2017 року зареєстровано лист Кам’янка-Бузької РДА «Щодо неповнолітніх».
 4. За наслідком розгляду заяви, вхідний № 10 від 17.01.2017 року Гуйт Богданни Степанівни було прийнято рішення № 14 «Про затвердження технічної документації» із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості(площею 0,25 га в с.Старий Яричів по вул. Ів.Франка, 8). В журналі вхідних документів заява Гуйт Б.С. не реєструвалась, за № 10 від 10.01.2017 року зареєстрований лист ПАТ Львівобленерго про заміну тарифу на електроенергію, яка відпускається для зовнішнього освітлення.
 5. За заявою, вхідний № 11 від 17.01.2017 року Ткач Йосипи Йосипівни було прийнято рішення № 15 «Про затвердження технічної документації» із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості(площею 0,25 га в с.Старий Яричів по вул. Лісна, 42).В журналі реєстрації вхідних документів заява Ткач Й.Й. відсутня, за № 11 від 10.01.2017 року зареєстрований лист «Про надання інформації».
 6. За заявою, вхідний № 12 від 18.01.2017 року Максимишина Олексія Адамовича (мабуть депутата) було прийнято рішення № 16 «Про виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність» (площею 0,20 га, в урочищі «Парцеляція» с. Цеперів). В журналі реєстрації вхідних документів заява Максимишин О.А. відсутня, за № 12 від 11.01.2017 року зареєстровано лист Управління соціального захисту населення.
 7. За заявою, вхідний № 13 від 18.01.2017 року Максимишина Роман Олексійовича (мабуть родина попередньої особи) було прийнято рішення № 17 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» (площею 0,2339 га, в урочищі «Парцеляція», с. Цеперів). В журналі реєстрації вхідних документів ради заява Максимишина Р.О. не зареєстрована, за № 13 від 11.01.2017 року зареєстровано лист Держадміністрації «Про висловлення пропозиції щодо можливості надання дозволу на розробку документації із землеустрою».
 8. За заявою, вхідний номер 24 від 02.02.2017 року Шарого Івана Ігоровича було прийнято рішення № 18 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» (площею 0,20 га, в с.Старий Яричів , урочище «За Феліксом»). В журналі реєстрації вхідних документів заява Шарого І.І. відсутня, за № 24 від 18.01.2017 року зареєстрований лист Держлісагентства «Орієнтовний план рубок формування оздоровлення лісів на 2017 рік».
 9. За заявою, вхідний номер 23 від 02.02.2017 року Ярини Василя Омеляновича було прийнято рішення № 19 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» (площею 0,16 га, в с. Руданці, вул. Б.Хмельницького, 13). В журналі реєстрації вхідних документів заява Ярини В.О. відсутня, за № 23 від 17.01.2017 року зареєстрований лист Кам’янка-Бузького РР «Про направлення листа»
Таким чином, на згаданій сесії сільської ради були прийняті рішення по заявах громадян, жодна з яких не була належними чином зареєстрована у журналі вхідних документів за 2017 рік. Крім того, жодна із згаданих заяв не була розглянута на земельній комісії сільської ради, оскільки документів засідань згаданої комісії у сільській раді не має, що є порушенням вимог чинного законодавства.
 
Іншими словами, всі згадані рішення сільської ради по земельних питаннях є незаконними, оскільки прийняті з порушенням вимог чинного законодавства, а у документи (заяви) на підставі яких вони прийняті, внесені відомості, що не відповідають дійсності. Тобто- суцільниа фальсифікація рішень сільської ради, що підтверджує моє припущення про організоване злочинне угруповання, яке до недавна діяло під вивіскою Старояричівської сільської ради.
 
Оприлюднені мною сфальшовані рішення сільської ради- перша ластівка, таких рішень за роки керівництва радою сільським головою Андрущенко А.О. багато. Хто буде розгрібати це «г-но»? Чи, лишити так, як воно є?
 
Звертаюсь до правоохоронців. Прошу рахувати цю публікацію, як офіційне звернення про вчинення кримінальних правопорушень не тільки офіційними службовими особами сільської ради( голова, землевпорядник та секретар), але й депутатським корпусом, тим більше, що на кожній сесії розглядались з порушеннями закону земельні питання на користь того чи іншого депутата або його родини.(пряма корупція).
 
Одночасно звертаюсь до новобраних депутатів територіальної громади проявити свої найкращі якості і показати людям наслідки своїх обіцянок щодо роботи на користь громади.
 
Також, звертаюсь і до колишніх депутатів сільської ради, які впродовж тривалого часу йшли на поводу у лідера ОЗУ і вчиняли протиправні дії на його захцянки. За свої незаконні дії потрібно відповідати, а не ховатись за спини тих, хто вами керував. Чи «патріотизм» вже закінчився?
Продовження буде.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
764004

Лічильник