Увійти


Новина для організованого злочинного угруповання сільської ради – відкрите перше кримінальне провадження?!

  • Автор: Олександр Жуков
Новина для організованого злочинного угруповання сільської ради відкрите перше кримінальне провадженняПерш за все хочу повідомити, що попередню публікацію під назвою "Бомба для прокурора? Як організоване злочинне угруповання сільської ради вирішувало земельні питання?" прочитало кілька тисяч громадян, що дає підстави стверджувати про значний суспільний інтерес до оприлюдненої інформації.
 
З другого боку, хочу повідомити читачів, що після оприлюднення згаданої публікації мною до поліції подано заяву про вчинене кримінальне правопорушення за ознаками ст. 366 КК України (службове підроблення) про хід розгляду якої в рамках можливого буду інформувати громадськість.
 
Також вважаю за потрібне повідомити Новояричівську громаду, що за наслідком розгляду моєї заяви слідчими поліції вже відкрито кримінальне провадження, досудове розслідування по якому невдовзі буде розпочате.
 
Це тільки початок.
 
Мій принцип у цьому питанні такий - нічого особистого до членів Старояричівського організованого угруповання я не маю. Кожен чиновник на своєму місці повинен відповідати за вчинені ним кримінальні правопорушення, за те, що вкрав у свого ближнього. Фальшування документів в сільській раді по земельних питаннях- це те саме, що крадіжка землі в держави, земля і надра це власність народу. Мені імпонує вислів героя фільму «Місце зустрічі змінити не можна» Г.Жиглова- «Вор должен сидеть в тюрьме!!!», що в перекладі на українську мову звучить так: «Злодій повинен сидіти в тюрмі!!!». Можливо це не всім подобається, це їх справа.
 
Це торкається всіх учасників цієї зграї, починаючи від лідера, закінчуючи депутатом, що допомагав фальшувати документи, свідомо голосував або просто підписував відповідні документи (в подібних ситуаціях, як правило починає спрацьовувати принцип поведінки, коли починає тхнути смаженим в одному місці, на зразок : «А я, не знав», «Мені про це не говорили», « Я, не розумів» тощо). Сфальшованих документів дуже багато. Вони всі будуть оприлюднені. Громада повинна знати все, що виробляли за їх спинами так звані «народні обранці».
 
Головний висновок, який напрошується із наявної інформації - сільський голова та його команда (угруповання) не реєстрували заяви громадян по земельних питаннях тільки тому, щоб відсіяти тих громадян, яким земельні ділянки «не світили». Тобто, «обласканих» сільським головою пропонували писати заяви (навіть за них писали сторонні особи), а потім оформляли документи по земельних питаннях., навіть сесій не проводили (чистий кримінал).

Продовження буде.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
763986

Лічильник