Увійти


Не сесія сільради, а суцільний кримінал?

 • Автор: Олександр Жуков

Не сесія сільради а суцільний криміналЯк можна назвати дії чиновників органів місцевого самоврядування, які з порушенням закону вирішували питання щодо розподілу (надання у власність) земельних ділянок?

Якщо делікатно - зловживання службовим становищем, службове підроблення А, якщо  «по хлопськи» - крадіжка (привласнення) державного майна - земельних ділянок. Земля, що знаходилась у власності громади мала би  підлягати розподілу  за суворого  дотримання вимог Закону. А насправді,  «патріоти»,  «псевдодемократи»  і «глибоко віруючі» особи, дорвались до влади (корита), як свині, щоб не тільки  «мордою», але й ногами залізти до  годівниці, щоб побільше нажертися, вкрасти у ближнього, показуючи   дикунство ,  ненажерливість, захланність і зашкалювану заздрість.

Продовжую оприлюднення ексклюзивної інформації про незаконний «дерибан» земельних ділянок організованою злочинною організацією під назвою Старояричівська сільська рада. Знову переходжу до конкретних прізвищ громадян, обласканих лідером ОЗУ Андрущенко А.О., який   «дозволив» без належного оформлення документів, незаконно ухвалювати рішення по земельних питаннях на сесіях сільської ради (ще невідомо, чи насправді були згадані сесії?).

Отже, розглянемо документи 15 позачергової сесії сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради від 10.03.2017 року.

Пунктом 1 порядку денного  сесії було питання про обрання лічильної комісії. До протоколу сесії  не надано документа (рішення)  про обрання на сесії лічильної комісії. Замість  рішення сесії по пункту першому порядку денного сесії до протоколу долучено  рішення № 1  «Про уточнення бюджету», яким зменшено видатки спецфонду в сумі 250 000 грн .зі січня та перенесення по спецфонду в сумі 250 000 грн. на січень, одночасно зменшено видатки спецфонду на 20 000 грн. з січня та перенесено на загальний фонд 20 000 грн. на січень (подаю так, як це вказано у тексті документа).

Пунктом 2 порядку денного стояло  питання про уточнення сільського бюджету, але до протоколу сесії долучено рішення № 2  «Про затвердження рішення участі у обласному конкурсі Державного фонду регіонального розвитку у Львівській області», яким сесія вирішила взяти участь у обласному конкурсі згаданого Державного фонду і кошти в сумі 250 000 грн., виділені цією сесією на підставі рішення № 1(????) спрямувати на спів фінансування проекту (реконструкцію Народного дому в с. Цеперів ) вартістю 1 358 479 грн.

Пунктом 3 порядку денного стояло питання «Про участь в обласному конкурсі Державного фонду регіонального розвитку у Львівській області». Замість рішення по цьому питанню до протоколу сесії долучено рішення № 3 «Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту реконструкції Народного дому».

Пунктом № 4 порядку денного стояло питання «Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту по реконструкції Народного дому в с.Цеперів». Замість  рішення по цьому питанню до протоколу сесії долучено рішення № 4 «Про внесення змін до рішення 9 сесії сьомого демократичного скликання від 08 липня 2016 року № 32 «Про ставки земельного податку затверджені Старояричівською сільською радою».

Пунктом 5 сесії стояло питання про внесення змін до рішення ( сесії сьомого демократичного скликання «Про ставки земельного податку» Замість рішення по цьому питанню до протоколу долучено рішення № 5 «Про уточнення бюджету», яким перенесені видатки загального фонду  в сумі 200 00 грн. з липня та серпня на січень; перенесені видатки з зального фонду в сумі 200 000  грн. з травня та червня на лютий; зменшено доходи загального фонду  в сумі 200 000 грн.  та повторно зменшено доходи загального фонду на 200 000 грн(????).

Пунктом 6 порядку денного сесії стояло питання «різне». Замість рішення по цьому питанню до протоколу сесії долучено рішення № 6 «Про уточнення бюджету»(???).

Таким чином жодне рішення 15 сесії не відповідає порядку денному, вказаному у протоколі, а два рішення сесії (№ 5 та № 6- про уточнення бюджету) взагалі не передбачені  порядком денним сесії сільської ради, що може свідчити про фальсифікацію згаданих документів для проведення незаконних операцій з бюджетними коштами.

Невідповідність порядкових номерів питань у протоколі,  внесених до порядку денного сесії,  порядковим номерам, ухвалених і, долучених до протоколу  рішень сесії  вказує на те, що  згаданої сесії взагалі могло не відбувалось, а рішення сфальсифіковані службовим особами сільської ради без обговорення їх депутатським корпусом.

Нагадаю, що питання про створення лічильної комісії на сесії не розглядалось, але до кожного рішення сесії  у протоколі долучені результати голосування по тому чи іншому питанню за підписом необраної лічильної комісії у складі депутатів ради:

 • Волянського В.І.
 • Венгерака О.М.
 • Кука Б.В.  

Про фальсифікацію рішень сесії  свідчать наступні документи, долучені до згаданого протоколу:

 1. Рішення № 7 «Про відміну рішення двадцять дев’ятої сесії п’ятого скликання від 10 липня 2009 року № 11». До рішення долучена копія заяви Саляк Юрія Ігоровича № 36 від 20.02.2017 року, на підставі якої незаконно відмінено рішення згаданої сесії, оскільки сесія сільської ради не уповноважена на підставі заяви фізичної особи відмінити своє попереднє рішення. Крім того,  заява за вхідними  № 36 від 20.02.2017 року у журналі реєстрації вхідних документів сільської ради не зареєстрована.
 2. Рішення № 8 «Про виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі». До рішення додано заяву Шабата Сергія Степановича № 27 від 13.02.2017 року на виготовлення технічної документації для будівництва житлового будинку по вул. Лесі України, 16 в с.Руданці. Вказана заява у журналі вхідних документів сільської ради не зареєстрована.
 3. Рішення № 9 «Про виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі». До рішення додано заяву Блавацької Б.В. № 41 від 22.02.2017 року на виготовлення технічної документації для будівництва житлового будинку в с.Цеперів по вул.  Галицька, 27. Згадана заява Блавацької Б.В.  у журналі вхідних документів не зареєстрована.
 4. Рішення № 10 «Про виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі». До рішення долучено заяву Павлишин Марії Іванівни № 42 від 22.02.2017 року на виготовлення технічної документації для будівництва житлового будинку в с. Цеперів, вул. В.Великого, 3. Заява Павлишин М.І. у журналі вхідних документів не зареєстрована.
 5. Рішення № 11 «Про виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі». До рішення додано заяву Білої Галини Василівни № 46 від 24.02.2017 року на виготовлення технічної документації для будівництва житлового будинку по вул. Галицька, 27 в с. Старий Яричів. Заява Білої Г.В. у журналі реєстрації вхідних документів не зареєстрована.
 6. Рішення № 12 «Про затвердження технічної документації». До рішення долучено заяву Захарків Любові Семенівни № 49 від 27.02.2017 року про передачу у власність земельної ділянки по вул. Галицька, 99 в с. Старий Яричів. Заява Захарків Л.С. у журналі вхідних документів не зареєстрована.
 7. Рішення № 13 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», прийнято на підставі заяви Шабат Сергія Степановича № 28 від 13.02.2017 року щодо відведення земельної ділянки площею 0,4404 га в с.Руданці, вул. Лесі Українки у власність для ведення ОСГ. Заява Шабат С.С. у журналі вхідних документів не зареєстрована.
 8. Рішення № 14 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», прийнято на підставі заяви Ярини Йосипа Кириловича № 34 від 17.02.2017 року на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку в с.Руданці по вул. Шкільна, 19. Заява Ярини Й.К. у журналі вхідних документів не зареєстрована.
 9. Рішення № 15 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» прийнято на підставі заяви Коземко Ігоря Петровича № 52 від 28.02.2017 року на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 0,15 га в с.Старий Яричів по вул. Ювілейна. Заява Коземко І.П. у журналі вхідних документів не зареєстрована.
 10. Рішення № 16 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», прийнято на підставі заяви Зайцевої Олесі Ярославівни № 43 від 23.02.2017 року на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 0,10 га в с. Цеперів по вул. Шевченка. Заява Зайцевої О.Я. в журналі не зареєстрована.
 11. Рішення № 17 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», прийнято на підставі заяви Дигдалевича Назара Михайловича № 44 від 23.02.2017 року на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,25 га по вул. Шевченка, 80 в с.Кукезів. Заява Дигдалевича Н.М. у журналі не зареєстрована.
 12. Рішення № 18 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» прийнято на підставі заяви Дигдалевича Назара Михайловича № 45 від 23.02.2017 року на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ площею 0,25 га по вул. Шевченка в с. Кукезів. Заява Дигдалевича Н.М. у журналі не зареєстрована.
 13. Рішення № 19 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», прийнято на підставі заяви Нагаса Романа Олександровича № 33 від 17.02.2017 року про передачу у власність земельної ділянки площею 0,1172 га по вул.Шевченка в с. Кукезів. Заява Нагаса Р.О. у журналі не зареєстрована.
 14. Рішення № 20 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», прийнято а підставі заяви Ільчишина Володимира Доротейовича № 35 від 17.02.2017 року щодо затвердження проекту землеустрою відведення земельної ділянки площею 0,1451 га для будівництва житлового будинку в с.Старий Яричів по вул. Відродження, 27. Заява Ільчишина В.Д. у журналі не зареєстрована.
 15. Рішення № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» прийнято на підставі заяви Кіц Олексія Зіновійовича № 38 від 20.02.2017 року щодо затвердження проекту землеустрою земельної ділянки площею 0,1779 га для будівництва житлового будинку по вул.. Грушевського, 26 в с.Старий Яричів. Заява Кіц О.З. у журналі не зареєстрована.
 16. Рішення № 22 «Про затвердження технічної документації» прийнято на підставі заяви Кіц Тараса Петровича № 53 від 01.03.2017 року щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі на земельній ділянці площею 0.1199 га в с. Старий Яричів по вул. Галицька,67. Заява Кіц Т.П. у журналі не зареєстрована.
 17. Рішення № 23 «Про затвердження детального плану території» прийнято на підставі заяви Плечія Ореста Михайловича № 47 від 24.02.2017 року про затвердження плану території по вул.Шевченка, 1 в с.Старий Яричів для будівництва житла. Заява Плечія О.М. у журналі не зареєстрована.
 18. Рішення № 24 «Про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку в с.Старий Яричів по вул. Галицька, 20 гр. Саляку Ю.І.», прийнято на підставі заяви Саляка Юрія Ігоровича № 37 від 20.02.2017 року про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку в с.Старий Яричів, вул. Галицька, 20. Заява Саляка Ю.І. у журналі вхідних документів не зареєстрована.
 19. Рішення № 25 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», прийнято на підставі заяви Пнівського Андрія Михайловича № 54 від 03.03.2017 рок про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га для будівництва гаража по вул. Галицька, 111 в с.Старий Яричів. Заява Пнівського А.М. у журналі не зареєстрована.
 20. Рішення № 26 «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» прийнято на підставі заяви Свориня Євгена Юрійовича № 55 від 03.03.2017 року про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га у власність для будівництва гаража по вул.Галицька, 111, в с. Старий Яричів. Заява Свориня Є.Ю. у журналі реєстрації документів не зареєстрована.

Підсумовуючи викладене можна дійти висновку, що всі документи 15 сесії сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради сфабриковані або, до яких внесені відомості, що не відповідають дійсності. Мабуть є над чим подумати правоохоронцям та тим членам ОЗУ,  які  махлювали ці рішення.

Продовження буде.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
764016

Лічильник