Увійти


Сільський голова «замінував» земельні ділянки громадян під час своєї відпустки ?

 • Автор: Олександр Жуков

Сільський голова замінував земельні ділянки громадян під час своєї відпустки У попередній публікації про виявлені порушення вимог Закону при розгляді земельних питань на 16 сесії Старояричівської сільської ради від 25.04.2020 року мною згадувалось, що рішенням ради сільському голові було надано відпустку з 03.05.2017 року по 02.06.2017 року. У період відсутності голови його обов’язки виконувала секретар сільської ради Тис М.Й.

Впродовж місяця сільський голова відпочивав від «тяжкої» праці, мабуть відпочивав на морі або в інших місцях. То ж, через тиждень після закінчення відпустки, 09.06.2017 року відбулась 17 позачергова сесія сьомого демократичного скликання Старояричівської сільської ради.

Знову в документах сесії суцільні порушення Закону. Почну з того, що лічильна комісія не обиралась- хто, на якій підставі  і , як рахував  голосування депутатів на сесії по тих, чи інших питаннях?  Це ж не перший раз!!!  Це незаконна практика у сільській раді!!!

Аналіз  порядку денного, викладеного у протоколі сесії та долучених документів теж засвідчує суцільну невідповідність рішень сесії порядку денному. Хто дозволив  міняти порядок денний сесії? На якій підставі це відбувалось? Чому немає рішення про зміну порядку денного, якщо таке рішення було прийнято?

Поскільки такого рішення немає, можна стверджувати про те, що протокол сесії просто сфальшований- до документів внесені відомості, що не відповідають дійсності.

До протоколу сесії взагалі не долучено  рішення № 6 та № 7, за такими  порядковими  номерами взагалі немає рішень(після рішення  за № 5, до протоколу долучено рішення № 8). Які питання вирішувались за  порядковими номерами 6 та 7? Чи розглядались такі питання взагалі?  Повний хаос!!! Космос та інопланетяни!!!

У порядку денному за № 6 стояло питання про зміни істотних умов праці працівників Старояричівського сільського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді. Фактично, до протоколу долучено рішення № 24 по питанню, що стояло у порядку денному за № 6. До протоколу долучено рішення № 25 «Про затвердження штатного розкладу Старояричівського СЦСССДМ на 2017 рік», а у порядку денному сесії розгляд такого питання не передбачено (рішення незаконне).

У порядку денному сесії за порядковим номером 7 мало би розглядатись питання «Про припинення діяльності шляхом ліквідації загальноосвітніх шкіл 1 ступеня». Таке питання за порядковим номером 7 на сесії не розглядалось. До протоколу долучено рішення № 26 «Про припинення діяльності шляхом ліквідації загальноосвітніх шкіл 1 ступеня». На якій підставі це питання розглядалось за порядковим номером 26 (чи воно взагалі розглядалось), хто і,  як рахував голоси депутатів, якщо лічильна комісія не обиралась?

У порядку денному сесії за порядковим номером 3 повинно  було  розглядатись питання «Про створення опорного закладу». Рішення по такому питанню у протоколі сесії відсутнє. Замість цього , до протоколу сесії долучено рішення № 3 «Про не заперечення в наданні дозволу Заболоцькому Сергію Володимировичу на розроблення технічної документації із землеустрою». Розгляд такого питання сесією не передбачено, що ставить під сумнів законність прийняття цього рішення(рішення незаконне).

За порядковим номером 4 в порядку денному  сесії значиться питання «Про доручення підписання договору купівлі-продажу артсвердловин, але замість цього питання за порядковим № 4 до протоколу долучено рішення «Про створення опорного закладу».

До протоколу сесії долучено рішення № 8 «Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області щодо укладання договору оренди земельної ділянки на території Старояричівської сільської ради поза межами населеного пункту села Старий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області», питання про розгляд якого відсутнє у порядку денному.

Також у порядку денному сесії відсутнє питання  «Про відміну рішення виконавчого комітету Старояричівської сільської ради від 27 червня 2002 року № 28 та рішення сесії від 30 червня 2004 року № 101», рішення № 9 по якому долучено до протоколу сесії.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

 • Рішення № 10 прийнято на підставі заяви Ворони Івана Богдановича № 102 від 12.05.2017 року про виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо земельної ділянки площею 0,20 га по вул. І.Франка 2а в селі Руданці.
 • Рішення № 11 прийнято на підставі заяви Горбової Ганни Степанівни № 103 від 16.05.2017 року про виготовлення технічної документації із землеустрою земельної ділянки площею, 0.16 га по вул. Поетична, 17(???)  в с. Старий Яричів.
 • Рішення № 12 прийнято на підставі заяви Горбового Василя Миколайовича № 104 від 16.05.2017 року про виготовлення технічної документації із землеустрою земельної ділянки площею, 0.20 га по вул. Лесі Українки , 17 в с. Старий Яричів.
 • Рішення № 13  прийнято на підставі заяви Бубняк Катерини Степанівни № 105 від 17.05.2017 року про виготовлення технічної документації із землеустрою земельної ділянки площею 0,17 га по вул. І.Франка, 25 в селі Руданці.
 • Рішення № 14 прийнято на підставі заяви Іванчишин Ірини Ігорівни, Бойко Юрія Романовича, Бойко Володимира Михайловича № 106 від 18.05.2017 року про виготовлення технічної документації із землеустрою земельної ділянки площею 0.10 га по вул. Б.Хмельницького, 13 в с. Старий Яричів.
 • Рішення № 15 прийнято на підставі заяви Венгерак Галини Володимирівни № 116 від 05.06.2017 року про затвердження технічної документації із землеустрою земельної ділянки площею 0,2409 га по вул. Шеквенка, 2а в с. Старий Яричів.
 • Рішення № 16 прийнято на підставі заяви Потерейко Миколи-Ігоря Михайловича № 101 від 12.05.2017 року про  виготовлення проекту землеустрою земельної ділянки площею 0,15 га  в урочищі «за Феліксом» в с. Старий Яричів.
 • Рішення № 17 прийнято на підставі заяви Підгайної Степанії Мирославівни № 107 від 19.05.2017 року про виготовлення проекту землеустрою земельної ділянки площею 0,19 га  в урочищі «біля школи» в с. Руданці.
 • Рішення № 18 прийнято на підставі заяви Малець Ганни Володимирівни № 108 від 19.05.2017 року про виготовлення проекту землеустрою земельної ділянки площею 0.10 га в урочищі «на тоці» в с. Руданці.
 • Рішення № 19 прийнято на підставі заяви Шубинця Михайла Михайловича № 109 від 22.05.2017 року про виготовлення технічної документації із землеустрою земельної ділянки площею 0.15 га в  урочищі «за Феліксом» у с. Стаий Яричів.
 • Рішення № 20 прийнято на підставі заяви Рудзінського Андрія Івановича № 110 від 24.05.2017 року про виготовлення технічної документації із  землеустрою земельної ділянки площею 0.15 га в урочищі «за Феліксом» у с. Старий Яричів.
 • Рішення № 21 прийнято на підставі заяви Чернишенка Андрія Васильовича № 118 від 05.06.2017 року про виготовлення технічної документації із землеустрою земельної ділянки площею 0.15га по вул. Спортивна, 5 в с. Стартий Яричів.
 • Рішення № 22 прийнято на підставі заяви Попівняка Назарія Михайловича № 111 від 25.05.2017 року про затвердження проекту землеустрою земельної ділянки площею 0,0181 га в с. Руданці.
 • Рішення  № 23 «Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 21.12.2016 року № 1 «Про сільський бюджет Старояричівської сільської ради на 2017 рік». Порядком денним сесії не передбачено  розгляд згаданого питання, що свідчить про незаконність ухвалення згаданого рішення, тим більше що рішенням № 2  сесії  розглянуто питання «Про уточнення сільського бюджету». Рішення № 23 про бюджетні кошти  прийнято незаконно, без розгляду на сесії сільської ради- К Р И М І Н А Л   П О В Н И Й !!!

«Преміювання сільського голови 2017 року», що свідчить про незаконність виплати премії сільському голові- ЦЕ ТЕЖ ПОВНИЙ КРИМІНАЛ !!!

Одночасно потрібно знову відмітити, що жодна заява громадян по земельному питанню у журналі  реєстрації вхідних документів не зареєстрована.  Навіть, хочу зауважити, що  більшість згаданих заяв взагалі не є легітимними, адже резолюції типу : « п.М.Тис. Винести на  розгляд земельної комісії та сесії сільської ради»  за підписом  сільського голови Андрущенка А.О.,  накладені  у дати, коли він перебував у відпустці. Мало того, що жодна заява не розглядалась на засіданні земельної комісії, то й ще сільський голова  розглядав ці заяви  на дивані  у відпустці. Сільський голова взагалі не мав права розглядати заяви громадян у період з 03.05.2017 року  по 02.06.2017 року(повноваження голови були у секретаря сільської ради), але незважаючи на це ним розглянуто 11 заяв, на які накладено згадані резолюції і,  по яких винесено незаконні рішення сесії.

Уявіть, до чого «доробився» сільський голова на посаді (може йому запаморочення найшло)- у відпустці розглядати заяви громадян і накладати свої резолюції. Це повна фальсифікація  документів сесії. А, що робили інші учасники цього дійства? Теж приймали участь у фальсифікації документів? А, хто «вигоду» отримував  за ці «благодіяння»? Чи, може це робилось «за дурно», може на користь благодійного фонду?

Ще одне питання «вилізає» з викладеної інформації. До протоколу 16 сесії сільської ради  долучено  заяви громадян, у порядку наростання номерів остання заява мала вхідний номер 92(Хоч у журналі вхідних документів заяви не реєструвались, мабуть був «чорний» журнал, до якого службовою особою сільської ради вписувались заяви громадян). До протоколу 17 сесії долучено заяви громадян, перша з яких зареєстрована за вхідними номером 101. А, куди поділись заяви за реєстраційними номерами: 93,94,95,96,97,98,99,100, 112,113,114,115? Все таки ці 12 заяв були теж написані громадянами до сільської ради? Чому ж,  їх не розглядали на 17 сесії сільської ради?  Хто ж створював цю фальшиву продукцію у сільській раді? Хто організатор? Хто розподіляв ролі та обов’язки,  щодо фальшування документі? Хто виконавці цих протиправних діянь?  Як розподіляли  незаконну вигоду? КРИМІНАЛ-КРИМІНАЛ-КРИМІНАЛ- на кожному кроці діяльності  цього органу місцевого самоврядування. 

Невже  громадяни сіл не знали про ці незаконні витівки службовців сільської ради ?

Для розслідування цих афер потрібно підключати обласну поліцію, СБУ, ДБР та НАБУ.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
763986

Лічильник