Увійти


Кам'янеччина приймає жителів АРК

Перший віце-прем'єр В. Ярема в Києві запевнив, що українська влада створить необхідні умови для переселення всіх бажаючих українців з Криму. vesti.ua.

А тим часом на Львівщині Координаційний штаб області вже займається розселенням сімей з АРК та Південно-західних областей України. Вже три десятки людей проживають на території нашого району. Як зазначила депутат Кам'янка-Бузької районної ради Оксана Шваюк:

Кількість бажаючих кримчан приїхати на тимчасове проживання на Львівщину щоденно збільшується. Для забезпечення їх повноцінного перебування найкращим варіантом будуть приватні садиби, бо в основному, сім'ї багатодітні".

Проживають кримські татари і у нашому місті. "Правий сектор" відвідав дві сім'ї з Криму, якими опікується отець Володимир Касіян. Ми розмовляли з Асановим Едемом. Він разом з вагітною дружиною Ельнарою, синами Едемом, Іскиндером та донею Ільмаз приїхав сюди з Бахчисарая, залишивши маму з братом. Діти влаштовані до школи, а дружину поставлено на облік в дитячу консультацію. Чоловік стривожений за майбутнє своєї сім'ї, не вірить в результати референдуму та готовий в разі воєнних дій відстоювати цілісність України. За його словами, не було страшно їхати на Західну Україну, головне – не піддаватися на провокації стосовно національних інтересів. Про те, що стосунки мають грунтуватися на холодному розумі, взаємоповазі та доброті, їх громаді в Бахчисараї неодноразово наголошував представник меджлісу Чубаров.

Питання про від'єднання АРК від України для Асанова Едема та його товариша по нещастю Сулеймана мало ефект грому з блискавкою серед ясного дня. Що буде далі, як складеться доля, стане Львівщина постійним місцем проживання для цих сімей чи ні, побачимо?

На даний час нові жителі не мають скарг і вдячні тим людям, які з розумінням поставилися до них

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник