Увійти


Що робила цілий рік голова Желдецької сільради, К-Бузького р-ну? - «крала» і «клала» ? ч.1.

Вето – куди його «класти» чи на що його положити ? Ніжне слово «Премія»!

Премія15.12.2016 року, розпочала роботу чергова сесія Желдецької сільради. Головуюча, тобто голова сільради Чорній Ольга Ярославівна з гарним настроєм розпочала роботу сесії. Чому з гарним настроєм? Тому, що зібралось як ніколи 13 із 14 депутатів. Крім того відповідний гарний настрій, був наслідком внесення (сама, собі) до порядку денного питання преміювання сільського голови. До речі, дане питання було внесено в порядок денний, без попереднього розгляду бюджетною комісією сільради. Але, що то є для нашої героїні, голови сільради?... на це вона «клала».

І це, скажу я Вам шановні читачі,  не все на що поклала в той день та в цей рік сільський голова. Аби депутати не змогли їй відмовити в премії, пані голова, вдалася на її думку до дуже «премудрого і прехитрого» рішення. «Поклавши» на законодавство, щоб за неї, тобто за себе проголосували підлеглі їй працівники апарату управління сільрадою, питання преміювання були обєднані. Воно звучало десь так: «надати премії, голові та працівникам апарату управління Желдецькою сільрадою». Приблизно тому,що ніхто ніколи не бачив ні проектів рішень до початку сесії ради, ні протоколів голосування після сесії ради. Хоча письмові звернення та запити є.

Повернемось до преміювання. Я попросив надати мені слово, і нагадав депутатам та громаді села, що таке премія. В яких випадках її застосовують. Разом з тим я нагадав присутнім, що на даний час до Радехівської місцевої прокуратури передано кримінальне досудове провадження за ч.1 ст.366 Кримінального Кодексу України, де Чорній Ольга Ярославівна (наразі діючий голова сільради), внесла завідомо неправдиві відомості в рішення сесії Желдецької ради №4 від 04.12.2015 року.

Про мораль і совість, чи радше їх відсутність мені говорити не хочеться. Але, доведеться. У своєму зверненні до депутатів та до голови сільради я наголосив, що є аморальним просити премію коли попередню премію без дозволу громади та депутатів, тихенько собі «приписала» чи «вкрала»?

Напевно не памятає пані сільський голова, коли депутати зловили її на гарячому. Тоді вона говорила приблизно десь так:

«кину Вам ту премію в обличчя, подавіться, робіть з нею, що хочете».

Певна частина депутатів подумки уявляла собі таке, а деякі з нас кажуть, що і відчували на обличчі шелестіння цих грошей. Хоча тим, чим лякала нас пані Чорній, не судилося стати реальним. Подейкують, що хтось з працівників апарату управління сільради так захопився уявою про відчуття на обличчі у себе шелестіння тієї премії, що відмовився працювати. Можливо пані голова робила те саме з коштами вдома? Як же інакше пояснити, чому Вона впродовж трьох місяців не могла позбутись і не хотіла їх віддавати.

Однак, один депутат з 14-ти з підвищеним почуттям справедливості, взяв і подзвонив на гарячу лінію 112. Ось тут і закрутилось. Почали надзвонювати покровителі з району. Першим захисником цього злочину та його виконавиці був Вашківський А.С. (перший заступник голови РДА К-Бузького району, Львівської області)  

- Ой, люди добрі «він мені таке співав? -  я аж просльозився, і після тієї розмови я готовий був, забути про це та повернути цю премію з власної кишені, хоча чиновник обіцяв розібратись з цим. Однак, моя маленька, скромненька «совість», прошептала мені: "тобі чоловіче, люди довірили свою долю, - що ти зараз збираєшся з нею зробити? Ти хочеш людську довіру продати за обіцянки чиновника". Таки дійсно, моя совість виявилась правою (свою обіцянку пан Вашківський так і не стримав, хоча давав слово «джентльмена», певно, що не є «джентльмен» ну той не треба).

Згодом про повернення премії Чорній О.Я. ми спілкувались з паном Кириличем В.І (головою РДА К-Бузького р-ну, Львівської області), він теж не допоміг, він же не прокурор? (слова автора) Згодом, вияснилось, що дані до ЄРДР і початок досудового кримінального розслідування здійснив керівник місцевої прокуратури(звісно вже тоді, коли в Генеральній Прокуратурі про це знали). Далі буде…

З повагою Ваш Віктор Палас Желдецька сільська рада

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555842

Лічильник