Увійти


НЕ «безпечна» прокуратура!

  • Автор: Олександр Жуков
Будуємо нову прокуратуру

21.12.2016 року перебував в м.Кам’янка-Бузька, від місцевих жителів довідався, що кілька днів назад на «газопроводі» серед білого дня невідомі злочинці «обчистили» п’ять квартир. Як для цього містечка- це резонансна подія, яку обговорюють багато мешканців міста та району, і яка, на мою думку, є актуальною і для місцевих правоохоронців. Адже розкриття такого злочину додасть авторитету працівникам поліції та прокуратури. З такими думками о 10-00 год. я зайшов до приміщення Кам’янка-Бузького відділу Радехівської місцевої прокуратури, щоб отримати інформацію про хід перевірки (заяви про скоєний злочин), скерованої мною поштою. На першому поверсі цієї прокуратури розташована «Приймальна», до якої я і зайшов. Нікого в приміщенні не має, на відгороджувальній стойці купа документів (листи Кам’янка-Бузького суду, звернення громадян, повістки для виклику громадян до Суду, інше).Відкрив двері до кабінету зліва, нікого немає, відкрив кабінет з вивіско. «Троянівський» - нікого не має. Пічне опалення працює, газ горить, у приміщенні тепло, на першому поверсі нікого немає, благодать! Ніби-то  в місті і районі не буває крадіжок, вбивств, посадових і інших злочинів? Ніби-то не буває пожеж в приміщеннях судів, прокуратур та поліції? Ніби-то  я зайшов не до установи правоохоронного органу , а до  церкви. Ніби-то  документи, що знаходяться у  цьому приміщенні- туалетний папір. 

Спочатку майнула думка зібрати гамузом всі документи (чимала купа), винести їх на вулицю, а потім зателефонувати до прокурора і повідомити, що їх обікрали. Я вже майже це і зробив, вийшовши в коридор, але потім вирішив зафіксувати все це на відео і оприлюднити, як взірець злочинної безпечності, службової недбалості  і елементарного розгільдяйства прокурорських чиновників. Після того, як все це я успішно зробив і міг кілька разів винести на вулицю пів-канцелярії разом з комп’ютером, до приймальної з горнятком кави зайшов прокурор Липа І. , якому я представився, пояснив всю абсурдну недбалість чиновників цього відомства і повідомив про те, що все викладене зафіксував на відео. Згаданий прокурор повідомив про мою присутність начальника відділу Ватраля Р., якому я теж пояснив мету своєї появи та суть подій, що відбулась у приміщенні прокуратури за моєї участі, вказавши на злочинну безпечність його працівників по відношенню до  власної безпеки, вимог діловодства і режиму зберігання документів.

Викладена мною інформація повністю підтверджується  відеозаписом і спонукає до наступних думок. Тільки недавно (минуло два роки) розгромили прокуратуру області, по розмовах львів’ян  з кабінетів і сейфів працівників прокуратури зловмисники мішками виносили елітні спиртні напої, валюту, комп’ютерну техніку. Звідки у прокурорів із невеликою зарплатою згадані коштовні напої, валюта, тощо? Висновок один- хабарі! Ніби-то всі про це знають і пам’ятають, а висновків – жодних. Щось змінилось з того часу? Чи в даний час при таких самих подіях мішки були би меншими? Думаю, що ні! Апетити прокурорських чиновників зростають разом із інфляцією, згадайте «діамантових прокурорів». Понабирали до прокуратури «жовтодзьобих горобців», які не тільки не мають відповідного досвіду, але й не хочуть його мати, принаймні таке враження складається від того, що бачу, зате добре виконують вказівки старших чиновників.  І цього достатньо! Скажуть йому «чугуній»- він відповість «чугуній». А якщо скажуть говорити «люміній»- він буде говорити «люміній». 

Наведу такий приклад. Як може працівник прокуратури з’являтись на службі без посвідчення, а тим більше приходити у судове засідання? В нього на лобі не написано, що він прокурор! А як можна пояснити поведінку цього прокурора, коли суддя Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А. запитує в нього у судовому засіданні наявність службового посвідчення, а він просить надати 10 хвилин , щоб  представити посвідчення суду, пояснивши його  зберігання у службовому сейфі. Через 10 хвилин цей прокурор  у судовому засіданні пояснює Суду, що забув посвідчення вдома у Львові.  Він , що придурювався у суді, чи не має пам’яті? В обидвох випадках йому не місце в прокуратурі! Я розцінюю таку поведінку прокурора - як гру у дитячому садку, а самого прокурора - як дитину, яку  потрібно годувати з ложки манною кашею. Про яке представництво в Суді може вестись мова?  Це тільки один приклад! 

Чому так відбувається? Відповідь дуже проста! В прокуратурі, як і в інших установах правоохоронної системи забули про дисципліну, про гласність, про відповідальність. Безнаказанність породжує вседозволеність – це істина, аксіома, яка не потребує доказів, але про яку забули у прокуратурі області. Чи хтось може мені привести приклад, коли прокурору голосили догану і наказ оприлюднили у ЗМІ? 

Чи був притягнутий до відповідальності прокурор обласної прокуратури Бойко П.М. за те, що у судовому засіданні безпідставно назвав мене наклепником? Ні не був! Чи був притягнути до відповідальності прокурор Воронка Р., який так само безпідставно заявив у судовому засіданні, що я чиню тиск на Суд своїми клопотаннями? Ні не був! Ось звідки гниє риба- з голови!  Прокурор не дав притягнути цих чиновників до відповідальності і сам вчинив корупційне діяння.  Прокурор Бойко і Воронка йому вдячні за це.

Сподіваюсь, що прокурор області зробить з викладеної інформації відповідні висновки, адже такий самий  «бардак» безвідповідальності може бути і в інших, недавно реформованих прокуратурах області.

Керівник Львівського відділення 

ВГО «Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

 

НЕ «безпечна» прокуратура!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684262

Лічильник