Увійти


Народне Віче

Народне віче, яке було ініційовано "Комісією народної довіри" 1 квітня 2014 року пройшло м'яко кажучи ніяк. Чи то люди вже остигли від майдану, і їм стало байдуже, чи то мало було проінформованих, але на віче, яке було проведено в адмінбудівлі райдержадміністрації прийшло чоловік 100. 

Володимиром Ониськом був зачитатаний звіт по роботі "Комісії народної довіри" (яке він до речі обіцяв надати для матеріалів сайту).

В звіті йшлося про проведену роботу з людьми, які опинилися в списку "недовіри" - громадян району, частина з яких клялася про свою непричасність до взяток і хабарів та про чесну і прозору роботу. Частина людей покаялася, і обіцяла надалі працювати тільки на благо суспільства. Також були люди, а їх до слова було небагато, яким "Комісія народної довіри" висловила свою довіру - це Підлужний Ігор Васильович, начальник міліції та Ващук Марія Іванівна, керівник пенсійного фонду у м.Кам'янка-Бузька. 

На віче очікувалось заслухати керівників органів державного управління, та інших посадових осіб, які не пройшли "люстрацію" комісії, але на превеликий жаль ніхто з них не з'явився.

Також на віче Шваюк Оксана Романівна склала з себе повноваження члена комісії, а також о.Борис Гороховський, як нам стало відомо залишив цей  пост. Новим членом "Комісії народної довіри" було призначено Олексевича Романа Володимировича.

У зв'язку з тим, що на збори прийшло мало людей комісія запропонувала нову дату проведення "Народного віче", а саме у неділю, 6 квітня 2014року о 16.00 біля райдержадміністрації.

 

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685953

Лічильник