Увійти


Звіт комісії громадської довіри при Кам’янка-Бузькій районній раді за березень 2014 року.

  • Автор: Володимир Онисько

Звіт комісії громадської довіри при Кам’янка-Бузькій районній раді за березень 2014 року. 

"Комісія громадської довіри" при Кам’янка-Бузькій районній раді була створена на спільному засіданні Кам’янка-Бузької районної ради та віче жителів району 27 лютого 2014 року з метою проведення кадрових змін у органах державної виконавчої влади, структурних підрозділах, судових, контролюючих, правоохоронних органах, органах місцевого самоврядування, інших державних та комунальних підриємств, установ, організацій.

На своєму першому засіданні були обрані голова комісії В. Онисько та секретар комісії Н. Костюк, а також затверджена форма роботи- прймання звернень , заяв, скарг громадян, відкрито телефон довіри, складено графік чергувань членів комісії (вівторк,четвер у приміщенні районної ради) та графік заслуховувань.

Комісія працює на громадських засадах, як громадська організація з делегованими повноваженнями від громади Кам’янеччини та районної ради на основі прийнятого Положення про комісію громадської довіри та законодавства України про громадські організації та доступ до публічної інформації. Згідно Положення комісія підзвітна громаді та раді району та публічно звітує перед громадою (радою) у випадку потреби та отримує завдання на наступний термін.

Було прийнято рішення в перехідний період проводити віча один раз на місяць. Головним стратегічним завданням комісія ставить за мету створення постійного громадського контролю за діями посадових осіб вище перерахованих органів та депутатського корпусу рад району та недопущення осіб, яким громада висловила недовіру до владних повноважень ,в межах чинного законодавства, шляхом звернень до керівних органів, що затведжують та погоджують такі призначення ,звернень до виборців , а в разі ігнорування думкою громади , залишаємо за собою право громадського бойкоту ,пікетувань, акцій громадської непокори та інших не заборонених законом заходів.

Основна ціль роботи комісії – викорінення хабарництва, корупції, розкрадання державних та громадських коштів, зловживань посадових осіб, бездіяльності та безгосподарності в нашому районі.

За звітний період комісія прйняла до розгляду 53 заяв та звернень громадян. Направила три звернення до голови Львіввської обласної державної адміністрації І. Сех з приводу призначень в районі. Провела п’ять засідань , з них два організаційні та три по заслуховуванні посадових осіб,яким висловлювалася недовіра на минулому віче,а також заслуховування за власною ініціативою. Також було розглянуті пропозиції партійних організацій ВО Свобода та ВО Батьківщина на зайняття посад у районній державній адміністрації.

Заслуховування за власною ініціативою було проведене з депутатом районної ради А. Антонюком та громадським діячем Р. Олексевичем. Рішення комісії по даних особах було прийняте-проти громадської та депутатської діяльності не заперечувати, на даний момент не рекомендувати їм зайняття керівних посад у райдержадміністрації. По рішеннях партійних організацій прийнято рішення не заперечувати проти призначення на керівні посади у райдержадміністрації В. Радчука та Р. Ткачишина. По бесідах з посадовими особами, яким на віче була висловлена недовіра, було проведено два засідання. Було прийнято рішення не проводити заслуховування посадовців, які написали заяви на звільнення та добровільно пішли у відставку.

Заслуховування проходив голова Кам’янка-Бузького районного суду М. Самсін. Недовіри громади не приймає, керується законодавством. Прийнято рішення винести питання повторно на віче. При заслуховуванні зам. прокурора району В. Шевчука-недовіри громади не приймає , керується законом . Прйнято рішення винести питання повторно на віче. При заслуховуванні начальника РВ УМВСУ Кам’янка-Бузького району І.Підлужного прийнято рішення рекомендувати начальнику РВ провести радикальні кадрові рішення у райвідділі, з метою повернення довіри до правоохоронних органів. Запросити на віче для викладення свого бачення. Начальник РРЕВ Т. Заброцький- недовіри громади не приймає, керується законодавством. Прийнято рішення винести питання повторно на віче. Начальник міграційної служби району В. Шкраба - прийнято рішення проводити нагляд за роботою служби . Начальнику пенсійного відділу району М.Ващук висловлено довіру та повідомлено про постійний контроль громадськості. Завідувач районною поліклінікою Б. Бойко – недовіри громади не приймає, запрошений на віче для вияснення обставин. Начальник відділу архітектури та містобудування Б.Шевчук заявила,що подала заяву на звільнення, пройшла погодження в обласному управлінні та чекає розпорядження голови РДА. Працівники РВ УМВСУ В. Браташ та О. Бойцун недовіри не приймають, будуть керуватися рішеннями вище стоячого керівництва та запрошені на віче для висловлення своєї позиції.

Частина посадовців відверто ігнорувала запрошення для викладення своєї позиції. З окрема начальник виконавчої служби юстиції З. Маковецький, керівництво податкової інспекції Г. Романишин, М. Приставський , інспектор держбудконтролю І. Лисишак. Начальник ДАІ району Т. Бабій не відповідав на дзвінки. Головний лікар Кам’янка-Бузької районної лікарні О. Ковальчук та Новояричівської лікарні Л. Фурдичко, а також начальник районного відділу освіти Ж.Король мотивували свою відсутність проходженням навчання на курсах підвищення кваліфікації.

Тому просимо громаду розглянути всі пропозиції і прийняти відповідні рішення, щодо подальшої роботи комісії. Відповідно , яке рішення буде прийнято на віче, так і ми будемо проводити подальшу нашу роботу.

На закінчення звіту хотів би зацитувати слова із вірша П. Тичини, що актуальні на сьогоднішній день і можуть стати девізом нашої роботи: "не заспокоїмось ми доти аж поки з поля весь бур’ян не вирвемо, а вирвем грізно багнетом критики мечем клянемся клятвою залізно що ворог жоден не втече".

Разом ми переможемо . Справу Української революції захистимо. Пам’ять Небесної Сотні зобов’язує нас до рішучих дій. Змінимо Україну разом. Слава Україні!

1 квітня 2014 року

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 203 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685993

Лічильник