Увійти


Для усіх

Ми не перекручуємо факти, та не ведемо зйомку з під тишка. Ми не отримуємо з цього ресурси фінансового характеру, як дехто, можливо вважає. Ми є незалежними ні від кого, а лише від своєї думки, яка спирається лише на документальні факти та ваші слова. Ми є політично незаангажовані, та звертаємо свою увагу лише на дії, які можуть створити представники влади та інші чиновники у своїх корисних мотивах або не у інтересах громади. У своїх діях ми керуємося лише Законом України, а не іншими методами, які про нас розповідають представники влади.

Спойлер.

Давно руки не доходили до написання яких-буть серйозних дописів у зв’язку з роботою у інших напрямках своєї діяльності. Мабуть основне це є сім’я, з якою теж треба рахуватися, друге – це створення ОСББ «Затишний двір», яке забрало чимало часу, а третє (чого не хватає, як повітря), це те, що реально без зміни корумпованої суддівської системи та прокуратури щось реально значиме змінити просто нереально (над цим питанням, як ви бачите на сторінках сайту Коло НЕдовіри дуже серйозно зайнявся мій колега Олександр Жуков – честь йому і хвала йти проти такої машини).

Що спонукало?

До написання даного допису (голосно сказано мабуть) мене привело те, що вже нема сил мовчати про те, що робиться в нашому місті зокрема, не кажу вже про всю країну. Занадто багато робиться такого, що замовчувати просто неможливо – це те, як нагло перед нашим носом, прикриваючись красивими рішеннями (по-суті окозамилюванням), представники влади нашого міста заради корисних мотивів приховують інші рішення від загалу суспільства. Найцікавіше те, що все законно… майже. Корисний мотив – це не тільки матеріальне збагачення у нашому випадку, але і популістські висловлювання, які йдуть всупереч їхнім діям задля політичних амбіцій (хоча матеріальне збагачення, як завжди, існує).

Реально розізлило те, що не роблячи нічого протизаконного, на тебе дивляться певні прєдставітєлі як на "врага народа" – і це лише за те, що ми висвітлюємо незаконні дії ваші? Мабуть в точку попали. Тепер будемо активнішими по відношенню і до вас.

Набридло реально дивитися, як одні з іншими «борються», але потім йдуть на компроміс. Як один одного «підсирає», але потім тисне руку і дружно йде в генделик.

Набридло те, що молодих депутатів, які ведуть боротьбу проти «системи» ніхто не підтримує окрім декількох десятків громадян, які знаходяться поза нею та також стараються продовжувати цю справу. (До тих депутатів зокрема, ми скоро повернемось, спробуємо допомогти їм у цій справі).

Набридли клани, які також існують у нашій системі (це також невдовзі висвітлимо).

Все це, і багато чого іншого привело мене до того, що все це необхідно висвітлити на загал громадськості та і просто для себе, провести таке собі журналістське розслідування…

До чого це я веду?

Вся ця кланова, корумпована система повинна бути, як мінімум, відсторонена від управління усіх процесів нашого міста та району. Як максимум – сидіти у тюрмі. Добре сидіти вдома на дивані, і дивитися, що робиться у Києві, як погано на росії, по чому нафта там же. Але на відміну від Києва, де зосереджені всі відомі мас-медіа, які можуть добратися до кожного «там» - «тут» є лише ми, і під нашим носом, ви вже повірте робляться справи, на які треба дивитися нам у першу чергу.

Тому ми починаємо цикл статей-досліджень, які стосуватимуться вже не тільки суду, а й інших органів, та покажемо усю взаємну поруку чиновників у всій красі.

Дякую за увагу.

Далі буде.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник