Увійти


Хода по кабінетах. Оновлено.

Сьогодні, 8 квітня 2014року відбулася хода до частини посадовців, яким на народному віче 6 квітня 2014року у сесійній залі райдержадміністрації м.Кам'янка-Бузька громада міста висловила недовіру і закликала винести їм рішення "про недовіру громади".

Тому небайдужі громадяни міста зібралися о 9 год. ранку у ходу.

Першим у списку був громадянин Бойко. Б. - головний лікар поліклініки м.м.Кам'янка-Бузька. Але на жаль, він пішов на лікарняний. Нас зустріла старша медсестра.

 
DSC07832
 

На прохання зателефонувати п.Бойко медсестра запропонувала активістам телефонний довідник. Мусимо сказати, що вона діяла правильно у даній ситуації (хоча думки можуть розбігатися), але вона не вправі була це робити, і не може відповідати за свого начальника.

 
DSC07834
 

Далі активісти на чолі з Комісією народної довіри вирушили до голови Кам'янка-Бузького районного суду, а саме Самсіна М. Л.

 
DSC07835
 

Голову суду громада зустріла біля приміщення районного суду, де вручила йому рішення "про недовіру", та запропонувала зайти у приміщення та добровільно написати заяву на звільнення.

Оновлення: Щойно стало відомо, що Верховною радо України було прийнято "Закон про відновлення довіри до судової системи України". Тому працюємо))

 
DSC07839
 

Самсін М.Л. не дуже поспішав із діями, він хотів якихось реальних фактів свого хабарництва або неправомірних дій чи ін. Але він не був на віче, де люди з трибуни говорили про це.

 Громада створила коридор ганьби, але голова суду ним не скористався.
 
DSC07845  

Що було у приміщенні суду?, чи написав голова суду заяву на звільнення? Не написав, хоча декілька раз пробував. Із невідомих нам причин цього так і не сталося. Громада викрикувала ставши загальнонаціональним слово "Ганьба!" та "Заяву!", але можна сказати, що ніхто, в тому числі і пан Самсін не виконав вимогу людей.

 
DSC07848
 

Фото: Біля приміщення ДПІ Кам'янка-Бузького району

 
DSC07850 DSC07849

Фото: Громада Кам'янеччини в кабінеті начальника ДПІ Романишин Г.Я.

 
DSC07851 

Вже як повелося у сьогоднішній ході - голова "Комісії народної довіри" зачитав присутнім лист, у якому висловлюється недовіра, а громада запропонувала начальнику ДПІ та її заступнику Приставському М.С. писати заяви на звільнення, навіть листочки з ручкою запрезентували, люб'язно надали.

 
DSC07857
 

Пан Приставський запитався з якого дива від нього це вимагають, а пані Романишин сказала, що міністерство Зборів і доходів України і так реструктуризують, і всі і так вже пишуть заяви на звільнення. Їй запропонували не чекати вказівки зверху, і не чекати з моря погоди, на що вона відповіла відмовою.

 
DSC07853
 

А ось як громаду міста зустрічав пан Заброцький Т.В. Зі слів чоловіка, що сидів за віконечком, начальник поїхав у Львів за номерами.

Традиційно вручено лист недовіри.
 
DSC07858
 
А це заступник начальника міліції, який також на будь які доводи активістів навідріз відмовився писати заяву на звільнення.
 
DSC07861
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 133 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555854

Лічильник