Увійти


Події в Україні сьогодні

обстрел

 Брати і сестри, за підсумками 2 червня.

З поганого :

1 . Весь день йде обстріл терористами Луганського прикордонзагону.
Ефективних дій сил #АТО, які заткнули б бойовиків, ми поки не побачили. Правда , по цілевказівках прикордонників #авіація АТО «прочесала» позиції терористів поза житловими кварталами, але це дало лише короткочасний ефект.

За нашими даними, сьогодні на самому «верху» була санкціонована операція сил АТО в Луганську із залученням серйозних сил. Проте на даний момент ми бачимо лише «точкове» застосування авіазасобів. Відповідно, коментувати поки нічого .
А #прикордонники тим часом стоять . День закінчується.

2 . Тим часом, #Росія щосили використовує події в Луганську для продукування чергових лавин своєї перманентної брехні.
За версією Москви, що напали на прикордонників #терористи були «Національною гвардією» , яка раптом почала зачистки в місті. Звичайно ж, за допомогою «Правого сектора» - куди вже без нього. Треба ж комусь допивати кров російських немовлят, яка не влізла в гвардійців.

Ну і звичайні соплі Кремля з приводу «злочинів української влади проти власного народу». Цікаво, у Путіна криваві кавказькі хлопчики в очах не варті, коли він приписує Україні те, що сам робить на Кавказі ?

3 . Сьогодні прес -служба #Міноборони вкотре розповіла, на що підуть гроші, зібрані громадянами на потреби армії. І тут важко позбутися здивування.

Те , що #народ годує армію за рахунок податків, а крім того збирає на неї гроші ще й у вигляді пожертвувань - нормою назвати важко. Але от дивлюся я в список закупівель, люб'язно наданий #МО, і гризуть мене смутні сумніви .

Я, наприклад, в упор не зрозумію, як закупівля «флотської форми одягу в кількості 3,5 тис. комплектів» допоможе вирішити головну проблему, вирішення якої ми сьогодні чекаємо від Збройних сил - а саме, розгромити терористів на Донбасі?

Може, МО щось приховує, і до териконів Донбасу в допомогу силам #АТО по річечці і струмках ночами пробираються наші #ВМС на чолі з фрегатом «Гетьман Сагайдачний»? Якщо ні, то логіка таких закупівель не зовсім зрозуміла.

З хорошого :

1 . Звинувачувальні акти щодо 63 осіб, підозрюваних у захопленні будівлі Харківської облдержадміністрації, спрямовані прокуратурою до суду.

Дуже своєчасне повідомлення . Де можн , всіх цих фанатів розколу країни треба садити, і бажано - в ході показових судових процесів. Публічна порка - хороший приклад для тих, кого поки не зловили .

2 . Сьогодні #Миколаїв тихо і мирно показав любителям бігати під російським прапором їх місце.

Українські патріоти зібралися на головній площі міста, щоб не дозволити сепаратистам провести свій мітинг із закликом припинити АТО . Патріоти прийшли на площу у вишиванках і з державними прапорами України. У їхніх руках були плакати «Миколаїв за АТО» , «Миколаївці за незалежну Україну» , "Ми проти окупації Росією!" .

Їх опоненти в особі адептів Путіна (до слова, їх було всього близько 30 осіб) через кілька хвилин спілкування з патріотами почали швидко розходитися.

Ось так, здавалося б, без мордобою, але вельми переконливо.

3 . Головне управління МВС України в Дніпропетровській області розпочало формування батальйонів "#Луганськ " і "#Артемівськ" , чисельністю по 200 осіб.

Назва батальйонів говорить сама за себе. Якщо луганчани не можуть самоорганізуватися - допоможе сусідня область. Губернатору Дніпропетровщини І.Коломойському вже пошепки висувають претензії, що він націлився на Донбас, де потроху тіснить Ахметова. Але якщо діяльність Коломойського відповідає інтересам країни, нехай і в тактичному плані, але в такий складний момент, - погодимося, його важко в чомусь звинувачувати.

До слова, в ці батальйони можуть вступати добровольці з будь-яких областей України. Порятунок країни - справа загальна.

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник