Увійти


Акція "Мости єдності"

Мости єдностіЯк повідомляють організатори заходу, у м.Кам'янка-Бузька 26 липня буде проведено "Флеш-моб" під назвою "Мости єдності", як підтримка всеукраїнської єдності молоді від сходу до заходу країни. Метою заходу є донесення до наших громадян розуміння патріотизму та колективного креативізму в молодому соціумі. 

Мер міста, Омелян Олег Ярославович надав дозвіл активним учасникам на фарбування мостів у м. Кам'янка-Бузька у патріотичні синьо-жовті кольри.

Активістами була створена група "Вконтакті", де всі бажаючі долучитись до акції можуть почитати про умови її проведення. Також у даній групі проводиться збір коштів на закупівлю фарб, пензликів та їншого малярного знаряддя.

Мусимо додати, що збір коштів та їх витрата проводиться у максимально прозорому вигляді: тобто висвітлюється хто і скільки здав коштів, а також, що і за скільки куплено.

Тому "Коло НЕдовіри" також запрошує усіх активних людей долучатися до проведення цього заходу, який, як нагадуємо відбудеться цієї суботи, 26 липня 2014 року біля моста який знаходиться в р-ні маг. "Телевізор або газопровідський" (нар.). Акція розпочнеться о 9 год. ранку.

Організатори - Руслан Кальчук тел. (097) 33-55-475

Збір коштів - Давид Божик тел. (097) 62-60-647

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
686
Перегляди статей
746337

Лічильник