Увійти


10 найголовніших питань про війну Росії з Україною

 

Війна між Росією та УкраїноюГібрідна війна викликає дуже багато питань, простим людям складно зрозуміти, що відбувається. Люди хвилюються, не знаходячи на них відповідей - українська преса обходить їх стороною, а путінські ЗМІ роблять все, щоб підтримати панічні настрої. Деякі відповіді можуть викликати лише сльози і біль, але правду не можна ховати.

 

Путін почав війну, щоб помститися за Майдан?

Ні, цю казку придумали для російських «ліберальних ЗМІ». Росія - це країна-бензоколонка, в якій держава складається на службі нафтогазових компаній. Без експорту вуглеводнів вона дуже швидко перетвориться на Зімбабве.

Географія Енергетичної хартії

Географія Енергетичної хартії

Європа прийняла Енергетичну Хартію, договір між усіма членами, ще в далекому грудні 1991 року. З тих пір в даний документ постійно вносяться поправки, які ставлять Газпром і Роснефть в незручне становище. Після того, як США різко збільшили видобуток сланцевої нафти і газу, становище Росії на ринку стало погіршуватися. Якщо ціни на вуглеводні продовжать падати і у РФ з'являться конкуренти на європейському ринку, Путіну стане нічим годувати країну.

Тому головна причина, яка спонукала Путіна почати війну - це боротьба за ринки енергоресурсів. Вторинна мета - пробудити в країні «патріотизм», щоб населення погодилося затягнути пояси. Всіх правителів Росії / СРСР прийнято оцінювати по єдиному показникові - площі «придбаних» територій. Тому марнославство теж присутнє серед мотивів людини, яка думає про себе як про царя.

А якби не було Майдану, то й війни б не було?

Ні, рішення про початок вторгнення Путін прийняв 24 січня 2013 року. В цей день в швейцарському Давосі, в присутності Януковича і прем'єра Нідерландів Марка Рютте (ой, а причому тут рейс МН17, що летів з Голландії?) Був підписаний договір між Shell і «Надра Юзівська».

янукович

Але не треба нас принижувати, ми серйозна країна, європейська ... Ми будемо робити все, щоб країна була потужною, конкурентноспроможною ...

Якби не почалася війна і те, що містилося в цьому договорі, вдалося б реалізувати, Росії б не довелося вводити «продуктові санкції» - кількість споживачів пармезану скоротилося б, само собою. "Нафтогаз" замінив би "Газпром" - наш газ виявився б просто дешевше російського. Навіщо транспортувати газ до Європи з РФ, якщо його можна добувати під Слов'янськом?

Після цього почалася підготовка до вторгнення. Вербівка найманців почалася вже в червні 2013 року. Улюблений російськими ЗМІ «герой Новоросії» Моторола, був покликаний на початку серпня. А у вересні він вже тренувався на полігоні в Ростовській області.

Може, варто було залишити Януковича, тоді б і війни Росії з Україною не було?

Нічого подібного, Янукович не влаштовував Путіна в якості ділового партнера. Ви любите мати справу з гопником, який готовий вас кинути навіть на мізерну суму? Підходить до вас пацан і каже - «чуєш, дай сотку, я тобі завтра Айфон п'ятий подгоню» - десь так будувалися відносини президентів РФ і України.

Янукович і Путін

Якщо навіть допустити варіант, що Янукович залишився при владі, що він розігнав Майдан - наслідки були б куди гірше. Медалі «за Крим» почали карбувати ще в середині лютого, в цей час на Майдані ще навіть не сильно почали стріляти, бойовими, по людям.

Спочатку б віджали Крим, по тому ж сценарію, потім би продовжили. Тільки уявіть собі, куди б докотилася «російська весна», якби країною та армією далі керували ці дрібні злодюжки.

АТО

До речі, гасла б залишилися ті ж самі, тільки роль хунти виконував би Янукович і Ко. А що? Розстріляв сотні людей на Майдані, тисячі посадив до в'язниці. Тоді б і парад «народних республік» підтримали і в Дніпрі, і у Львові - прапори були б різні, але мета одна - боротьба з кривавою хунтою.

Так Путін хоче створити / приєднати Новоросію - південні і східні області України?

Ні, його мета - вся Україна. Та частина, яку він назвав «Новоросією» - приєднується на правах суб'єкта до РФ. Центральна Україна перетворюється на Абхазію - маріонеткову «буферну» державу, президент якого де-факто призначається в Москві, як Бородай. Західна Україна по частинах приєднується до ЄС. Закарпаття відходить до Угорщини, а кілька інших областей входять в ЄС як окрема держава.

новоросія

Всі задоволені, всі сміються. Газотранспортна система належить РФ, за транзит платити не потрібно. Росія продає Європі газ і нафту трубопроводами, ціна їх така, що ні США, ні Іран, ні інший постачальник, просто не можуть її перебити. В РФ такий патріотичний підйом, що Путіна оголошують верховним правителем, а конституцію - скасовують через непотрібність.

Що? Ви вже все це чули з уст Жириновського? А ви хіба не знали, що блазень завжди озвучує потаємні бажання свого господаря?

 Жириновський

Прям таки феєрія то в блакитному, то в чорному береті ...

Росія йде саме до цієї мети, навіть якщо їй не вдасться її реалізувати цього року, навіть якщо буде укладено перемир'я на більш вигідних для нас умовах, Путін не відмовиться від цього плану. Через рік, через два, але війна почнеться знову, проллється ще більше крові, але тиран не зупиниться.

Так може, нам не варто проливати кров, краще домовитися, піти на поступки?

В такому випадку війна на сході України може і призупиниться, але не закінчиться. Дивіться на Крим - якщо сходу дати «автономію», яким буде управляти Царьов / Губарєв / Аксьонов то всі кримські події там повторяться через рік або два. Росія не зупиниться.


Уявіть, що маніяк-вбивця прийшов до вас додому. Він каже - давай, я тебе згвалтую, тоді я залишу тобі життя. Ви повірите, що він, після того, як йому набридне вас гвалтувати і принижувати, вас не вб'є? Не дивіться на Грузію, там він ще не закінчив. Завоювання Грузії було «поставлено на паузу», тому як з'явився більш ласий шматок - Україна.

Тоді навіщо взагалі воювати з Росією? Ну станемо її частиною, он, у них і пенсії, і зарплати вищі, ніж у нас?

Відкрийте будь-який підручник історії і знайдіть хоча б одну державу, яке стало краще жити після завоювання сусідом. Тотальні чистки, сотні розстріляних, багато тисяч заарештованих. Не дивіться на Москву, погляньте на Хабаровський край або на інший віддалений регіон - буде ще гірше.

Війна в Україні - а Путін хуйло

Дрібний і середній бізнес вимре, великий бізнес буде відданий постраждалим від санкцій олігархам. Українці (і етнічні росіяни, які проживають на цій території) будуть вважатися в країні «людьми другого сорту». Навіть слово для цього є - малороси.

Звичайно, невеликий відсоток населення, який буде підігравати окупантам, отримає свою бочку мерседесів і корзину доларів. Колабораціоністи завжди отримують щедрі нагороди від своїх господарів. Буде навіть не так, як при Януковичі, а значно гірше.

Всіх, хто проявить хоч найменше невдоволення, відправлять освоювати Далекий Схід і Сибір. Там дуже багато корисних копалин, а добувати їх нікому - люди біжать до Москви. Погляньте на карту Москви - зовсім недавно її територію збільшили в два рази. Поки що там ліси, але за пару років їх забудують. Як ви думаєте, хто повинен заселити ці території, українці?

москва

А як воювати, якщо в армії та інших силових відомствах повно зрадників?

А як ви хотіли, якщо влада розвалювала країну більше двадцяти років? Якщо і Кравчук, і Кучма, і Ющенко, і Янукович тільки сиділи «на трубі» - крали газові гроші у величезних розмірах? Якщо починаючи з Ющенко кремль їх просто купував?

Нація народжується у вогні і вмивається кров'ю - цього правила ніхто не відміняв. Подивіться на історію війни за незалежність США проти Британської імперії - ви знайдете дуже багато паралелей. Після цієї війни американська нація (саме тоді вона і народилася, з представників усіх національностей) вона і зародилася, і почала свій шлях до домінування у всьому світі.

Battle-Flag-confederate-states

Там потім і громадянська війна була, причому, сторона, яка програла користувалася тим же прапором, який зараз піднято над Донбасом і нашитий на рукава терористів.

прапор днр

Боротьба із зрадниками ведеться, просто погляньте на списки звільнених чиновників, кожен день там з'являються нові прізвища. Проти деяких заводять кримінальні справи. Всіх не звільниш - зробити серйозні кадрові перестановки в воєнний час, коли працювати потрібно і вдень, і вночі, робити дуже складно.

Смертної кари у нас немає, принаймні, поки що. Тому розстрілювати не дуже виходить, хоча є підозра, що деякі наші добровольчі батальйони на сході мають іншу думку. Кажуть, що там іноді приймаються дуже правильні, дуже своєчасні рішення.

А чому в газетах / на сайтах / на телебаченні не розповідають про боротьбу із зрадниками?

Порошенко не може сильно афішувати звільнення і боротьбу із зрадниками. Чому? Адже ми живемо в демократичній країні. Уявіть, якщо звільнити чиновника, який має партквиток, скажімо, Свободи. Як швидко під Адміністрацію Президента прийдуть мітингувальники? Спробуй доведи громадськості, що звільнили дійсно зрадника.

Семен Семенченко

Але на фронті то потрібно відразу знімати генералів і ставити патріотів, скажімо, Семена Семенченко?

Тут все набагато складніше. Щоб стати генералом, потрібно закінчити спочатку військовий ВНЗ, а потім, після кількох років бездоганної служби, ще й Військову Академію. Зрозуміло, що багато наших діючих генералів вчилися, м'яко кажучи, не дуже. Але де знайти знаючих людей?

Ось, ви, наприклад, знаєте, яку площу покриває батарея гаубиць Д-30? А який фронт може прикрити одна розукомплектована мехбригада? А яка норма витрати боєприпасів у батальйону, якщо він веде наступ? Сучасна військова наука по своїй складності не поступається ядерній фізиці. Потрібен ще й талант - як художнику або композитору, без цього ніяк.

Тому навіть Семену Семенченко, кадровому офіцеру, якого ми дуже любимо і поважаємо. буде дуже складно на високій посаді. Зауважте, сам він не проситься в генерали, бо розуміє, на своєму рівні він принесе більше користі.

Генерал Сергей Кульчицкий

Генерал Сергій Кульчицький - ми пам'ятаємо і сумуємо

Є й ще один фактор, про який не прийнято говорити. Якщо призначити на генеральську посаду когось чужого, то деякі військові цього не зрозуміють. Як так? Вони все життя віддали армії, робили все, що могли, а призначили не їхні.

Кадрова політика в воюючою армії - справа складна, але вирішувана. Все робиться, не так швидко, як того б хотілося, але робиться. І ми не виключаємо, що той же Семенченко або інший командир добровольчого батальйону, займе високу посаду.

А як бути з зрадниками, офіцерами середньої ланки? А з "трусами"?

Тут відповідь проста. Ви кадровий офіцер? Ви патріот? Вмієте користуватися інтернетом? Тоді вводите в Гугл пошуковий запит «адреса військкомату». Девіз десантників «Ніхто крім нас» зараз як ніколи актуальний.

Військовий квиток

Але чому не закликають біженців з Донбасу і дітей депутатів? Чому ми повинні проливати кров, а вони - мартіні в шикарному ресторані?

А ви уявіть, що буде, якщо дати їм у руки зброю. Як довго вони будуть чинити опір? Може, вони просто здадуть його терористам без бою? А що буде, якщо вони почнуть стріляти в спини нашим? А якщо самі підуть вночі з блокпоста, та ще й розкажуть бойовикам про його устрій, щоб отримати поблажливість?

Штрафних батальйонів у нас поки що ще немає. А направляти таких «бійців» в діючі підрозділи дуже небезпечно. Краще вже просто так дати зброю терористам.

Але не варто переживати, рано чи пізно війна закінчиться. Ветерани повернутися додому і спитають з тих, хто ухилявся від мобілізації, хто відсиджувався на Кіпрі чи в найближчому ресторані. Не вірите? А ми подивимося.

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 196 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685985

Лічильник