Увійти


ЧОМУ ДЕРЖРЕЗЕРВ ГОДУЄ НЕ українську, а російську АРМІЮ І ТЕРОРИСТІВ?

Держрезерв

В системі Держрезерву України комбінат «Новий» (Донецька обл. м.Докучаєвськ) є одним з найбільших і складається, окрім центральної площадки ще з двох майданчиків, один з яких знаходиться в м.Горлівка.

На центральному майданчику в Докучаєвську зберігаються величезні продовольчі запаси:

  • Консерви м'ясні свинячі - більше 1 млн. Банок;
  • М'ясо яловичини - близько 400 тонн;
  • Цукор - більше 1 тис. Тонн.

Хоча м.Докучаєвськ знаходиться в даний час поблизу лінії фронту, але під контролем українських військових. На сьогоднішній день ні один кілограм продовольства не тільки з комбінату «Новий», але і з Держрезерву взагалі не потрапив ні в зону АТО, ні в українську армію. Такий «консерватизм» виглядає, щонайменше, дивним. Швидше за все, цей факт чиновники пояснять інструкціями, листами, зверненнями до вищестоящих організацій. Тільки як це пояснити волонтерам, які, відриваючи від своїх дітей, везуть продовольство на Схід, і як пояснити це українському солдатові, який вже знає, що м'ясо змії смачніше, ніж м'ясо ящірки.

Але саме шокуюча подія сталося 8 вересня, в понеділок, - війська терористичної організації ДНР разом з російськими військами на танках і БТР захопили комбінат «Новий», вилучили комп'ютери, документацію, ну і, зрозуміло, продовольство.

Цих запасів вистачило б, щоб українську армію в зоні АТО прогодувати більш 3-х місяців!

Тепер Держрезерв буде годувати вже не українську, а російську армію.

Потрібно знайти відповідь на питання: «А чому це сталося?"

Зі слів директора комбінату «Новий», він протягом останніх місяців неодноразово усно та письмово звертався до в.о. голови Держрезерву п.Жукову В.Є. з проханням перемістити матеріальні цінності в інше безпечне місце або передати за призначенням. Але рішення не було прийнято .... Це саботаж? Ні, це злочин!

Причому те, що цей злочин буде в якомусь вигляді скоєно, було ясно набагато раніше.

Візьмемо цитату зі статті ще 26 липня цього року «Держрезерв - даремна, збиткова, корупційна «Годівниця» : «В грудні 2013 року Указами Президента України Януковича В.Ф. були призначені: Головою Держрезерву - Коритько В.В., Першим заступником - Жуков В.Е., заступником - Варламов В.В.

Жуков В.Е - «людина» Азарова. Варламов В.В. - «Людина» Арбузова.

Сьогодні по ланцюжку Жуков-Азаров, Варламов-Арбузов, країна-агресор буде легко знати державні таємниці в частині Держрезерву і не потрібно навіть призначати на керівні посади в Держрезерв громадян Росії ... гроші підуть на фінансування терористів на Сході? ....

"Зрозуміло, буде не логічно, якщо залишиться хоча б хтось один з нинішнього керівництва".

Куди ще ясніше сказати, що люди, призначені Азаровим і Арбузовим, не можуть працювати на Україну. Що простіше для керівництва Мінекономіки, якому безпосередньо підпорядковується Держрезерв - перевіряй, звільняй, призначай нових по «дорожній карті», викладеній в статті. Бери, роби і видавай за своє, навіть думати нічого не треба.

Ми володіємо інформацією, що колишній міністр економіки Шеремета П.М. знав про призначеннях Януковича в Держрезерв, знає про цю інформацію. Такий він був - розумний, грамотний, але не звик приймати рішення. Але який ще «Боїнг» повинен впасти сьогодні на голову нинішнього керівництва Мінекономіки, щоб негайно позбутися нинішнього керівництва Держрезерву. Адже явно це «п'ята колона» в країні, і за їх злочинну бездіяльність, безумовно, можна отримати найвищу нагороду Росії, а в Україні - термін. Адже «робота» теперішнього керівництва Держрезерву спрямована на знищення української армії.

Виходить, що до «четвертої влади» тобто до преси потрібно прислухатися, так як вона часто уособлює концентровану думку громадянського суспільства, свідомість якого сьогодні набагато вища, ніж усереднена свідомість чиновника. А якщо не прислухатися і нічого не робити, як у випадку з Держрезервом, то з'являються ідеї в суспільстві про «п'яту» владу. Йдеться про набираючу популярність думки, що солдати після фронту прийдуть наводити «порядок» в Києві.

Безумовно ця ідея не відповідає засадам цивілізованого суспільства, але морально-етичний грунт її існує і породжується низькими темпами перетворень в країні, відсутністю реальної люстрації влади. Яскравим прикладом такої повної бездіяльності є факти, викладені у відношенні Держрезерву.

«П'ята» влада і сьогодні, і в майбутньому не знадобиться в Україні тільки в тому випадку, якщо швидкість прийняття рішень по перетворенню країни в Києві буде дорівнює швидкості польоту кулі на Сході.

Цей ганебний для Держрезерву випадок з комбінатом "Новий", напевно, повинен бути врахований при розробці військової доктрини, коли головна небезпека очікується не з заходу, а зі сходу, а також при розробці нової концепції забезпечення української армії, про яку заявив президент Порошенко в останні дні. Не можна допускати, щоб стратегічні запаси Держрезерву (Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Одеська області) у великих кількостях знаходилися біля південно-східних кордонів або неблагополучних в політичному відношенні регіонах. Побудова нової, європейської країни вимагає нових підходів, сучасного мислення, блискавичних рішень і якісного їх втілення. Вирішення цього завдання можливе лише за умови негайного безкомпромісного очищення влади.

Леонід Ісаков, Цензор НЕТ

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник