Увійти


Місцевим виборам повинна передувати люстрація, - Медуниця

Люстраційний комітетНеобхідно якнайшвидше провести місцеві вибори, а перед цим - провести люстрацію, переконаний депутат Верховної Ради від фракції "Народний фронт" Олег Медуниця.

"У нас немає іншого варіанту, окрім якнайшвидшого проведення місцевих виборів, передавати владні та фінансові повноваження новообраних органів влади та створеним ними виконавчим органам", - заявив Олег Медуниця.

За його словами, самій Верховній Раді необхідно "йти напролом в напрямку радикальних реформ". При цьому депутат зазначив, що відповідні проекти законів вже зареєстровані в парламенті.
Олег Медуниця зазначив, що перед проведенням місцевих виборів слід здійснити люстрацію. Зокрема, депутат переконаний у необхідності обмежити в доступі до владних посад представників Партії регіонів.

"Особливо тих, хто перебував при владі, навіть на виборних посадах, заборонити їм балотуватися на наступних виборах", - уточнив Олег Медуниця.

"Це має бути аналогічним люстрації, проведеної на початку 90-х років минулого століття в усіх постсоціалістичних країнах", - пояснив він.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 180 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685975

Лічильник