Увійти


Земельні страсті у міській раді

Міська радаНа сесії Кам’янка-Бузької міської ради, що відбулася 22 вересня 2016 року, розглядалося питання виділення Греко-Католицькій громаді в особі о. Володимира Касіяна земельної ділянки розміром 0,3564га по вул. І. Сірка (біля міського озера).

Сам отець на сесію не прийшов, хоча міська рада вже 2 рази переносила розгляд цього питання  через його відсутність (нічого не зробиш – поважна персона, має багато важливих бізнесових… ой, перепрошую – духовних справ).

Добиватися позитивного для себе рішення В. Касіян відправив двох представників, одним з яких був пан Михайло Владика (напевно, сумує за міською радою… Ех, класні були часи… землі так багато було))). Отже, представник обгрунтовував необхідність земельної ділянки тим, що громада зараз будує церкву на Газопроводі і на землі біля озера буде займатися столяркою, робити бруківку.Хотіли заключити з міською радою договір оренди землі ХОЧА Б НА РІК, щоб ще трохи протягнути і дочекатися наступного скликання сесії, бо ця явно була налаштована не на їхню користь, а на користь військових АТО.

Слід відзначити, що з 2000 року Греко-Католицька громада безперешкодно користується землею без жодних на те підстав, не маючи ні договору оренди, ні акту постійного користування. Власником земельної ділянки є Кам'янецька громада, інтереси якої представляє міська рада. Пояснити навіщо договір оренди (за який ще треба платити гроші) п. Владика, на жаль,  не зміг. Отож, землі дали мінімум – якраз необхідну площу для обслуговування того столярного цеху, що на ній знаходиться і де люди будуть робити собі столярні вироби на церкву.

Отож, дві ділянки по 10 соток депутати віддали для сімей загиблих або важкопоранених атошників (дай Боже щоб у нас таких більше не було). Браво депутатам! Браво тим, хто відстояв позицію справедливості. Кожен, хто проголосував, прислухався до того, що каже мораль, совість і духовність. Не мали морального права віддавати землю священнику (в нього і так вже досить). Пристрасті в сесійному залі можна побачити на відео нижче – дивіться і робіть свої висновки! Не забуваємо ділитися враженнями в коментарях!

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693174

Лічильник