Увійти


Голова Желдецької сільради та голова К-Бузької РДА, будуть відповідати за «згвалтування»?

1Хто знає, як називається, те що є за взаємною згодою двох сторін, закріплено певною домовленістю? Вірно це угода, якщо без угоди це домовленість, на основі звичаїв, звичаєве право. Кохання, це якщо двоє люблять один одного, але виключно за взаємною згодою і тільки так. Однак є ще один різновид відносин, поза правовим полем коли один бажає «покохати» іншого, без згоди, всупереч волі , а ще гірше коли за рахунок останнього.

Люди добрі допоможіть, порядну … збезчестили

Я проста, пересічна,така собі «Желдецька сільрада», не багата, однак, і бідною себе не вважаю, оскільки громада в наших селах працьовита. Доживаю вже видно свого віку, відповідно до встановленого мені часу Законом «Про «примусове» об’єднання територіальних громад». Туди мене будуть заганяти копаючи ногами (слова відомого автора) і знаю, що скоро «відійду», тому вирішила собі, роблю все, що хочу без остраху, вже й так «видно кінець». Як прийшло безчестя в нашу «сільраду» в перше вже ніхто і не памятає.

Зараз безчестять нашу сільраду хто хоче: одним з перших був «гер» «Агромарк Юкей» , він же «пан» «Агро ЛВ Лімітед», потім брати «Ротен і Козак», згодом з’явився, «молодик», «Діамант плюс», а коли пішла «дурна» слава (кажуть «дає» за копійки) по району та області прийшли і інші, а втім та й «сільрада» вже не була такою перебірливою. Стала вона, «сільрадою» з легкою поведінкою та й за «дітьми» своїми, тобто за громадою вже не дивилась, так, як колись. «Своїм», паїв земельних вже не вистачає, є тільки чужим та за межами населеного пункту. Гірко та боляче мені про це говорити але кажуть люди, що не такою вже й порядною була в «молодості» «сільрада» наша, за гроші зелені «давала» без перебору не одному. Тому в районі та області славу ще ту, «добру» мала.

І повалив орендар, великий і маленький, так, як би медом полито та горішками посипано.
От на славу ту, і прийшов до сільради «орендар цікавий», статний, видний. Водного плеса 28 га захотів, пошепотів на вушко і «дала» йому «сільрада» все, що він хотів. Та ще більше того, скажу вам «закохалась по вуха, а може і по щось більше». Зареєстрували вони свої відносини по «шлюбному контракту» аж на 35 років, отже «жених», веселиться з «сільрадою» років з десять, довольнииий! Плюс «Засосну станцію» прихватив, як «придане». «Контракт», цікавий такий, жити за такі гроші, «сільраді» не можливо, і при розриві стосунків, залишиться «сільрада», з тою, як його з голою «…опою!»

О, а недавно громада довідалась, що тітка з родини «Прокурорської» позаздрила їм . Щастя їхнього, взаємного, позбавити хоче. А на черзі вже Районний та Обласний «кавалєри». Хочуть зі старенькою «позажигати», навіть в чергу зареєструвались, не побоялись розголосу передчасного. Що то буде далі, людоньки добрі, невідомо, але знаємо ,що «та», «наша» не проти!

Пам’ятаю , як була молодою, згадує старенька , гуляла на «господарських дворах» по селах, а там гектарів? майна? Ух, аж мороз по шкірі, що я там витворяла, дворів було багато, майна де сховатись безліч ,де воно поділось, невже це все після чергового «деребану» позчезало. Добре хоть землі та паркану бетонного трохи лишилось, ще можна під завісу «загнати» щоб на останню годину було.

Яка б не була наша «сільрада», вона наша, і «кривою» ми її ніколи не називаємо. Хоча те що вона творила чи то витворяла, порядним назвати важко. Ми твердо знаємо та віримо, що не «битіє порождаєт сознаніє» та , що «сільрада» покається ,бо тільки через покаяння є прощення, і правильна дорога до спасіння . Громада і Всевишній її простить і можливо навіть, ніхто не потрапить до «буцигарні».

Але сьогодні вже 2016 добігає, громада кричить «сільраду обезчестили», заяви про «згвалтування» до влади районної та обласної подано не одну .

Поліція та Прокуратура району та області цинічно та нахабно жартують .Ми все знаємо , як «сільрадою» виконуються позиція № 365 та № 366 вже не цікава, тому що безвідповідальна. Ми хочемо ще подивитись на виконання вашою «сільрадою» позиції № 190 та № 357, та інших бо ще не бачили, нам тільки «старші» розповідали.

Хто, ж то так «безчестить сільраду»?

«Сільраду безчестять» серед білого дня .Працівники апарату управління, через постійні безпідставні премії, вони сплять, а премії їм сняться. Окрім премій вони не можуть думати ні про ,що ні про робочі питання, а про депутатські справи подавну. «Нам сонця не треба нам премія світить, Нам хліба не треба сільраду давай».
Безчестять її агропідприємства своїми процентами, обманом щодо виплат коштів людям, площу обробляють , а кошти не оплачують, декларують одне, по факту виходить інше, розбивають транспортом своїм, дороги наші, а допомога від них кудись дівається не доходячи до сільради, підприємці тіньовими прибутками, вчиняють «наругу» Поліція, Прокуратура та Суд, бо не вчиняють того ,що мають робити відповідно до закону, чиновники районні та обласні покривають одне одного.

Зробили з порядної «сільради», казна що.

Ті, що до цього допускають не діють, а бездіють , а саме голова Желдецької сільради та голова К-Бузької РДА будуть відповідати за це «згвалтування»?

Що, вже дійшли до того ,що немає кому заступитись за «стареньку» бо й так скоро вмре, чи можливо все йде за «сценарієм». Хто в районі , має сказати, «Стоп, а ну перестаньте робити безчинство» а нумо хлопці перевірте там все, допоможіть цій сільраді там же люди, чиїсь діти, мати, батько, брат чи сестра, які розчаровані тим ,що за них забули. Подумайте тим, місцем яким треба думати, як чекають нас наші старенькі мама чи тато, стоячи в сільській хатині біля вікна. Чекають, бо їхні діти приїдуть. Як, вони тішаться, коли Ви просто їм зателефонуєте і спитаєте, мамо чи тату як ви там? я вже не говорю про малесенький подаруночок.

Ось так, чекає чогось або когось «старенька Желдецька сільрада» Видно не дочекається ні телефонного дзвінка, ні подарунку?

Люди! Не будьте байдужими, Допоможіть, «гвалтують» нашу «сільраду» !!!Сьогодні нашу, завтра Вашу! Будьмо разом!

З повагою, така собі вже, як є Желдецька сільська рада
За дорученням громади, депутат Желдецької сільради Палас Віктор Григорович

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник