Увійти


Куплю аптеку

державна аптекаДержавна аптека, що у м.Кам’янка-Бузька, яка була по суті державним підприємством була за роки незалежності доведена до банкрутства шляхом неповернення субвенцій за рахунок постачання ліків пенсіонерам та інвалідам району. Наразі підприємство має фактично арештовані рахунки і на сьогоднішній день 12 аптечних пунктів, які належать цьому підприємству у нашому районі бездіяльні і не можуть провадити діяльність по виготовленню лік та по обслуговування населення у населених пунктах.

Нагадаємо, що, як і все державне – аптека була доведена до зубожіння не тільки фінансово:

банкрутство державної аптеки

На сьогоднішній день перед Народною радою постало питання про здачу в оренду не тільки одного «центрального» приміщення державної аптеки яке знаходиться по вул.Незалежності 39, а абсолютно усієї мережі, яка знаходиться в районі.

Це питання піднялося для відновлення здорової конкуренції між аптеками, відновленню виробництва ліків, які так необхідні нашим громадянам, пенсіонерам (а ви, як розумієте, вони б були набагато дешевші відносно конкурентів). Дана мережа мала-б забезпечити віддалені населені пункти відповідними медикаментами.

торговий зал

На сьогоднішній день йде підпільна гра, де невідомо-які особи які виступають під іменем «Комунального підприємства спільної власності», яке територіальна громада ніколи не утворювала чомусь почали розпоряджатися мережею та майном територіальної громади Кам’янка-Бузького району.

В «Народній раді» та «Районній раді» м.Кам’янка-Бузька є своє бачення щодо оголошення конкурсу на заміщення посади керівника усієї мережі аптек (12 аптечних пунктів), і після цього шляхом відкритого процесу на депутатських комісіях на сесії районної ради визначити свої напрямки, поставити свої умови обслуговування даної аптечної мережі і таким чином відновити її.

Щодо «брудної гри»..

6-го червня 2015 року активістами району була зупинена спроба найнятою по угоді приватним оцінювачем сфотографувати та оцінити нерухоме майно частини!!! державної аптеки, не мережі, а частини…

Оцінювати зібралися у суботу, а це, нагадаємо, коли не працює ні одна державна установа.

Власником аптеки, як ви вже знаєте став якимось чином «Комунальне підприємство спільної власності» - а замовником оцінки «Скайінвест» на чолі із Скіпчаком Володимиром Івановичем.

Відповідно «Скайінвест» створює собі «здорову конкуренцію» із самим собою. Хоча, можна сказати, що він просто розширює свою мережу, відкриває аптечний кіоск. Але як же конкурс? Він вже відбувся в одній особі? Невже у нас більше нікого немає, і ніхто не хоче цим займатися?

Виходить, що такі великі мережі аптек, як «3i» та «D.S.» не хочуть розвиватися та надавати послуги населенню.

Мабуть тут все набагато простіше. Мабуть мережа «Панадол» не хоче конкуренції, а хоче вести свою політику у районі, встановлювати монопольно свої ціни. А хтось, за відповідну «мзду» лобіює цю політику.

У нас як завжди більше запитань аніж відповідей – основне з них – чому громада міста не розпоряджається своїм майном?!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник