Увійти


Скільки коштує в Камянка-Бузькому суді судове рішення?

  • Автор: Олександр Жуков

хабар05.10.2015 року в автобусі по дорозі з Кам'янки-Бузької до Львова  став свідком наступної розмови між двома жінками старшого віку, що сиділи поруч. Одна з них голосно бідкалася, що заплатила в суді 4 000 грн. за судове рішення, ще 1 000 грн. за документи і ще з неї вимагають 500 грн.

З наступної розмови стало відомо, що після смерті свекрухи згідно заповіту відкрилась спадщина, згідно якої померла свій пай  заповідала синові (чоловікові цієї тітки). У встановлений Законом строк чоловік не зміг через нотаріуса оформити спадщину на себе, в тому числі згаданий пай (земельну ділянку).  Хтось порекомендував цій жінці звернутись за допомогою до бувшого секретаря судового засідання суду, який  зі слів «рекомендатора» може залагодити питання отримання судового рішення для оформлення документів та отримання акту на право на землю без присутності у судовому засіданні.  За цю послугу, через рік після того, як вона звернулась із позовом до Суду згаданий бувший секретар судового засідання з неї «попросив» 4 тис. грн., які вона йому віддала, а взамін отримала від нього згадане судове рішення. При цьому вона зауважила, що жодних підписів у журналі, чи на інших документах за отримання цього рішення не ставила.

05.10.2015 року згадана жінка зустрічалась із згаданим бувшим секретарем судового засідання за межами приміщення суду, він «запросив» ще 500 грн. за копії завірені мокрими печатками Суду. Жінка бідкалась, що в немає грошей, щоб заплатити за послугу цього секретаря.

Я володію інформацією набагато більшою ніж виклав у цій публікації, але з точки зору Закону вже нічого не вдієш і нікому нічого не докажеш. Мені відоме прізвище особи, яка отримала судове рішення, відоме прізвище бувшого секретаря, відоме прізвище судді, що ухвалювала згадане судове рішення.  І щоб остаточно поставити крапку в цьому питанні - не від цієї жінки, що розповідала в автобусі все викладене мною. Вона боїться всього (хоч давати хабаря не боялась).

Можна по різному сприймати цю інформацію - це брехня або вигадка автора, або це правда?  Я хотів би задати це запитання простим людям, мешканцям міста і району. Чи може бути така історія? Чи може бути це правдою? Чи може коштувати законне рішення суду таку суму грошей? Чи можуть судді використовувати бувших своїх працівників для отримання хабарів?  Та й зрештою - для чого  цій жінці потрібно було брехати або розповідати цю історію? Все легко перевіряється, якщо потрібно.

Зважаючи на викладене я вирішив звернутись до цих людей через Інтернет. Знаю, що всі судді читають згаданий сайт, вони обов'язково донесуть зміст статті до цього «секретаря». Віддайте ці гроші бідній жінці, яка через свою юридичну безграмотність купилась на обіцянки сторонніх людей, ледве спромоглася  стягнути цю суму і віддала, щоб отримати заповідне рішення.  Віддайте і забудьте! Щоб ці гроші не вилізли Вам боком! Адже рано чи пізно , когось ПО-СА-ДЯ-ТЬ. Я це знаю точно. І ще одне зауваження. Не рекомендую залякувати згадану жінку і погрожувати їй або чинити інший тиск, щоб примусити  вчинити заднім числом якісь дії.

Сподіваюсь, що ця публікація буде останнім дзвоником для когось.

Олександр Жуков
06.10.2015 року.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555815

Лічильник