Увійти


Якось підозріло... або про створення ОСББ

мешканціВ умовах фактичної війни, яка ніяк не закінчується, в умовах боротьби з корупцією, в умовах, коли все чесно і прозоро на теренах нашої Держави, у маленькому місті, яке має назву Кам’янка-Бузька відбуваються якісь дивно – підозрілі процеси. Процеси настільки таємничі, що до останнього часу люди фактично про це не знали…

Що ж саме має на увазі автор? Автор має на увазі п.Коляду Б.В., який теж дуже втаємничений, що таємно від усіх та якось підозріло взяв тай створив собі ОСББ під назвою «Газопровід».

Як же це відбулося? – запитуєтесь Ви,  - що ніхто ні про що не знав…

Відбулося все теж якось підозріло… За словами жителів, які тепер входять у вищезгадане об’єднання – відбулися збори, за участю  заступника голови міської ради Ковалюка Б.С., та п.Коляди (який розповідав всім, що він працює заступником головного інженера БУ №4 КЕВ м.Львів), де обговорювалися питання доцільності створення ОСББ у м.Кам’янка-Бузька взагалі, а не якесь конкретне. Міська рада завжди була на боці створення таких об’єднань…

Так ось п.Коляда, зметикувавши мабуть, що люди ніби не проти вирішив діяти. По будинках, які він запланував об’єднати в ОСББ почали ходити жіночки, які хотіли зібрати підписи за ніби-то від’єднання від КЕЧі, бо й так там нічого не роблять, а тільки гроші збирають. А люди шо – річ необхідна, кожен згоден – почали підписувати… Підписували навіть ті, хто не мав права цього робити – наприклад орендарі квартир, або жінка чи дочка/син власника квартири.

Як виявилося цього стало достатньо для офіційної реєстрації ОСББ…

Більше ніяких дій – ні зборів по утворенню ініціативної групи, ні будь-якого обговорення, ні оголошення та проведення як того вимагає Закон України про ОСББ установчих зборів, де би жителі обрали собі голову, лічильну комісію….. там багато чого треба на зборах приймати.

Тому народ збурився, і почав діяти.

Перше, що зробили – 15 вересня провели збори мешканців будинків №32 та №36, що по вулиці Героїв Небесної Сотні, де написали Заяву (Застереження) до начальника реєстраційної служби, що в юстиції, де просили не реєструвати тому, що злочин… Реєстраційна зареєструвала – тут питань немає, адже у них є Законом встановлений строк проведення реєстрації, якщо є всі відповідні документи. А як ті документи отримані, яким чином проводилися шахрайські  - дії вони не в курсі – на то є правоохоронні органи.

Продовження читайте в наступній статті.

Багатобукофф важко засвоюються організмом.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555854

Лічильник