Увійти


Продовження кіноепопеї створення ОСББ з картинками

КолядаМешканці квартир багатоповерхових будинків 3 жовтня цього року знову провели збори, куди запросили заступника міського голови, а також, власне, винуватця торжества…

Винуватець не приїхав (а що ж це таке – збори проводяться, а голова ОСББ не має на жителів часу, натхнення, бажання зустрічатися? – необхідне підкреслити). Тут можна лише пальцем пригрозити.

На зборах жителі разом із представником міської ради вирішили офіційно запросити на збори вже у міській раді – голову ОСББ, представників правоохоронних органів, реєстраційну службу.

шахрай

Офіційно Laughing. 6 жовтня о 11.00 провелася зустріч у міській раді власників квартир багатоповерхових будинків з міським головою Омеляном О.Я. На зустрічі були присутні: голова ОСББ «Газопровід», представники правоохоронних органів, представники реєстраційної служби, представники БУ №4 КЕВ м.Львів, представник банку (який підтвердив – кредит юридичній особі ОСББ «Газопровід» банк не видавав), а також представники преси і ваш покірний слуга.

На зустрічі власне нічого цікавого не відбулося, окрім того, що жителі були обурені, а голова ОСББ казав, що у нього все «ОК».

Омелян

Доводимо до вашого відома, що не все тут «ОК» - Міська рада, разом із мером міста, та його заступниками повністю підтримали громадян, стали на їх сторону, та доручили правоохоронним органам розслідувати дану проблему (доречно сказати, що представник правоохоронних органів підтвердив, що вже відкрито кримінальне провадження по даній особі за його дії).

Представники  БУ №4 КЕВ м.Львів вислухавши доводи усіх сторін також стали на сторону громадян, та обіцяли звернутися ще й у Львівську військову прокуратуру, так, як ці будинки відомчі.

КЕВ

Після заслуханого раптово у п.Коляди Б.В зателефонував телефон, і він зник у невідомому напрямку (сухарі сушити)  - мабуть були важливіші справи.

міська рада

Також на зборах була присутня людина, яка розповідала, що п.Коляда Б.В. у 2007 році вже створив одне ОСББ по вулиці Гвардійській у такий самий спосіб, і тепер від нього ні слуху ні духу (а гроші збирає на рахунок – а куди вони йдуть невідомо).

Що ще можна сказати – ці жителі хочуть ОСББ, але хочуть на законній основі, хочуть пройти всю процедуру – від перших зборів до установчих, від реєстрації у реєстраційній службі та податковій до відновлення будинків та їх територій, від обрання голови ОСББ до його праці на благо жителів.

Минули ті часи коли без нас все вирішують.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684262

Лічильник