Увійти


За ненадання відповіді на інформаційний запит до відповідальності притягнута директор Кам’янка-Бузької ЗОШ № 3 Саєнко М.Г.

  • Автор: Олександр Жуков
третя школаУ публікації за 24.04.2015 року «Як судді маніпулюють народними засідателями при їх залученні до розгляду судових справ» я торкнувся теми порушень Закону «Про  судоустрій та статус суддів»  суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, зокрема вимог ст.63 Закону.
 
Ці порушення полягали у тому, що Суд без відповідних запрошень народних засідателів та повідомлень роботодавців (керівників установ за місцем праці народних засідателів) незаконно залучав народних засідателів  до судочинства - розгляду судових справ.
 
Для  детального з’ясування вказаних порушень збоку Суду мною були скеровані інформаційні запити на отримання публічної інформації  до відділу освіти Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, Вищого професійного училища № 71 м.Кам’янка-Бузька та до Кам’янка-Бузької ЗОШ № 3. Всі вказані установи надали відповіді на інформаційні запити, лише директор ЗОШ № 3 Саєнко М.Г. не надала відповідь на запит.
 
Враховуючи викладене я змушений був звернутись із скаргою на незаконні дії вказаної посадової особи до Регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області та надав докази таких незаконних дій. На підставі наданих документів Представником Уповноваженого ВРУ з прав людини на директора Кам’янка-Бузької ЗОШ № 3  Саєнко М.Г. був складений протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст.212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який був скерований для розгляду до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області.
 
18.09.2015 року Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області розглянув матеріали, скеровані Регіональним представництвом Уповноваженого та  ухвалив судове рішення, яким визнав Саєнко М,Г. винною у вчиненні вказаного правопорушення (ненадання відповіді на запит).
 
Оприлюднюючи вказану інформацію хочу нагадати  всім керівникам державних органів влади, установ та організацій, органів самоврядування  району про необхідність належного виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Жуков Олександр

М.Львів

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684253

Лічильник