Увійти


Навіяно протестом звільнених співробітників міліції.

протестПобачити масовий протест звільнених українських суддів - мрія. Уявляєте, Майдан, п`ятнадцять тисяч мітингувальників - судді та їх помічники або родичі. Бочки з багаттям - на підпал йдуть ті рішення, які хотілося б приховати. На розкішних позашляховиках підвозять дрова - червоне дерево, карельська береза, все з позначкою «Еко».

Волонтери з числа помічників мажуть ікрою бутерброди і розливають вісімнадцятирічний віскарь в пластикові стаканчики. На широких, доглянутих обличчях скорбота і здивування. Наметів немає - замість них зібрані за канадською технологією екологічні будиночки, багато хто просто купив квартири на самому Майдані та прилеглих вулицях.

Найбідніші судді-провінціали оселилися в готелях поруч. Ближче до Бессарабського ринку запаркована Бентлі і Феррарі активістів протестної акції. Над натовпом гасла «Поверніть Кірєєва!», «Крісло - у спадок!», «Свободу Зваричу!», «Застава усьому голова!» І «Не забирайте право на працю».

Уявити таку картину дійсно важко. Але дуже хочеться. Мабуть, ніхто в Україні за професійною ознакою не викликає такого роздратування в суспільстві, як судді. Будь-який політик, який гарантує їх звільнення, автоматично виходить в лідери рейтингу. Тотальне звільнення діючих суддів вітатимуть всі - незалежно від політичних переконань.

Звичайно, зробити це непросто - суддівська каста вміє захищатися і почуття ліктя розвинене там до рівня рефлексу. Отже - суспільство хоче повного очищення судів, але у влади поки не вистачає рішучості для цього кроку. Але Карфаген буде зруйновано і суди очищені. І якщо чинна влада цього не зробить - зробить наступна. Досить скоро.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 187 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685980

Лічильник