Увійти


Все для громади

Парафіяльний будинокМіська рада за темністю своєю думала, що робить благу дію, та свято вірила, що діти парафіян будуть на катехези поглиблення віри ходити, та й взагалі, направляти їх неокріплі уми в світле русло.

Так от – вирішила релігійна громада Української Греко-Католицької Церкви м.Кам’янка-Бузька Львівської області позбутися такого будинку, а гроші пустити на благе діло. Діло правда темне, бо громада так і не зрозуміла на яке, а запитати боїться.

Хто ж купив ту будівлю? Ніхто не знає. (Власник кажуть навпроти магазин ще має, та й купив це за 38 600 грн. та й площа землі 0,0327га). Та й вже пів року шукає кому в аренду торгові площі здати; хто б там магазин свій відкрив, який буде модно бутіком зватися.. та то таке… У нас вже в кінотеатрі повним ходом торгівля йде – навіщо їм конкуренти?

Так от, всі права, які належали громаді перейшли до покупця.
Але як же це? Спитаєтесь ви..

Міська рада надала землю релігійній громаді УГКЦ храму Преображення Господнього  для будівництва парафіяльного житлового будинку…

Поцікавившись земельним кодексом (і таке буває) а саме класифікаціями видів цільового призначення земельних ділянок можна припустити, що це земля житлової та громадської забудови, і призначена у такому випадку для «будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови», а отже є комунальною власністю – власністю територіальної громади м. Кам’янка-Бузька. Може щось не так – прошу виправити.

Тобто я, захочу укріпити свою віру в Бога, можу собі вільно зайти до будь-якого продавця (настоятеля, духовника чи там помічника Санта-Клауса), зможу почути лекцію з питання, яке тривожить мою бідну раниму душу?

Та ні – на нашій землі за наші гроші там тепер буде вестися бізнес. Але що ж то за бізнес такий , коли в угоду йому настоятель храму за такі смішні гроші (нагадую - 38 600 грн, центр міста) віддає землю з закладеним фундаментом парафіяльного будинку?

Думаю, читачі самі собі дадуть відповідь на це запитання.

Питання ще в одному – яким чином приватний нотаріус взагалі провела дану операцію? Чим вона керувалася? Чи поцікавилася вона про те, чи були збори релігійної громади, де це питання виносилося і голосувалося.. відповідно мали б бути якісь документи.. наприклад протокол. А чи поцікавилася приватний нотаріус статутом тієї громади – на підставі чого взагалі відбувся правочин?

Даною подією чомусь взагалі ніхто не зацікавився.. ні міліція, ні прокуратура.

Доброю новиною для мене є одне – це депутати міської ради. Молоді та дієві депутати. Старих, та тих, хто своєї голови на плечах не має згадувати не буду.

Важливо сказати, що на підставі поданих документів міська рада зобов'язана була розглянути це питання, та винести своє рішення (особливо коли його по п'ять раз виносять на сесію).

17 грудня 2015 року на сесії міської ради у рішенні «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва парафіяльного житлового будинку» вони наполягли на пункті №6:

«6. Гр. Сенеті Г.М. у своїй діяльності суворо дотримуватись вимог чинного законодавства України – використовувати земельну ділянку згідно цільового призначення.»

Що з цього пункту випливає?

  1. Громадянка Сенета Г.М. стає меценатом нашого міста – селить туди монахів, які дійсно будуть дітей та й нас з вами навчати як правильно жити в грішному світі, укріплювати свою віру.
  2. Громадянка Сенета Г.М. різними шляхами узаконює соє право користування майном (Думаю так і поступить).
  3. Міліція, прокуратура суд. Перевіряє все – хто виділяв, хто будував і за чиї кошти, протокол зборів, хто за що купив-продав, хто і як оформлював та на яких підставах. Далі знесення будівлі тощо.
  4. Придумайте щось самі – ви розумні.

Тут вже справа за нами – чи віддаємо ми землю під бутіки, чи знесемо це все за постановою суду, - а може все-таки парафіяльний будинок?

Але спуску цьому давати не можна.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 186 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685980

Лічильник