Увійти


Продовжуючи тему "По чому аптека" або "Чия власність?"

АптекаПро центральну аптеку ми вже писали, але повернутися до даної теми нас заставила інформація, що Львів без нашого, так сказати, відома провів конкурс з надання в оренду нежитлового приміщення, а саме аптеки, що знаходиться по вул.Незалежності, 39 м.Кам’янка-Бузька.

За результатами відбору переможцем визначено ПП «Виробничо-комерційна фірма Скайінвест», яке зобов’язується провести ремонт будівлі за власні кошти.

Все ніби добре, -  і конкурс оголосили, і конкурс провели, і з переможцем визначилися, і орендна плата піде не в бюджет міста... Але чому за нашими спинами, чому вже не перший рік у відношенні до даної аптеки фігурує тільки одне підприємство? Невже знову «договорняки»? Я так підозрюю, що конкурс відбувся тільки для одного клієнта..

Справа не в «Скайінвесті», а справа, як це все відбувається – за нашими спинами, без урахування інтересів громади міста. Є велике наше  бажання створити реально комунальну ВИРОБНИЧУ аптеку, яка буде забезпечувати не таке багате населення дійсно дешевими та якісними ліками. Але керівники держапарату (за винятком одиниць) відверто не розуміють для чого їм це, а тим паче як це зробити. За всю новітню історію наші посадовці навчилися лише роздавати, продавати, дерибанити та робити звіти, як наша економіка процвітає (але ж не вони її піднімають – це просто звіт, бумажка). Але відновлювати та створювати розуму не хватає. Ті, хто створює давно працюють для себе на власних підприємствах.

З розумінням усього цього ми неодноразово зверталися до депутатів районної ради до голови районної ради, голови райдержадміністрації та голови міста з приводу «майна, яке повинно бути повернене в комунальну власність територіальної громади», адже коли ви користуєтесь майном, яке хтось віддав у Львів, то ви і оренду туди сплачуєте. А як же розвиток міста, бюджет? Де брати гроші, яких так не хватає мерії для відновлення, благоустрою, створення?

Всі наші намагання повернути в комунальну власність міста Кам’янка-Бузька центральну виробничу аптеку ні до чого не привели, адже, як говорять високопосадовці  - «нічого зробити не можна, не ми вирішуємо, і ця аптека не є нашою» (хоч і стоїть у місті.)
Чому так відбувається? Невже ні у кого немає волі взятися і зробити це для міста? Чи бракує сили духу взяти на себе відповідальність, та повернути у своє  розпорядження свою ж власність?

Отже, що ми маємо? У нас є факт того, що комунальна власність  міста, якоюсь там сесією обласної ради , ще за царя гороха (на початку 90-х) передана у користування «Комунальному підприємству спільної власності»…. Що знаходиться у Львові. Але це все не просто так. Всі запити, що ми надсилали не дали однозначної відповіді щодо правовстановлюючих документів. Схоже на те, що там самі не знають де вони, або просто не хочуть їх надати.

Мені це схоже на те,  що  ніби у мене кухнею розпоряджається вуйко з Зіболок, і він собі придумав, що там тепер у нього стайня, де будуть розводитися крілики. І це при тому, що мене він цього не питався, а просто так вирішив зробити з друзями під магазином за келихом пива.
Невже наша територіальна громада на загальних зборах вирішила віддати «кухню»  нашої «квартири» комусь там з іншого міста? Чи це допустила наша влада? Не кажу про теперішню – це у минулому. Але чому тепер хазяї «квартири» під назвою Кам’янка-Бузька нічого не роблять?

Ось, що відбувається з аптекою (і не тільки). Нові господарі без документів на право власності (чи воно все-таки є?... розумні люди говорять, що був такий закон, коли можна передати власність, яка вже існує та побудована нашими батьками, дідами іншим суб’єктам, а оформлення всіх правовстановлюючих документів можна відкласти на десятки років!!!) віддають будівлю в оренду відомому пану, що володіє не одною аптекою під назвою «Панадол» чи то «Скайінвест». Ну, про конкурс вже всі чули…  На мою думку про це знали зацікавлені одиниці. Місто на чолі з мером мовчить, бо воно вважає, що це не його майно.

Справа ще ось в чому. Міська рада, як і районна можуть подати до обласної звернення із вимогою повернути цю нещасну аптеку (не тільки аптеку) у власність громади, але не хочуть. То скарги, що немає грошей, а міська рада ще й додає, що це просто неможливо. Питання риторичні, як на мене – думаю, що все можливо, тільки немає бажання заробляти гроші для міста або невміння. Жити на одні податки, надходження яких ооой як зросли, а в доларовому еквіваленті зате ооой як впали не дасть нам майбутнього. А щось створити – то вже взагалі для керівників це інопланетні технології.

Якщо людина, яку ви найняли управляти не може, не хоче, не знає, то її треба звільняти. Це некомпетентна особа.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник