Увійти


Хто «кришує» керівника Радехівської місцевої прокуратури?

Прокуратура КамянеччиниЗ такими словами, я хотів би звернутись до Вас дорогі мені читачі. Давайте разом з Вами спробуєм проаналізувати, та дати певну громадську оцінку подіям (діям чи бездіяльності), що мали місце в 2016 році на території К-Бузького р-ну.

Я переконаний, що історія з державним актом та її наслідок, ще «стане в горлі кісткою», не одному начальнику. Той, хто мав можливість ознайомитись з публікацією «Ольга Чудотворець» ч.1. знають та бачили дійових осіб. Вони не змінились, та незважаючи на відкриті кримінальні провадження ці особи з дозволу поліції та прокуратури, щасливі продовжують працюють, та можливо отримують премії, напевне за свої високі досягнення. За інше - немає підстав.


Порушені досудові кримінальні провадження? Що це означає? Слідча та прокурор зробили вигляд, що налякали кримінальним досудовим провадженням голову Желдецької сільради за ч.1 ст.366 ККУ та землевпорядника сільради за ч.1 ст.365 ККУ. Ті в свою чергу зробили вигляд перед громадою ,що дуже цього бояться.

Знаєте як діти бавляться,- ти мене лякай, а я буду боятись.

Ось так і з ними. Скаржниця по цій справі каже: віддайте мені, те що забрали і я Вам все прощу, забуду і більше не згадаю. Однак, не так все просто. Розсудіть самі: РДА, ЦНАП, Держгеокадастр, Поліція, Прокуратура. Правда гарна компанія? Всі ці інстанції пройшла неодноразово наша скаржниця. Памятаєте? Була така пісня «Веліколєпная пятьорка і вратарь». Давайте по кожному окремо.

  • РДА (численні запити, прохання, розмови, листи, повідомлення) - без результату;
  • ЦНАП (центр надання адміністративних послуг, численні запити, розмови) - без результату;
  • Держгеокадастр (численні запити, прохання, розмови) - без результату;
  • Поліція району і Прокуратура – суцільне протиріччя.

Голова сільради признала свій злочин, землевпорядник признала свій злочин, а прокуратура не признає їх злочин. Ви гадаєте в прокуратурі працюють такі гуманні люди? Певно ця гуманність має свою ціну? Всі ми здогадуємся яку та у чому виражену.

Так, от «Веліколєпная пятьорка і вратарь». З пятіркою, ми так собі злегка розібрались. Знаємо, що в ігрових видах спорту ключовою фігурою у грі є «воротар». Де воротар, хто воротар? З цим, шановні, нам ще треба розібратись. Хто допомагає цій пятірці? Чому Вони дозволяють собі з нами таке робити. Чому ми не отримуємо послуг від тих чиновників та посадовців які отримують заробітну плату, за сплату нами податків. Їхня зарплата це наші гроші, які ми на них тратимо. Від них треба вимагати надання послуг та шанобливого ставлення до себе. Але чому ми цього не отримуємо зараз.

Тому, що десь тихо принишк «воротар». Цей воротар підпільно керує структурами та посадовцями. Його вказівки виконують без обговорення всі, хто грає в його команді. Гравці то відомі. Шановна громадо! Давайте разом пошукаємо воротаря. Може хтось знає хто це, та де він? Якщо знайдемо воротаря, то у цій грі у нашої команди, зявиться реальний шанс на перемогу. Доки він буде невідомий, доти вся ця пятірка буде кришуватись воротарем і на далі. Є ще один варіант, коли команда суперника почне з невідомих або з відомих причин пропускати. Ця команда сама викаже де знаходиться воротар. Нам для досягнення цієї мети, треба грамотно збудувати тактику та стратегію гри. Те, що ми побачили у статті «Не безпечна прокуратура», зайвий раз виказує на чиєсь «кришування» зверху, як інакше таке може відбуватись. Те саме і в поліції, повідомлення про злочин розглядається згідно закону про звернення громадян. Кримінальні правопорушення продовжують тривати в часі, а начальники продовжують отримувати заробітну плату. А хто буде розслідувати?

Шановні читачі, повідомляю Вас на території нашої області працюють громадські активісти та професійні правознавці, які все це досліджують. Доповідаю Вам, що активістами які підтримують діяльність сайту «Коло НЕдовіри» вже подані перше та друге повідомлення, щодо притягнення керівників Радехівської місцевої прокуратури та Прокуратури Львівської області до кримінальної відповідальності за ст.367 ККУ. (Службова недбалість). Безумовно ці справи будуть гальмуватись, поліцією та прокуратурою. Однак і Вони не знають, що і хто мотивує нас …?

Люди не будьте байдужими, підтримайте активістів сайту ми в свою чергу підтримаємо Вас у вирішенні спільних проблем. Будьмо разом. Залишайте свої коментарі, пропозиції, скарги розповіді на нашому сайті, телефонуйте або залишайте контакти та Вам перетелефонують. Ми однозначно довідаємось, хто «кришує», хто «воротар», тому що, є всьому початок, є всьому кінець.

Вже зроблені перші кроки до створення громадської організації яка зможе на правовій основі відстоювати Ваші права будь перед ким.

Громадо слово за тобою. Диван, телевізор, обговорення на кухні чи активна громадська позиція? Як її реалізувати Вам допоможуть наші активісти та правознавці. Чекаємо на Вас! Коло НЕдовіри

Від кожного з нас залежить якою насправді буде наша Україна
Віктор Палас депутат Желдецької сільської ради

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

  • А, куди звертатись,якщо я бачив як прокурор гроші брав? Хабар напевно?Цікаво так, мужик не з кишені а з рукава йому витягував.Потім з прокуратури вийшов Підлужний,був веселий,чомусь?Чому?Я так і не поняв.

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 515 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642523

Лічильник