Увійти


Желдецька Автономна Республіка у складі К-Бузької Народної Республіки?

доброго ранкуПрокидайтесь шановні працівники СБУ вас вітає  Желдецька  Автономна Республіка у складі К-Бузької Народної Республіки. Чи можливий ,такий сценарій розвитку подій?

Недавно переглянув відеозапис Дмитро Корчинський "Свобода на Інтері" 5.12.2008. Що відбулось згодом в 2013-2014 Крим, став тимчасово окупованим. Так от.

Є територія і населення: Площа 48,556 км?,Населення 1924 (станом на 2001 рік),Густота 39,62 осіб/км? .Населені пункти – 7, с. Желдець, с. Верени, с. Високофедорівка, с. Воля-Жовтанецька, с. Красічин, с. Мазярка, с. Сокіл. Адміністративний центр с.Желдець.


Все це поки, що називається Желдецька сільська рада. Це 2016 рік! Як діє, на даній території Конституція України, законодавство України ? А як, мало би діяти? Як діють органи влади органи місцевого самоврядування? А, як мали би діяти? Чи відчуває на собі цю дію громада? Мала би відчувати? Своє відношення до представників влади України, громада в селі не скриває вже давно. Як відносяться до громади представники влади? З тексту внизу стане зрозумілим:

Банківська система. Запущено процес відєднання від Єдиної банківської системи? По крокове відєднання.1) На території сільради не має, відділень банку, вірніше воно було. Було скорочення і відділення не стало, перший крок виконаний? Який другий крок? Нас відєднають від банківської системи України? За які такі гріхи? Чим завинила громада державі? Може ми малі податки сплачуємо в бюджет? Ну, тобто не такі, як всі інші?

Відділення Укрпошти. Поштове відділення є в К-Бузькій, а доставляють зі Жовкви (Жовківський район). Було відділення в с.Желдець ,було приміщення. Якомусь чиновнику, представнику держави, захотілось скорочувати. Скоротив . З семи листонош, стало дві. Ну, напевно крім цього не сподобалась оренда приміщення за одну гривню, надане сільрадою для відділення пошти? То може, ми будемо доплачувати державному підприємству Укрпошта? На даний час не має на території Желдецької сільради поштового відділення. Чому? Для чого? кому стало краще від цього? Пенсіонерам, які в свої 60-90 років повинні їхати за 14 кілометрів, щоб забрати те, що їм мають дати, тобто принести додому.

Хвилиночку! Чи часом не на заробітну платню та премії керівникам Укрпошти? Подейкуюють, що з/п у цих керівників нічогесенька. Громада поцікавиться, кому на зарплату підуть зекономлені кошти? Що, це чиновнику відібрало здатність адекватно реагувати на старість? Чи до даного чиновника старість не прийде? Хотів би я на нього, в такій ситуації подивитись. Відєднання від поштового простору? Кому це вигідно? Зауважу, аж ніяк не громаді Желдецької сільради.

Логістика. Сполучення Желдець – Жовква, відсутнє . Відєднали, а було з 1515 року . Гарна тенденція? В 16-му столітті було сполучення з Жовквою, при СРСР було, а в 21 столітті не стало. Ну звісно напрямок залишився .Залишився десь в такому стані як в 1515 році. Та і за то дякуємо! Бо й того може не стати? Нічогесенька перспективка для громади, правда? За що, це нас так …?

Дороги та їх освітлення. 1455 рік, засноване с.Желдець та його дороги. З тої далекої «сивої давнини», дещо змінилось.1) люди; 2) певна, деяка(невеличка) частина доріг та їх якісний стан;3)вуличне освітлення (30 штук ).Відверто непогано, правда?

Земельне господарство. Хаос в обліку земельного господарства на території Желдецької сільради. Господарські двори та безхозяйне майно . Облік відсутній? Чи засекречений? А може і одне і інше? Агропідприємства обробляють землі, а саме: які хочуть, як хочуть, чим хочуть і без особливого обліку та контролю .Без згоди(погодження), без угоди. Чи це законно? Якщо ніхто не покараний, напевно, законно?

Газове господарство. 23.01.2003 року територіальна громада Желдецької сільської ради, рішенням № 14 та № 15 сьомої сесії К-Бузької райради, була позбавлена права на дворові вводи(11,134 км), розподільчих газопроводів середнього тиску(0,908 км), та 11 квітня 2003 року рішенням К-Бузької райради втратила право на станцію катодного захисту типу КСС-1200 в с.Мазярка. За ці труби і роботу оплачено громадянами Желдецької сільради ,кожним окремо. Навіщо було забирати?

Водне господарство. Велика кількість цих обєктів. В наслідок хаосу в обліку, умовах оренди, підході до інвесторів, оподаткуванні немає позитивного результату. Зарощено, захламлено, недоглянуто…

Представники органу місцевого самоврядування (Желдецька с/р) ,сільський голова. Не реагують на законні вимоги влади та контролюючих органів, не дотримуються вимог законодавства та Конституції України, допускають спаплюження та зневагу до Української державності, устрою нормативно правових актів. Зневажають та принижують честь та гідність громадян України. До певних документів сільради, де містяться персональні дані осіб, допускаються особи з окупованих територій, які потім використовують отриману інформацію у власних цілях, лякаючи такими діями самих же громадян. Гадаю перевірку на співпрацю з російськими спецслужбами дані особи не пройшли. Можливо, одного дня на стовпах будуть розклеєні листівки з закликами про допомогу нашому сусіду ?

Поліція, Прокуратура і Суд, не забезпечує прав громадян. Відєднались, відвернулись від прав громадян. Напевно тому, є люди, які хочуть змінити адміністративно - територіальний устрій України?

Представники РДА К-Бузького р-ну, голова РДА. Не вживає жодних заходів, щодо наведення ладу в даному хаосі. В цьому вбачається певна стратегія до досягнення мети. Цією метою можливо є знищення місцевого самоврядування та створення К-Бузької Народної Республіки. Відповідно, зі своїми правоохоронними та органами прокуратури, суду які сформовані та діють, так як треба.
А тепер складаємо кубики. Хаос, не дотримання вимог законодавства та Конституції України, спаплюження та зневага до Української державності, зміна адміністративно- територіального устрою, невиконання нормативно правових актів. Зневажання, приниження честі та гідності громадян України, бездіяльність. До чого це все може призвести? Хто це все має зупинити?

Палас Віктор Григорович Желдецька сільська рада

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

  • Ваша голова сільради після зборів по зміні меж адміністративно-територіальної одиниці, поїхала поближче до сєпарів на кордон з ДНР,бо там сестра живе. Побачите назад з баблом приїде і напише заяву на звільнення. Вмене в вашому селі колєга є.Він каже реально скоро якась фігня буде.

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник