Увійти


Пофіг бджоли пофіг мід , главне пасіка стоїт

  • Автор: Віктор Палас

Пофіг бджолиТак кажуть в народі про тих людей, яким не було дано, чи то було обіцяно дати, але сказано чекати, щодо можливості сприймати світ таким яким він є, та сприймати речі відповідно до установлених загальноприйнятих норм та правил. Хочу повідомити, що такими людьми нагороджено і нашу Желдецьку сільраду. Всього навсього декілька моментів з життя сільради. До їх складу входила і землевпорядник Желдецької сільради. Однак 2015, 2016 рік пішов не по її сценарію. Цього року їй перестали довіряти та обрали в депутати молодого юриста. А та, почала багато говорити. Наговорила пані землевпорядник на себе, на односельчан, чиновників з району. За один рік, на два досудових кримінальних провадження за ч.1 ст. 365 ККУ, «перевищення влади або службових повноважень» та за ч.4 ст. 190 ККУ «Шахрайство ,вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою». Ай, молодець, постаралась як ніхто в сільраді.

«Пофіг бджоли пофіг мід, главне пасіка стоїт», в такому дусі продовжує працювати землевпорядник, і надалі, не звертаючи уваги на людей . «Кишенькові поліцейські та прокурори» дають зелене світло? Вона ж так добре вміє робити «чуда» з державними паями, сертифікатами та угодами про оренду землі . За відкриті кримінальні провадження за те, що землевпорядник Желдецької сільради вміє забрати в одного та дати іншому (від померлого дати живому Дроздкевичу А.М., від Лядрика І.С. забрати віддати Сторожук М.М. не зважаючи на заборону вчиняти дії до вирішення справи судом., від Пітковського Б. передати Кічулі М. рідному брату, ну це ж родина яке тут порушення?) п.Чорній О.Я. сільський голова, за такі дії винагороджує її премією, матеріальною допомогою всіляко підтримує. Шановні, колєги, почитайте, як у Кримінальному Кодексі України називаються особи які покривають злочини ? Сільський голова Желдецької громади. Привласнила собі кошти громади, за листопад місяць. Премії, матеріальні допомоги невже це все за те, що до її рук прилипають гроші, які заробили бідні люди з громади? Хіба є совість чи християнська мораль в тієї людини, ще отримувати зарплату в сільраді? Ходити в церкву і робити злочини проти парафіян які стоять біля тебе пліч опліч, це треба бути напевно « останньою, наглотою»? Не зупинило сільського голову навіть кримінальне провадження за ч.1 ст.366 ККУ «службове підроблення». Перевірки інспекторів Держпраці, яких вона називає «чудом», інспектор Держпраці «чудо» ? Хто дає їй право на таке ?

«Пофіг бджоли пофіг мід , главне пасіка стоїт» - такий дивіз пані голови сільради. А на людей вона кла … ла -ла - ла? Завершальним «гвоздьом» даного опису є секретар Желдецької сільради Валько М.П. Ви тільки уважно вдумайтесь ,що вона пише даючи пояснення інспектору Держпраці. «Я, Валько М.П., працюю в Желдецькій сільраді на посаді секретаря сільради з 01.01.1992 року. В своїй роботі керуюсь ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». Розпорядженням сільського голови від 01.04.2016 року покладені на мене обовязки зняття та реєстрації місця проживання та перебування, яке я не виконувала і не виконую. Фактично виконує дані обовязки касир сільради Сторожук С.В.». За, що голова сільради платить їй гроші? За те ,що вона не виконує? п.Валько, своїм поясненням повідомила голові сільради, що «положила на громаду, положила на сільраду і на Вас положу?», і зробила це. Крім того, пані секретар повідомляє, що для неї не писані інші закони, нормативно правові акти ітд. Підсумок: двоє мають кримінальні провадження, а ця пані не має. Чому? Чиє це недопрацювання? Чим займається та кому допомагає покривати правопорушення наша пані секретар, довідаємось згодом.

«Пофіг бджоли пофіг мід , главне пасіка стоїт?» скаже чи не скаже нам секретар Желдецької сільради? Пояснення пані секретаря додається.

Валько М.П

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708423

Лічильник