Увійти


Найбезпечніша прокуратура?

  • Автор: Олександр Жуков

Прокуратура КамянеччиниУ недавній публікації «НЕ безпечна» прокуратура» мною згадувалось про факт службової недбалості з боку керівника Кам’янка-Бузького відділу Радехівської місцевої прокуратури Ватраля Р., що полягає у невиконанні ним та його підлеглими елементарних вимог нормативних документів для дотримання особистої безпеки, збереження документів та державного майна установи (зранку 21.12.2016р. в робочий час прокурори зібрались на другому поверсі приміщення для вживання кави і залишили приймальну без нагляду, внаслідок чого я , як стороння особа мав необмежений доступ до документів та майна прокуратури). Все згадане мною зафіксовано на відеокамеру та викладено у Інтернеті на сайтах «Журналісти проти корупції», «Коло НЕдовіри».


Для отримання відомостей, як прокуратура області зреагувала на службову недбалість керівника згаданого відділення мною на адресу прокурора області скеровано повідомлення про вчинення прокурором Ватралем Р. кримінального правопорушення. За вих.№ 17/7-4630-16 від 06.01.2017р. прокурор відділу слідчого управління прокуратури Львівської області П.Бойко зокрема повідомив:

 «Водночас, відомості , викладені у Вашій заяві, … не містять об’єктивних даних, що свідчать про вчинення кримінального правопорушення, оскільки в ній наведено факти неналежного поводження із службовою документацією, яке не привело до наслідків , що необхідні при кваліфікації злочину за ст.367 КК України».


Викладена інформація у листі прокурора Бойка П. спонукає мене до наступних роздумів.


Добре, що до приміщення Кам’янка-Бузького відділення прокуратури зайшов законослухняний громадянин, який не вчинив жодних протиправних дій у відсутність працівників, що займались ранішнім моціоном-кавоприйманням. Уявімо на хвильку часу, що зайшов тертий «хвощ», якому до рук все «липне» або, який хоче помститись правоохоронним органам за «несправедливе минуле». Вкрасти документи - «що два пальц і до асфальту». Підпалити документи в окремому кабінеті- ще легше, нікого немає, пали, закривай двері і виходь. Через кілька хвилин- якраз поки каву випили, кабінет Трояновського вже б палахкотів синім полум’ям.

А прокурор Бойко П.(це той, що в судовому засіданні звинуватив мене у скеруванні до Суду наклепницьких скарг?) стверджує, що вказані дії чиновників прокуратури не привели до негативних наслідків. Добре, що нічого не вкрали і не підпалили! Але чи нанесена шкода охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам? На мою думку- так, нанесена! Чому, наприклад гр. Палас В.Г., Тютюнник Н.М. повинні знати про те, що доступ до переписки між судом та прокуратурою мав гр.Жуков О.С. або інші громадяни?

А як в цьому випадку мають реагувати судді, які направили до прокуратури документи, що попали до рук сторонньої особи? А де гарантія, що таке сталось вперше? Чому доступ до документів , щодо виклику окремих осіб до Суду був вільним? Хіба це не є шкодою, заподіяною окремим громадянам внаслідок службової недбалості прокурора? Хіба не є шкодою нанесеною державним та громадським інтересам сам факт оприлюднення такої інформації? Я роблю висновок, що таке саме розгільдяйство робиться і у інших прокуратурах області. Чи може прокурор мене переконає у зворотньому? Пояснить, що згаданий факт- випадковість? А я буду настоювати на тому, що вся прокуратура така? Нехай мені докажуть, що я не прав? Чим докажуть? Знімуть кіно про те, як в інших прокуратурах забезпечується порядок в роботі з документами? Чи може громадяни , які читають ці рядки та бачили «відео» будуть схильні трактувати побачене на користь прокуратури? Думаю, що ні! Тим більше, що прокуратура, замість того, щоб показати для громадськості факт відповідного реагування на згадане « документальне кіно» та вжиття заходів для недопущення таких у майбутньому офіційно повідомляє, що нічого не сталось, все в порядку, так буде і в майбутньому.


Який висновок напрошується. Прокурор області не вживає відповідних заходів реагування на кричущі факти порушень порядку роботи з документами, трудового розпорядку з боку підлеглих. Значить у майбутньому будуть і крадіжки, і підпали і, не дай Бог, якісь інші більш шкідливонаслідкові для працівників правопорушення . А прокурор стверджує, що в нас все «Окей»?! Я звжди говорив і буду стверджувати- безнаказанність породжує вседозволеність. Прокурор Квятківський Ю.В. мав би це знати.
Додаток: Копія листа прокуратури області.

Відповідь прокуратури Львівської області

Керівник Львівського відділення
ВГО «Журналісти проти корупції»
О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684630

Лічильник