Увійти


Судове рішення «небожителів» - крок до самогубства.

  • Автор: Олександр Жуков

ВССУЩо може спонукати людину до самогубства? Відчай, безнадія, відсутність допомоги та підтримки у скрутний час! Чи може до цього привести незаконне судове рішення? Я переконаний, що так, може! В цьому переконався під час спілкування з мешканцем м. Львова, батьківські корені якого ховаються у Кам’янка-Бузькій – Павлесою Назаром Михайловичем.

Якщо Ви подивитесь відео і почуєте його розповідь, як судді Вищого спеціалізованого суду України виносять рішення, яким позбавляють права на будинок його бабцю, у якому вона проживає, то дійсно стає моторошно від самої думки – куди ми котимось?

У 80-их роках його дід, бувший вояк УПА, що боровся за свободу України Микитишин Іван Захарович, отримавши дозвіл у міській раді почав будівництво житлового будинку в м.Кам’янка-Бузька по вул.8-Березня. Між батьками Назара та бабою і дідом життєві стосунки не склались, батько часто знущався над бабцею, бив її, через це вона не підтримувала стосунків із дочкою та зятем – Павлесою М.М., а сам Назар тягнувся до баби і захищав її від них.

Після смерті діда, баба Микитишин Емілія Петрівна почала виробляти спадщину та документи на незакінчений будівництвом житловий дім. Зі слів Назара батьки теж хотіли долучитись до спадщини при живій бабці, почали чинити перепони у оформленні документів. Як часто-густо буває у таких ситуаціях, знайшлись «доброзичливці» серед адвокатів, які за гроші зроблять все, навіть можуть нашкодити клієнту. Так сталось і з бабою, яка подала позов до Суду через адвоката.

Заява була написана таким чином, що бабі у позові відмовили. Справу вела суддя Бакай І.А. на протязі кількох років. Зі слів Назара батьки все робили, щоб затягнути розгляд справи сподіваючись, що бабця незабаром помре і його мати – Павлеса О.І. стане спадкоємцем по закону.

Способи затягування розгляду справи різні – неодноразова неявка сторони провадження, призначення експертиз, тощо. Переконавшись у тому, що адвокат не допомагає, а шкодить його замінили. Заявивши відвід судді Бакай І.А. , а потім і решті суддів справу передали на розгляд до Радехівського районного суду Львівської області, який ухвалив рішення на користь Микитишин Е.П.

Апеляційна інстанція теж ухвалила судове рішення, яким лишила в силі ухвалу Суду першої інстанції. Отримавши два судових рішення на свою користь Микитишин Е.П. оформила по договору дарування нерухомість (незавершене будівництво будинку) на онука.

Батьки Назара не погодились із рішенням апеляційного суду Львівської області і оскаржили його до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ. Назар не сподівався, що батьки вдадуться до підкупу суддів такої високої інстанції.

Випадково на початку січня 2017 року довідався, що справа вже розглянута без його участі (Назар стверджує, що інша сторона провадження – батьки) були присутні у судому засіданні 21.12.2016 року при розгляді справи, в той час як його ніхто не повідомив про призначене судове засідання.

На переконання Назара судді були підкуплені, тому рішення є незаконним. Дізнавшись про це рішення він отримав шок і навіть хотів покінчити життя самогубством, настільки вразливою була ця неприємна звістка. Він не знав що далі робити, адже зрозумів, що в баби цим рішенням фактично забрали будинок, у якому вона живе, а його позбавили спадщини.

Він у цьому звинувачує суддів ВССУ Червинську М.Є., Писану Т.О., Завгородню І.М., Коротуна В.М., Попович О.В., які на його думку, пов’язані із терористичними організаціями ДНР-ЛНР, що до того ж незаконно нажили майно, яке задеклароване у деклараціях (суддя Писана має п’ять квартир, три престижних іномарок автомобіля). Про незаконні дії вказаних суддів він 10.01.2017 року особисто звернувся до СБУ та ГПУ з відповідними зверненнями, хотів індивідуально пікетувати прокурату області, вживати інших заходів, тощо.

Більш детальні коментарі самого Павлеси Н.М. про викладені правопорушення суддів можна побачити у відео до цієї публікації.

Я провів деяку перевірку викладеної інформації.

Перше, що кинулось в очі це те, що судове рішення ВССУ по цій справі – ухвала від 21.12.2016 року до цього часу не включена до РЕЄСТРУ судових рішень, як цього вимагає Закон.

Чому? Може тому, що Павлеса Назар написав скаргу до Суду на незаконні дії суддів? Чи може суддя Червинська М.Є встидається включити це рішення до РЕЄСТРУ?

Друге. Вимогами ст.330-1 ЦПК України встановлені строки розгляду касаційної скарги – протягом одного місяця. Скільки часу розглядалась справа № 446/1274/15-ц у касаційній інстанції? П’ять місяців!

Чому? В чому були зацікавлені згадані судді, очікуючи майже пів року? Вони, що очкували хабар і спеціально затягували розгляд справи?

Так, чи інакше це порушення Закону! Кажуть за розгляд справи у касаційній інстанції потрібно сплатити мінімум по 1000 дол.США на кожного члена колегії суддів? Мабуть в цьому і криється причина затримки розгляду справи?

Цікаво було би подивитись на суддю Писану Т.О. або Червинську М.Є., якби завтра чи невдовзі знайшовся спритник, який би зазіхнув на їх майно. Що б вони тоді заспівали?

Легше всього взяти хабаря і винести незаконне рішення, яким спонукати (примусти) винести таку думку до самогубства людину, чи не так? Це що справедливий суд?

Хто і коли зупинить київських «небожителів» творити мерзенні справи? Людині залишилось вже жити не так вже й багато, але все одно жадоба до наживи спонукає цих грішників до чорних справ! Люди кажуть, Бог високо, він все бачить! Тому всім зарахуються їх справи, в тому числі і суддям.

Керівник Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 280 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684863

Лічильник