Увійти


Сільський голова який не вміє рахувати до 15.

  • Автор: Віктор Палас
225

Урок №1 (математика). Як сільський голова на пальцях «набувальну давність» рахувала

Під час особистого прийому в Желдецькій сільраді до мене звернувся односельчанин. Лядрик І.С. вже тривалий час відстоює своє законне право на земельну частку в суді. Однак через чудотворні справи землевпорядника, можливе не знання законодавства та шкільної програми з математики сільським головою, змушений в котре доводити свою позицію та право на землю.

Перше судове рішення було на користь Лядрика І.С. Однак воно не влаштувало ні сільського голову ні землевпорядника. Яке ще рішення суду? Тут ми рішаємо, кому дати і скільки. Так собі думають? Так собі і роблять. А зараз про те, як вони вміють виконувати свої посадові обовязки:

Вища математика від сільського голови та як не хватило пальців правильно порахувати до 15


8 грудня 2015 року гр. Лядрику І.С прийшов лист від Чорній О.Я. голови Желдецької сільради. Пані голова стверджує, що вміє рахувати до 15. Прошу, хвилинку вашої уваги - за цей час, та на підставі 3-х документів я спростую твердження голови Желдецької сільради.

  1. лист сільради від 08.12.2015 № 222.В першій частині листа сільський голова видає логічні на її думку умозаключення, щодо рішення К-Бузького районного суду, тобто бере на себе функцію суду, щодо розяснення судового рішення. В другій частині листа, стверджує ,що її тітка Сторожук М.М. 15 років використовує земельну ділянку, фото даного документа додається :
 15 років корист
  1. заява Кліщ Марії Іванівни від 15.03.2012, вказує ,що 8 років назад віддала ділянку Сторожук М.М. і назад не збирається віддавати … Математика : (2012р-8р =2004р) Вірно? фото даного документа додається:
 заява Кліщ М.І
  1. копія протоколу земельної комісії від 15.03.2012 року (один з підписантів усно повідомив ,що він не був на місці виїзду, його попросили засвідчити підписом даний документ), В документі вказано ,що 8 років тому, п.Кліщ М.І. передала ділянку п.Сторожук М.М. Звідки депутати про це довідались? Гадаю це окрема історія? Отже математика: (2012р-8р=2004р) Вірно? Фото даного документа додається:
протокол 2 зем ком ЖСР 001

Далі : 2004р+15р=2019р. Вірно? Хм, так цей рік, ще не настав. Чому ж в листі п.Лядрику № 222 від 08.12.2015 року сільський голова поважна пані Чорній Ольга Ярославівна рахує 15 років, маючи висхідні дані 15.03.2012 року? Що це: математичний психоз чи проста людська «тупість»? 3 класи + 7 коридорів? Математик, «йорш твою мєдь».

Крім, того лист сільради від 08.12.2015 № 222, має №,дату, печатку і підписаний головою сільради, тобто має всі складові офіційного документа. Хтось вже зрозумів куди я хилю. Так це знову ч.1 ст.366 ККУ, а саме службове підроблення, за такою статтею вже є кримінальне досудове розслідування. Ну є одне буде ,ще одне. Це ж не я писав, і не я рахував, і не я підписував. Це називається відповідальність, - а можливо це математичний психоз чи елементарна людська «тупість»?. Ну подумаєш кримінальна! Громадо Желдецької сільради гнати в шию такого сільського голову, чи чекати коли вона вам ще ,щось понараховує вирішувати вам?


Шановні,любі, дорогі мої, я всіх по християнськи люблю! Не є винятком і землевпорядник Желдецької сільради і сільський голова ,однак через підвищене почуття до не справедливості, не можу з тим миритись. Я лиш скромно виконую свою роботу і думаю про Вас дорога мені громадо! Повірте мені ,що з вашою допомогою та Божим благословенням все в нас буде добре. Коли буде добре? Гарне запитання? Все залежить від Вас. Влада настільки себе «розпусно» веде ,наскільки їй це дозволяє робити громада. Вирішуйте самі, що робити, чи не робити! Покличте, і я стану пліч опліч біля Вас. Будьмо разом і ми здолаємо будь яку перешкоду на нашому шляху!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 140 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник